Archiv článků

Otrokovické Štěrkoviště se chystá na duatlon Voda země 2021

18.6.2021

OTROKOVICE – Otrokovické Štěrkoviště se 26. června stane dějištěm prvního ročníku duatlonového závodu Voda země 2021. Akci pořádá Tambik Zlín spolu s Běhy Zlín a start je naplánován na 10. hodinu. Nejde o žádné profesionální klání, do závodu se tak mohou přihlásit děti, rodiny, dvojice i jednotlivci, pro každého se najde vhodná kategorie.

 

Běh ránem ve Štítné nad Vláří - Popově

8.6.2021

Štítná nad Vláří - Popov se 12. června stane dějištěm druhého ročníku odloženého prvního dílu seriálu Běh ránem. Akci Běh jarním ránem pořádají www.behranem.cz a tým Zvonek sport Valašské Klobouky a start je naplánován na 9. hodinu.  První díl seriálu je běh na 10 km s převážně rovinatým, asfaltovým povrchem. Závod je amatérský a vítáni jsou běžci a běžkyně všech kategorií.

V trailovém miomoveRun ve Slavičíně se z prvenství radovali Ondřej Minařík a Jana Žaludková

8.6.2021

Ondřej Minařík z Držkové (Valachbajk Team) a Jana Žaludková ze Zlína vyhráli 5. ročník trailového běhu miomoveRun. Ten se konal v sobotu 5. června ve Slavičíně. Minařík na Valašsku dosáhl v hlavním závodu dlouhém 20 kilometrů rozloženém do čtyř okruhů s celkovým převýšením 536 metrů, času 1:37:32. Zbývající medailové pozice obsadili reprezentanti týmu SP Malenovice. Jan Sedláček vybojoval za čas 1:40:56 stříbrnou příčku, třetí místo získal Jan Kábela (1:42:22). Tomáš Frýdl ze Vsetína skončil čtvrtý (1:44:48), Roman Kašpar z Uherského brodu byl pátý (1:45:06).

Zlínský jarní půlmaraton vyhrál Jiří Červenka. Maraton v Přílukách ovládl Ondřej Veselý

7.6.2021

V Přílukách se v neděli 6. června konaly dva běžecké závody. Prvenství v 11. ročníku Zlínského jarního půlmaratonu vybojoval Jiří Červenka. Reprezentant SP Malenovice dosáhl na trati rozložené do 8 rovinatých okruhů, času 1:22:53. Druhý v pořadí Jiří Daněk z Uherského Hradiště byl v cíli o 80 sekund pomalejší. Bronz si pověsil na krk František Dosoudil z Hulína (Fénix sport, 1:24:25). Jan Kábela (SP Malenovice) doběhl do cíle v čase 1:28:00 čtvrtý, Libor Reich (Mattoni Freerun Zlín, 1:28:55) byl pátý. 

Josefský běh ve Zlíně: Kolárik málem pokořil čas pod 35 minut. Kotopulu vítězství bolelo

3.6.2021

Skvělé časy ozdobily 34. ročník Josefského běhu ve Zlíně. Kvůli koronaviru z března odložený květnový závod doprovázelo příznivé počasí. V krajském městě bylo v neděli 30. května oblačno a teploměr ukazoval 14 stupňů. Suverénní vítězství vybojoval reprezentant týmu Edhouse.cz orientační běžec Jan Kolárik. Zlínský vytrvalec se blýskl na trati rozložené do dvou okruhů mezi Burešovem, Štákovými pasekami a kopcem nad Příluky a zpět, časem rovných pětatřicet minut. Stříbrný byl s mankem 1 minuty a 28 sekund Matěj Beníček z otrokovického KESBUK Teamu, bronz bral za čas 38:17 Svatopluk Janečka (TJ Ski Turist Velké Karlovice). https://behyzlin.cz/event/6

Jak proběhne Josefský běh pro Dětské centrum Zlín

24.5.2021

Josefský běh pro Dětské centrum Zlín se uskuteční v neděli 30. května ve Zlíně. Závod budou provázet opatření, pravidla a doporučení vydaná hlavní hygieničkou České republiky pro organizování hromadných akcí. Tímto žádáme všechny účastníky, aby se při akci pravidel drželi a chovali se zodpovědně. Jen tak proběhne akce bezpečně pro všechny účastníky.