Celkové pořadí soutěže

Průběžné pořadí jednotlivců a týmů po závodě SriChinmoy 1/2 maraton - jaro v XLS

 

Pořadí 2022 - kategorie MA

Pořadí Závodník Tým Body
1 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 796,45
2 Martin HEČKO (1987) Valachbajk team 730,83
3 Jan KUČERA (1983) Mattoni FreeRun Zlín 667,98
4 Pavel ŠTĚPÁN (1984) Fyzio Step 656,06
5 Tomáš KOZEL (1992) Zlín 642,15
6 Pavel UJČÍK (1986) EKOME Running Team 630,44
7 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 625,74
8 Andrej VIŠNĚVSKÝ (1991) Sri Chinmoy Marathon Team 584,27
9 Jaroslav VICHER (1987) KESBUK 581,18
10 Filip BUKOVJAN (1990) KESBUK/2BWINNER TEAM 577,43
11 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 576,86
12 Filip VABROUŠEK (1999) Sykora running 573,68
13 Ondřej MINAŘÍK (1992) Valachbajk team 569,11
14 Šimon ČERNÝ (1991) Zlín 564,87
15 František KRÁČALÍK (1998) SK Újezd 550,38
16 Vlastimil ČERNÍČEK (1985) 526,14
17 Milan MERVA (1985) 513,85
18 Filip PLÁŠEK (1996) 487,04
19 Martin DANĚK (1985) Vymletý nestandard 412,29
20 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 366,60
21 Lukáš MATULA (1989) Zlín 365,69
22 Pavel PUSTINA (1985) Ladermon Team 359,97
23 Libor BLAHA (1985) Team Bedihošť 351,39
24 Tomáš MISAŘ (1985) online-sport.cz 347,34
25 Lukáš SMYČEK (1983) NAPARIDERS 346,28
26 Roman JANKU (1986) Zvonek Sport Valašské Klo 341,60
27 Tomáš SEIFER (1984) Mattoni FreeRun Zlín 341,43
28 Ondřej SOUKENÍK (1983) Gauneři Zlín 333,55
29 Ivo Horký (1984) Zlín 316,40
30 Tomáš MALANÍK (1995) --- 297,38
31 Jan MADĚRIČ (1991) --- 289,34
32 Karel LIŠKA (1988) 280,09
33 David Kopřiva (1990) ELJAMRUN 277,57
34 David ULLRICH (1999) AD Sport 272,51
35 Jozef Urbančok (1987) Mattoni FreeRun Zlín 270,43
36 Tomáš DOSPÍŠIL (1985) 269,17
37 Jiří KOLAŘÍK (1998) SK Slopné 266,29
38 Stanislav CHADIM (1991) TJ Jiskra Otrokovice 264,98
39 Jakub JEŘÁBEK (1989) Mattoni FreeRun Zlín 240,25
40 Arnošt VISINGER (1994) AD Sport 224,06
41 Tomáš Steiner (1986) AK Drnovice 199,22
42 Michael Pozdenkov (1994) 2BWINNER/ no miles no smiles 195,26
43 Jan Kalenda (1985) 193,77
44 Martin ČMELÍK (2001) SK Hranice 184,05
45 Dominik VRBA (1995) SK Jaroslavice 183,92
46 Jan Fousek (1991) Vymletý nestandard 183,71
47 Petr MAŇAS (1992) 181,01
48 Filip MALOTA (1983) Mattoni FreeRun Zlín 179,86
49 Michal DOČKÁLEK (1992) CBS Red Star 179,72
50 David Valerián (1993) Provodovskýběh 178,80
51 Diego RIVERO (1985) 177,49
52 Kryštof Matěj (1992) no miles no smiles 175,16
53 Jan Krásný (1993) no miles no smiles 175,16
54 Daniel KOČAŘ (1992) Běžci STG Zlín 174,88
55 Vít MRLÍK (1995) SP Malenovice 174,52
56 Vitalij CUPERJAK (1997) Holešov 171,24
57 Karel Šerý (1987) 168,95
58 Ladislav TVARŮŽEK (1987) SK Újezd 166,96
59 Petr BEČICA (1990) Valachbajk team 166,82
60 Richard ANDRÝSEK (1991) Běžci STG Zlín 166,41
61 Jiří Hanousek (1988) Road racing Podorlicko 165,51
62 Karel HALBERŠTÁDT (1994) --- 165,48
63 Juraj ONDRUŠ (1992) Lešetín 90210 163,36
64 David LUŇÁK (1985) AD Sport 163,25
65 Tomáš GRACLA (1987) Napariders 160,37
66 Jan POSPÍŠIL (1994) 155,07
67 Robert Němeček (1993) Run!bro 155,02
68 Tomáš SOUSEDÍK (2001) 152,21
69 Jaroslav PEČIVA (1996) 151,15
70 Petr ŽAŽO (1990) 150,34
71 Tomáš KRISTEK (1999) AK Kroměříž 148,62
72 Ivo VEDRA (1987) Dětské centrum Zlín 148,53
73 Michal PROCHÁZKA (1985) Valašský expres 147,42
74 Luděk STRÁNSKÝ (1990) 143,46
75 Jiří MITÁČEK (1991) M-sport 141,57
76 Petr Zoubek (1990) Břeclav 141,29
77 Jan DRDA (1987) Continental Barum 140,69
78 David MIŠUREC (1990) 139,63
79 Igor ŠTEFANKO (1992) 139,54
80 Václav VEČEŘA (1989) Borci ze židle 138,94
81 Petr LIŠKA (1985) Dominic Thein 133,82
82 Dan JURČA (1993) Rožnov p.R. 133,37
83 Marek MIKLÁŠ (1984) Dětské centrum Zlín 132,35
84 Josef VESELÝ (1991) Mattoni Freerun 93,88
85 Štěpán KRAJČA (1989) Dětské centrum Zlín 85,69
86 Peter MIKUŠINEC (1995) 75,68
87 Filip NĚMEC (1992) 73,66
88 Jiří TOBOLÍK (1988) 70,22
89 Ondřej KUČÍK (2000) 68,90
90 Tomáš PAVLÍK (1996) 68,82
91 Josef ERLA (1994) 66,75
92 Václav BAČA (1993) w1HAT A HUT 66,25
93 Jiří OCELÍK (1983) No limits 58,04
94 Jan KORCH (1987) 50,62
95 Pavel PEKAŘ (1988) Titan Meniskus Lukov 47,99
96 David VENIGR (1993) --- 44,67
97 Petr SUCHOMEL (1986) 13,98

Pořadí 2022 - kategorie MB

Pořadí Závodník Tým Body
1 Marek CHMELA (1974) Prakšice 738,73
2 Václav PETRÁSEK (1976) 700,86
3 Libor REICH (1979) Mattoni FreeRun Zlín 700,57
4 Oldřich JASENSKÝ (1982) Vymletý nestandard 678,88
5 Pavel GABRHEL (1974) MP run Zlín 678,15
6 Lukáš BRADA (1978) Skaštice 675,48
7 Jan ŠPAČEK (1977) ELJAMRUN 668,89
8 Petr STANĚK (1974) Vymletý nestandard 656,60
9 Karel MACHŮ (1975) SP Malenovice 641,76
10 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 571,07
11 Petr VABROUŠEK (1973) TITAN TRILIFE 563,31
12 David LAVIČKA (1973) GHOST team 523,33
13 Petr MARTINEC (1975) Veselan 500,24
14 Zbyněk RAŠKA (1975) SK ZAFAR Frenštát p.R. 499,42
15 Petr ŠKOLOUDÍK (1980) Nabombíme to! 491,94
16 Jiří KAPUCIÁN (1975) SP Malenovice 468,28
17 Richard KUDĚLKA (1976) 1KD 404,20
18 Daniel HRADIL (1978) 369,95
19 Tomáš MINAŘÍK (1981) Valachbajk team 367,57
20 Jakub SPOREK (1982) Atletika Holešov 358,85
21 Josef HUBÁČEK (1973) KESBUK 357,86
22 Zdeněk OHNŮTEK (1975) Lucoklimarunning 352,46
23 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 340,92
24 Lukáš PEČIVA (1980) 336,97
25 Jiří GARGULÁK (1977) SP Malenovice 320,66
26 Jaroslav Buček (1975) SYKORA run 318,93
27 Martin CÍCHA (1973) SP Malenovice 315,89
28 Radek ERBEN (1977) 315,87
29 Filip ZEMAN (1978) Mattoni FreeRun Zlín 304,94
30 Pavel KOVÁŘ (1982) Vymletý nestandard 296,46
31 Jan PROCHÁZKA (1981) 247,39
32 Jiří PETR (1979) Salomon 200,00
33 Tomáš BLÁHA (1976) AK Kroměříž 192,22
34 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 190,86
35 Jiří DANĚK (1976) Uh. Hradiště 189,68
36 František Klofáč (1982) KESBUK 188,57
37 Richard BRÁZDA (1975) 2BWINNER TEAM 185,85
38 Josef BAROT (1982) Tj Slavkov pod Hostýnem 181,79
39 Jan PRAŽAN (1978) TITAN TRILIFE 180,14
40 Josef Štorek (1975) Triathlon Team Chrudim 179,19
41 Martin Chalupa (1980) PSG MECHANIX 178,85
42 Radek STŘEDULINSKÝ (1982) VYCHER 178,74
43 Bohuslav KOMÍN (1976) Mattoni FreeRun Zlín 176,50
44 Pavel LYSÁČEK (1980) Sport club Kopec 176,41
45 Jakub PLHOŇ (1978) Mattoni FreeRun Zlín 175,99
46 Matěj Lukáš (1980) 175,02
47 Tibor Nešťák (1975) Lieskovskí beZCi 173,79
48 Lubomir Vařecha (1978) Karpatské naděje 173,51
49 Dalibor Bis (1975) Triathlon Team Chrudim 172,75
50 Marek Spurný (1975) VyukoveVymalovanky.cz 172,50
51 Juraj RIEČIČIAR (1975) Dolnolhotský triatlon 172,25
52 Olivier Camarda (1975) Magion 169,48
53 Vlastimil Martinát (1977) Zvonek Sport Valašské Klobouky 169,00
54 David Polnar (1978) MPO Running 168,17
55 Radomír Šerek (1976) 168,08
56 Ondřej DOMINEC (1981) SP Malenovice 166,63
57 Richard HOLÝ (1976) Mattoni FreeRun Zlín 166,29
58 Jiří NESVADBA (1976) --- 165,62
59 Richard Petlach (1978) BIKE TRIATLON MORKOVICE 163,89
60 Michal Ondráček (1980) 161,41
61 Kamil KOZUB (1976) SCMT 160,88
62 Robert VYORAL (1980) RUBIC 160,87
63 Daniel Brázdil (1975) Ultra Blázen 160,54
64 Jiří JAKEŠ (1977) ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEA 158,57
65 Robert STAVINOHA (1973) 151,35
66 Roman Košín (1975) Triathlon Team Chrudim 149,68
67 Radim VALERIÁN (1975) 147,97
68 Petr OTRUBA (1981) 146,77
69 Baladev Saraz (1976) SCMT Komjatice 146,72
70 Zbyněk ŠTURM (1976) SKP lyžaři Holešov 145,76
71 Martin MACEK (1982) Easy fitness Zlín 144,55
72 Radek TRČKA (1979) Mattoni FreeRun Zlín 142,11
73 Petr Samák (1973) Sri Chinmoy Marathon Team 140,51
74 Pavel ŠVAJKA (1977) TITAN TRILIFE 138,76
75 Martin MIKULKA (1981) Nabombíme to! 134,88
76 Ashirvad Zaiantchick (1976) Sri Chinmoy Marathon Team 128,53
77 Martin RES (1977) Mattoni FreeRun Zlín 125,42
78 Josef REPATÝ (1973) Runneři Drnovice 122,12
79 Antonín ŠMIGURA (1977) Entony team 74,61
80 Tomáš JOŠEK (1979) 63,44
81 Lubomír KREJČIŘÍK (1981) 62,50
82 Dušan MATLÁK (1978) 62,50
83 Zdeněk JONÁŠEK (1982) já sám 56,91
84 Radim KOHOUT (1976) Újezd Holešov 41,19
85 Antonín NOVÁK (1977) 37,14

Pořadí 2022 - kategorie MC

Pořadí Závodník Tým Body
1 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 694,84
2 Martin KOZEL (1971) ZLÍN 622,99
3 Vlastimil KACHTÍK (1968) eSVS.CZ Team 593,32
4 Svatopluk JANEČKA (1972) TJ SKI TURIST Velké Karlovice 581,70
5 František DOSOUDIL (1970) Fénix sport 550,47
6 David PROCHÁZKA (1970) AC BUGGER 499,86
7 Zbyněk ŠANDA (1972) Vymletý nestandard 442,64
8 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk team 397,75
9 Pavel ČERVENKA (1969) SP Malenovice 370,38
10 Petr BENÍČEK (1971) Běžci STG Zlín 360,69
11 Bronislav MATOUCH (1965) Herbalife Nutrition 351,01
12 Petr FOJTÍK (1964) Zvonek Sport Valašské Klobouky 302,71
13 David Kubičík (1972) Mattoni FreeRun Zlín 302,40
14 Roman Navrátil (1968) Vsacký koloběh 300,67
15 David DOSPÍŠIL (1968) Nabombíme to! 294,25
16 Evžen Popov (1969) 184,01
17 Mario Václavek (1966) 183,32
18 Petr Kazda (1970) 178,46
19 Jůlius Pšenica (1967) SK ZAFAR Frenštát p.R. 172,58
20 Petr Borský (1972) Jisva 159,69
21 Pavel KALIVODA (1971) STG Zlín 159,03
22 Mirda MACHUČA (1969) Runeři Družstevník Drnovi 154,79
23 Miroslav MIČÍK (1971) --- 154,57
24 Jaroslav PODHAJSKÝ (1972) JISVA Zlín 152,90
25 Ondřej Pokluda (1969) SP Malenovice 152,50
26 Michal Polách (1972) Mattoni FreeRun Zlín 144,34
27 Luděk STRÁNSKÝ (1967) 143,46
28 Roman ŠNAJDAR (1969) ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE 138,62
29 Stanislav JURČA (1967) --- 124,58
30 Petr VIDLÁŘ (1971) SP Malenovice 113,47
31 Petr PANČOCHA (1972) StatsPerform 81,58
32 Petr TLUSTÁK (1971) JenTakDál 70,23

Pořadí 2022 - kategorie MD

Pořadí Závodník Tým Body
1 Leoš ERNEST (1962) Titan Meniskus Lukov 612,52
2 Josef GARGULÁK (1962) SYKORA run 513,88
3 Jiří PETR (1954) Zlín - Kudlov 453,88
4 Jiří PROKOP (1956) Běhy Zlín 339,14
5 Josef GRACLA (1962) Napariders 187,82
6 Vlastimil BUKOVJAN (1961) KESBUK 174,07
7 Miroslav SPOREK (1954) 157,91
8 Eduard BAUMGARTNER (1957) Radošovce 153,27
9 Marian Chocholáček (1961) Radošovce 141,34
10 Pavel BRÁZDIL (1961) Líní šneci 136,18
11 Ladislav PODIVINSKÝ (1961) 129,66
12 Jiří PROCHÁZKA (1952) Holešov 121,53
13 Ladislav VIŠNĚVSKÝ (1962) Quort Team Zlín 121,36
14 Oldřich DOLEŽEL (1951) Holešov 115,45
15 Jiří Alexa (1953) KRB Chrudim 109,56
16 Štefan GROŠ (1961) SK ZAFAR Frenštát p.R. 61,63

Pořadí 2022 - kategorie MJ

Pořadí Závodník Tým Body
1 Tobiáš TLUSTÁK (2007) školaSlovenskaZL 385,04
2 Petr SOLAŘ (2006) Solario team 301,32
3 Ondřej HUBÁČEK (2007) KESBUK 272,72
4 Mikis KOTOPULOS (2006) TITAN TRILIFE 194,53
5 Jáchym KOUTNÝ (2005) 167,24
6 Michal DVOŘÁK (2004) 133,73
7 Václav TARABUS (2006) 88,17
8 Nikos KOTOPULOS (2010) TITAN TRILIFE 78,24
9 Daniel MISAŘ (2011) online-sport.cz 1,00

Pořadí 2022 - kategorie ZA

Pořadí Závodník Tým Body
1 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 690,55
2 Barbora MACUROVÁ (1999) Salomon/2BWinner 550,44
3 Silvie ZVONKOVÁ (1985) Zvonek Sport Valašské Klobouky 538,74
4 Gabriela DUNAJSKÁ (1997) ELJAMRUN 502,99
5 Zuzana ŠIMOVÁ (1983) SKÁJ team 407,92
6 Veronika SMYČKOVÁ (1986) NAPARIDERS 280,11
7 Lucia Beláková (1998) BRATISLAVA MARATON SPORTS CLUB 182,45
8 Monika Kusendová (1994) Lieskovskí beZCi/ Atletika Nové Mesto nad Váhom 177,31
9 Jana Martinů (1993) Karpatský kynologický klub 172,02
10 Markéta FUSSOVÁ (1988) Mattoni FreeRun Zlín 162,47
11 Jana BÍLKOVÁ (1992) 161,16
12 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 155,21
13 Diana HRABINOVÁ (1990) 148,76
14 Kristýna KVASNIČKOVÁ (1995) 143,92
15 Iva ZELENKOVÁ (1983) Dětské centrum Zlín 137,70
16 Sophie Raissa-Maria Renn (1991) 136,02
17 Michaela GAJDŮŠKOVÁ (1990) 135,68
18 Michaela Drlíková (1995) 132,10
19 Žaneta SZOCSOVÁ (1994) Mattoni FreeRun Zlín 125,42
20 Iveta MACEK (1987) Easy fitness Zlín 109,47
21 Michala VESELÁ (1983) NAPARIDERS 100,13
22 Pavla DÉKÁNY (1990) OOB Tj Slovan Luhačovice 77,83
23 Tereza MACHOVA (1984) NAPARIDERS 74,13
24 Eliška HRBÁČKOVÁ (1993) TK Sparta Praha 63,36
25 Martina HÉLOVÁ (1991) Dětské centrum Zlín 61,79
26 Nikol STŘELCOVÁ (1997) 53,10
27 Markéta ŠŤUKAVCOVÁ (1989) --- 44,67
28 Barbora GROMBÍŘOVÁ (1989) 41,52
29 Radka OCELÍKOVÁ (1988) 40,07
30 Eva MACHÁČOVÁ (1991) Dětské centrum Zlín 38,05
31 Viktorie KOZLOVÁ (2003) Zlín 26,23
32 Tereza NOJBRTOVÁ (1987) 22,83
33 Enerel ENKHBAATAR (1990) 16,38

Pořadí 2022 - kategorie ZB

Pořadí Závodník Tým Body
1 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) MP run Zlín 566,69
2 Veronika MIKULOVÁ (1982) SKÁJ team 563,37
3 Helena KOTOPULU (1980) TITAN TRILIFE 353,60
4 Iva Karafiátová (1980) Mattoni FreeRun Zlín 312,77
5 Jana KLIKOVÁ (1978) Mattoni FreeRun Zlín 213,13
6 Linda Luisa RADECKÁ (1978) SKP Zlín 211,95
7 Jana ŽALUDKOVÁ (1975) --- 160,43
8 Věra VYSTRČILOVÁ (1979) 158,80
9 Petra MACKOVÁ (1973) STG Zlín 157,74
10 Gautami Sykorova (1979) Sri Chinmoy Marathon Team 143,77
11 Leona Maplová (1974) Karpatské naděje 142,55
12 Marcela Sklenářová (1977) Mattoni FreeRun Zlín 139,23
13 Romana DOLEŽELOVÁ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 125,37
14 Abhari Strádalová (1978) Sri Chinmoy Marathon Team 114,87
15 Daniela SCHLOSSEROVÁ (1975) 114,54
16 Andrea ZÁBOJNÍKOVÁ (1979) STG Holešov 108,40
17 Veronika ZEMČÍKOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 106,43
18 Dagmar Šerková (1976) 73,01
19 Monika SLOVÁČKOVÁ (1978) Mattoni FreeRun Zlín 63,28
20 Linda RADECKÁ (1978) SKP Zlín 63,19
21 Věra ŠPILEROVÁ (1982) CK Pemap Přerov 59,39
22 Katarína Petrová (1981) 58,59
23 Lenka DOVRTĚLOVÁ (1979) SKÁJ team 55,42
24 Lenka DOLEŽALOVÁ (1975) Mattoni Freerun Zlín 54,76
25 Michaela KOJECKÁ (1975) Solario team 26,45
26 Karla KOUTNÁ (1976) 23,57
27 Hana NÁBĚLKOVÁ (1982) 1,00
28 Iveta JAKUBOVÁ (1979) 1,00
29 Martina MAŠKOVÁ (1978) 1,00

Pořadí 2022 - kategorie ZC

Pořadí Závodník Tým Body
1 Eva SOLAŘOVÁ (1970) Solario team 440,61
2 Iveta VICENÍKOVÁ (1968) Asi dobrý oddíl... 427,78
3 Marie TOMANOVÁ (1966) X-trail Orlová 396,56
4 Dana TRČKOVA (1972) Holešov 279,63
5 Jitka BAŘINKOVÁ (1972) --- 148,78
6 Romana HRDINOVÁ (1971) Běžci 134,55
7 Jitka PACHULOVA (1967) Mattoni FreeRun Ostrava 132,73
8 Hana Vidomusová (1955) 110,08
9 Libuše DOSOUDILOVÁ (1972) Solario team 25,78

Pořadí 2022 - kategorie ZJ

Pořadí Závodník Tým Body
1 Jůlie KVASNIČKOVÁ (2007) triatlon Brusné 302,93
2 Zuzana KAMLAROVÁ (2005) 130,97
3 Monika ŽELEZNÍKOVÁ (2008) Babice 88,01
4 Barča ŽALUDKOVÁ (2007) AK Zlín 80,92
5 Valerie MULLEROVÁ (2012) Valachbajk team 74,56
6 Markétka SMAŽILOVÁ (2006) 41,63
7 Anežka KOUTNÁ (2008) 39,45

Týmové pořadí 2022

Pořadí Tým Body
1 Mattoni FreeRun Zlín 3 521,23
2 SP Malenovice 3 510,11
3 KESBUK 2 749,77
4 Vymletý nestandard 2 670,57
5 Valachbajk team 2 495,16
6 Zlín 1 919,10
7 --- 1 773,58
8 ELJAMRUN 1 449,44
9 TITAN TRILIFE 1 332,03
10 MP run Zlín 1 244,83
11 Sri Chinmoy Marathon Team 1 111,95
12 Nabombíme to! 1 076,28
13 SKÁJ team 1 026,71
14 Zvonek Sport Valašské Klobouky 852,51
15 NAPARIDERS 800,65
16 Solario team 794,16
17 Sykora running 739,41
18 Prakšice 738,73
19 SK Újezd 717,34
20 Běžci STG Zlín 701,98
21 NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 694,84
22 Skaštice 675,48
23 SYKORA run 667,09
24 AD Sport 659,81
25 EKOME Running Team 630,44
26 ZLÍN 619,22
27 Dětské centrum Zlín 604,10
28 eSVS.CZ Team 593,32
29 TJ SKI TURIST Velké Karlovice 581,70
30 Holešov 553,25
31 Fénix sport 550,47
32 GHOST team 523,33
33 Titan Meniskus Lukov 514,77
34 Atletika Holešov 508,23
35 Triathlon Team Chrudim 501,63
36 Veselan 500,24
37 AC BUGGER 499,86
38 Zvonek Sport Valašské Klo 499,54
39 Fyzio Step 488,78
40 Zlín - Kudlov 453,88
41 Asi dobrý oddíl... 427,78
42 SK ZAFAR Frenštát p.R. 406,55
43 1KD 404,20
44 X-trail Orlová 396,56
45 školaSlovenskaZL 385,04
46 2BWINNER TEAM 370,71
47 Ladermon Team 359,97
48 Lucoklimarunning 352,46
49 Team Bedihošť 351,39
50 Herbalife Nutrition 351,01
51 no miles no smiles 350,32
52 online-sport.cz 348,34
53 Napariders 348,19
54 AK Kroměříž 340,84
55 Běhy Zlín 339,14
56 Gauneři Zlín 333,55
57 STG Zlín 316,77
58 Karpatské naděje 316,06
59 Mattoni Freerun Zlín 301,35
60 Vsacký koloběh 300,67
61 Radošovce 294,61
62 SKP Zlín 275,14
63 SK Slopné 266,29
64 TJ Jiskra Otrokovice 264,98
65 Easy fitness Zlín 254,02
66 Salomon 200,00
67 AK Drnovice 199,22
68 KESBUK/2BWINNER TEAM 198,51
69 2BWINNER/ no miles no smiles 195,26
70 Uh. Hradiště 189,68
71 Salomon/2BWinner 187,00
72 SK Hranice 184,05
73 SK Jaroslavice 183,92
74 BRATISLAVA MARATON SPORTS CLUB 182,45
75 Tj Slavkov pod Hostýnem 181,79
76 CBS Red Star 179,72
77 PSG MECHANIX 178,85
78 Provodovskýběh 178,80
79 VYCHER 178,74
80 2bWinner 178,58
81 Lieskovskí beZCi/ Atletika Nové Mesto nad Váhom 177,31
82 Sport club Kopec 176,41
83 Lieskovskí beZCi 173,79
84 VyukoveVymalovanky.cz 172,50
85 Dolnolhotský triatlon 172,25
86 Karpatský kynologický klub 172,02
87 Magion 169,48
88 MPO Running 168,17
89 FYZIO STEP 167,28
90 Road racing Podorlicko 165,51
91 BIKE TRIATLON MORKOVICE 163,89
92 Lešetín 90210 163,36
93 SCMT 160,88
94 RUBIC 160,87
95 Ultra Blázen 160,54
96 Jisva 159,69
97 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEA 158,57
98 Run!bro 155,02
99 Runeři Družstevník Drnovi 154,79
100 triatlon Brusné 153,55
101 JISVA Zlín 152,90
102 Valašský expres 147,42
103 SCMT Komjatice 146,72
104 SKP lyžaři Holešov 145,76
105 TITAN MENISKUS LUKOV 145,74
106 M-sport 141,57
107 Břeclav 141,29
108 Continental Barum 140,69
109 Borci ze židle 138,94
110 ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE 138,62
111 Líní šneci 136,18
112 Běžci 134,55
113 Dominic Thein 133,82
114 Rožnov p.R. 133,37
115 Mattoni FreeRun Ostrava 132,73
116 Runneři Drnovice 122,12
117 Quort Team Zlín 121,36
118 KRB Chrudim 109,56
119 STG Holešov 108,40
120 Mattoni Freerun 93,88
121 Babice 88,01
122 StatsPerform 81,58
123 AK Zlín 80,92
124 OOB Tj Slovan Luhačovice 77,83
125 Entony team 74,61
126 JenTakDál 70,23
127 w1HAT A HUT 66,25
128 TK Sparta Praha 63,36
129 CK Pemap Přerov 59,39
130 No limits 58,04
131 já sám 56,91
132 Újezd Holešov 41,19