Běžecký kemp v Rakousku

Běžecký kemp v Rakouských Alpách. Krásná příroda a trailový běh po celé 4 dny, co více si přát. Speciální trailový kemp v rakouských Alpách. Jaký je běh v horách. Co je základem trailového běhu. Jak může kvalitní běh ovlivnit základní a pokročilá běžecká abeceda, běžecký strečink, regenerace, testování běžeckého vybavení, běh s holemi.

Komu je určen: Mírně pokročilým běžcům, pokročilým běžcům.

Kde probíhá: ALPINE LIVING**** APARTMENTS, Klosterhügel 74, Haus im Ennstal, Rakousko

Průběh kempu

Čekají vás čtyři dny plné běhání v krásné přírodě, povídání, dobrého jídla, a také potřebné regenerace. Nezapomeneme ani na běžeckou techniku a speciální běžecká cvičení. Seznámíte se s trailovým běháním a poznáte jeho krásy.

V průběhu kempu se o vás budou starat čtyři zkušení koučové. Může se tedy přihlásit mírně pokročilý běžec i zkušený trailrunner. Vytvoříme skupiny dle výkonnosti, takže si vybere každý.

Ubytováni budete v luxusních 4 lůžkových apartmánech s kuchyňkou. Stravování je zajištěno formou polopenze v blízkém hotelu (bohatá snídaně, čtyřchodová večeře). Součástí každého apartmánu je privátní sauna.

Kemp začíná ve středu kolem 16 hodiny prvním společným výběhem. Závěr bude v neděli dopoledne, abychom se všichni dostali pohodlně domů. Doprava tam i zpět bude individuální. Nicméně plánujeme společně se domluvit na minimalizaci nákladů na cestování.