Virtuální Běh Jižními svahy

Startovní listina

Startovní číslo Závodník Uhrazeno
1 Bohuslav Komín (1976) Ano
2 Markéta Fussová (1988) Ano
3 Ivo Jurygáček (1959) Ano
4 Jozef Urbančok (1987) Ano
5 Vlastimil Kachtík (1968) Ano
6 Vojtěch Kachtík (2006) Ano
7 Vanda Dospíšilová (1995) Ano
8 Petr Školoudík (1980) Ano
9 Stanislav Jakůbek (1994) Ano
10 Libor Reich (1979) Ano
11 Filip Zeman (1978) Ano
12 Eva Blažková (1979) Ano
13 Marcela Sklenářová (1977) Ano
14 Rostislav Pěsničák (1992) Ano
15 Jaroslav Blažek (1981) Ano
16 David Lavička (1973) Ano
17 Zdeněk Ohnůtek (1975) Ano
18 Jiří Hotař (1973) Ano
19 Jaromir Vája (1980) Ano
20 Petr Procházka (1997) Ano
21 Martin Pekař (1980) Ano
22 Ondřej Pokluda (1969) Ano
23 Kateřina Pokludová (1975) Ano
24 Filip Vabroušek (1999) Ano
25 Petr Martinec (1975) Ano
26 Martin Cícha (1973) Ano
27 Tomáš Kozel (1992) Ano
28 Martina Dobrovská (1992) Ano
29 Eva Londýnová (1989) Ano
30 Jan Kábela (1978) Ano
31 Ondrej Dvorsky (1988) Ano
32 Jakub Poledno (1992) Ano
33 Monika Slováčková (1978) Ano
34 Jiří Kozubík (1988) Ano
35 Jiří Vopařil (1964) Ano
36 Filip Malota (1983) Ano
37 Táňa Vrajová (1990) Ano
38 Iveta Viceníková (1968) Ano
39 Bronislav Matouch (1965) Ano
40 Jana Kliková (1978) Ano
41 Viktor Polách (1983) Ano
42 Jiří Kapucián (1975) Ano

Související se závodem

Novinky

Virtuální Běh Jižními Svahy ve Zlíně ovládli Roman Zbranek a Monika Železníková

8. 3. 2021

Ve 29. ročníku Běhu Jižními Svahy ve Zlíně zvítězil domácí borec Roman Zbranek (SKOB Zlín). V závodu dlouhém 8 kilometrů dosáhl času 28:21. Stříbrnou příčku vybojoval s dvacetisekundovou ztrátou Jan Kábela (SP Malenovice), třetí místo obsadil Radoslav Šíbl (Ekodrill Zlín, 29:20). Filip Vabroušek (Sykora running) skončil v čase 29:23 čtvrtý, pátý byl matador Bronislav Matouch (Jisva Zlín, 31:32).

Fotogalerie - Virtuální Běh Jižními svahy 2021

Výsledky

Poř. Jméno Ročník Kat. Poř. kat. Nár. Klub Čas Ztráta
1 ZBRANEK Roman 1988 MA 1 CZE SKOB Zlín 28:21,0 00:00,0
2 KÁBELA Jan 1978 MB 1 CZE SP Malenovice 28:41,0 00:20,0
3 ŠÍBL Radek 1980 MB 2 CZE Ekodrill Zlín 29:20,0 00:59,0
4 VABROUŠEK Filip 1999 MA 2 CZE Sýkora Running 29:23,0 01:02,0
5 MATOUCH Bronislav 1965 MC 1 CZE Jisva Zlín 31:32,0 03:11,0
6 OHNŮTEK Zdeněk 1975 MB 3 CZE Lucoklima running team 32:40,0 04:19,0
7 KOZUBÍK Jiří 1988 MA 3 CZE Jurazub 32:42,0 04:21,0
8 REICH Libor 1979 MB 4 CZE Mattoni FreeRun Zlín 32:44,0 04:23,0
9 KOMÍN Bohuslav 1976 MB 5 CZE Mattoni Freerun Zlín 32:51,0 04:30,0
10 MALOTA Filip 1983 MA 4 CZE Mattoni FreeRun Zlín 33:19,0 04:58,0
11 ČERVENKA Pavel 1969 MC 2 CZE SP Malenovice 33:31,0 05:10,0
12 KOLAŘÍK Jiří 1998 MA 5 CZE Sehradice 34:02,0 05:41,0
13 LAVIČKA David 1973 MB 6 CZE Zlín 34:22,0 06:01,0
14 PROCHÁZKA Petr 1997 MA 6 CZE KotVa Team 34:26,0 06:05,0
15 PEKAŘ Martin 1991 MA 7 CZE Zlínská 50 35:26,0 07:05,0
16 RAŠKA Zbyněk 1975 MB 7 CZE SK ZaFaR Frenštát p.R. 36:10,0 07:49,0
17 ŽELEZNÍKOVÁ Monika 2008 ZA 1 CZE   36:15,0 07:54,0
18 MARTINEC Petr 1975 MB 8 CZE Veselá 36:33,0 08:12,0
19 RŮŽIČKA Pavel 1976 MB 9 CZE Luhačovice 36:48,0 08:27,0
20 BRÁZDIL Daniel 1975 MB 10 CZE Mattoni FreeRun Zlín 36:50,0 08:29,0
21 HOTAŘ Jiří 1973 MB 11 CZE   37:12,0 08:51,0
22 POLÁCH Viktor 1983 MA 8 CZE Mattoni FreeRun Zlín 37:34,0 09:13,0
23 KAPUCIAN Jiří 1975 MB 12 CZE   37:36,0 09:15,0
24 KOZEL Tomáš 1992 MA 9 CZE Otrokovice 38:57,0 10:36,0
25 ZEMAN Filip 1978 MB 13 CZE Mattoni FreeRun Zlín 39:12,0 10:51,0
26 URBANČOK Jozef 1987 MA 10 SVK Mattoni FreeRun Zlín 39:21,0 11:00,0
27 RES Martin 1977 MB 14 CZE Mattoni FreeRun Zlín 39:45,0 11:24,0
28 SOLAŘ Michael 1979 MB 15 CZE Mattoni FreeRun Zlín 39:53,0 11:32,0
29 VOPAŘIL Jiří 1964 MC 3 CZE Jisva Zlín 40:12,0 11:51,0
30 GARGULÁK Zdeněk 1977 MB 16 CZE   40:32,0 12:11,0
31 SKLENÁŘOVÁ Marcela 1977 ZB 1 CZE Mattoni Freerun Zlín 40:32,0 12:11,0
32 FUSSOVÁ Markéta 1988 ZA 2 CZE Mattoni FreeRun Zlín 40:32,0 12:11,0
33 BLAŽKOVÁ Eva 1979 ZB 2 CZE Mattoni FreeRun Zlín 40:49,0 12:28,0
34 CÍCHA Martin 1973 MB 17 CZE SP Malenovice 40:52,0 12:31,0
35 JURYGÁČEK Ivo 1959 MD 1 CZE Malenovické podhradí 41:19,0 12:58,0
36 DOSPÍŠILOVÁ Vanda 1995 ZA 3 CZE   41:34,0 13:13,0
37 ŠKOLOUDÍK Petr 1980 MB 18 CZE Zlín 41:49,0 13:28,0
38 POKLUDA Ondřej 1969 MC 4 CZE SP Malenovice 42:30,0 14:09,0
39 KLIKOVÁ Jana 1978 ZB 3 CZE Mattoni FreeRun Zlín 42:40,0 14:19,0
40 VRAJOVÁ Táňa 1990 ZA 4 CZE Zlín 42:56,0 14:35,0
41 ŽELEZNÍK Libor 2011 MA 11 CZE Babice 42:57,0 14:36,0
42 ŽELEZNÍK Libor 1978 MB 19 CZE Babice 42:58,0 14:37,0
43 JAKŮBEK Stanislav 1994 MA 12 CZE Zlín 43:59,0 15:38,0
44 PROKOP Jiří 1956 MD 2 CZE Běhy Zlín 44:02,0 15:41,0
45 SLOVÁČKOVÁ Monika 1978 ZB 4 CZE Mattoni FreeRun Zlín 44:52,0 16:31,0
46 SMETANA Václav 2005 MJ 1 CZE Zlín 45:03,0 16:42,0
47 BLAŽEK Jaroslav 1981 MB 20 CZE Mattoni FreeRun Zlín 45:49,0 17:28,0
48 VÁJA Jaromír 1980 MB 21 CZE   46:45,0 18:24,0
49 KACHTÍK Vlastimil 1968 MC 5 CZE eSVS.CZ Team 47:42,0 19:21,0
50 DOBROVSKÁ Martina 1992 ZA 5 CZE Zlín 48:14,0 19:53,0
51 POKLUDOVÁ Kateřina 1975 ZB 5 CZE Mattoni FreeRun Zlín 48:29,0 20:08,0
52 KACHTÍK Vojtěch 2006 MJ 2 CZE eSVS.CZ Team 48:44,0 20:23,0
53 ŠPERKA Robert 1980 MB 22 CZE Avex Ski Zlín 49:43,0 21:22,0
54 VICENÍKOVÁ Iveta 1968 ZC 1 CZE neregistrovaná v žádném klubu :-) 51:02,0 22:41,0
55 POLEDNO Jakub 1982 MA 13 CZE Zlín DNF  
56 ŠVIHEL Miroslav 1958 MD 3 CZE BS Slopné DNF