13 A Stavinohová (1998) Ano
14 Zbyněk Raška (1975) Ano

Související se závodem

Novinky

Zlínský virtuální desetikilometrový běh vyhráli Filip Václavík a Adéla Stavinohová

8. 4. 2021

Ve virtuálním desetikilometrovém běhu organizovaným Spolkem Běhy Zlín podal skvělý výkon Filip Václavík. Reprezentant zlínského klubu Titan Trilife dosáhl v závodu, času 31:56. Stříbrný Filip Tomanec (2B Winner Team) byl o 2 minuty a 34 sekund pomalejší, na třetí pozici byl klasifikovaný Zbyněk Raška (SK Zafar Frenštát pod Radhoštěm 45:10). Tomáš Minařík (Valachbajk Team, 46:33) skončil čtvrtý a Martin Vraj ze Zlína (47:29) byl pátý.

Virtuální půlmaraton pořádaný Spolkem Běhy Zlín ovládli Jan Kábela z Malenovic a zlínská Marcela Sklenářová

30. 3. 2021

Jan Kábela (SP Malenovice) ovládl virtuální půlmaraton pořádaný Spolkem Běhy Zlín. V jednadvacetikilometrovém závodu zaběhl čas 1:20:24. Druhou příčku obsadil matador Bronislav Matouch (Jisva Zlín), který si zaknihoval čas 1:29:48, bronzovou pozici obsadil díky času 1:33:32 Petr Maňas. Bob Komín (1:40:51) skončil čtvrtý, Jakub Plhoň (všichni Mattoni Freerun Zlín, 1:51:50) byl pátý.

Propozice

Spolek Běhy Zlín připravil pro všechny, kdo se chtějí hýbat i v dnešní složité době, Virtuální Běhy.

Virtuální závod Běhy Zlín funguje podobně jako jakýkoli jiný druh běhu či vycházky. Navíc ho skutečně absolvuješ. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je skutečné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, které si odběhneš svým vlastním tempem. Kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek. Jediné, co bys měl udělat, je přihlásit se do závodu na webu https://behyzlin.cz/event/20, jít si zaběhat a poslat důkaz, že jsi vybranou trať absolvoval a v jaké čase.

Virtuální závod Běhy Zlín jsou skvělý způsob jak zůstat fit i nadále. Sdílej zážitky se svými přáteli a získej krásný diplom za svůj výkon! Běhy jsou vypsané na trasách 3, 5, 10 a 21 kilometrů. Vzdálenost můžeš absolvovat kdykoliv v termínu od 5. do 21. března 2021 a kdekoliv. Můžeš si vybrat i víc tratí.

Přihlas se na webu https://behyzlin.cz/event/20, vyber si jednu nebo i více tratí, uhraď symbolické startovné. Vyběhni a zaznamenej svůj závod pomocí hodinek, mobilní aplikace či stopek. Po dokončení nám na mail virtualni@behyzlin.cz zašli fotku z aplikace či hodinek jako důkaz. V mailu uveď jméno a příjmení, trať, čas a variabilní symbol z přihlášky na webu.

Odměnou pro Tebe bude pamětní diplom a zlepšení duševního a fyzického zdraví. Vyzíváme tě, abys dodržoval pravidla, které jsou pro bezpečnost a zdraví tvoje i tvých blízkých.