Celkové pořadí soutěže

Správné průběžné pořadí jednotlivců a týmů po závodě Kovářská pětka v XLS. Níže zobrazené bodování je ve zkušební verzi.


Pořadí 2021 - kategorie MA

Pořadí Závodník Tým Body
1 Jiří Červenka (1986) SP Malenovice 1 736,51
2 Ondřej Minařík (1992) Valachbajk team 1 716,35
3 Jan Kučera (1983) Mattoni FreeRun Zlín 1 377,12
4 Matěj Beníček (1994) KESBUK 1 375,80
5 Filip Vabroušek (1999) Sykora Running 1 273,44
6 František Kráčalík (1998) SK Újezd 986,71
7 Ondrej Dvorský (1988) Mattoni FreeRun Zlín 869,79
8 Tomáš Kozel (1992) Zlín 811,86
9 Roman Janku (1986) ZVONEK SPORT Valašské Klo 779,15
10 Filip Bukovjan (1990) KESBUK 767,81
11 Jiří Kolařík (1998) SK Slopné 636,88
12 Martin Macek (1982) Easy fitness Zlín 624,91
13 Josef Veselý (1991) Mattoni FreeRun Zlín 562,85
14 Stanislav Chadim (1991) TJ Jiskra Otrokovice / Ch 546,89
15 Petr Maňas (1992) 539,61
16 Pavel Pustina (1985) Ladermon Team 533,61
17 Tomáš Misař (1985) M.T.D.E. 521,09
18 Lukáš Dvořák (1989) Nabombíme to! 509,22
19 Jakub Jeřábek (1989) Mattoni FreeRun Zlín 487,39
20 Filip Tomanec (1987) 2B WINNER TEAM 483,26
21 Dalibor Jedlička (1991) ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 469,38
22 Miroslav Švihel (1986) BS Slopné 468,74
23 Ivo Horky (1984) Zlín 428,02
24 Lukas Foltyn (1994) STG Zlín 419,14
25 Josef Sába (1986) STG Zlín 409,27
26 Jan Kolárik (1990) Edhouse.cz 400,00
27 Martin Čmelík (2001) SK Hranice 392,88
28 Jiří Klement (1988) DRESSME.CZ 384,86
29 Šimon Černý (1991) --- 376,98
30 Jiří Mitáček (1991) M-sport 368,66
31 Filip Malota (1983) Mattoni FreeRun Zlín 367,20
32 Marek Mikláš (1984) Dětské centrum Zlín 359,31
33 Lukáš Foltýn (1994) STG Zlín 348,92
34 Radek Středulinský (1982) ROHÁLOV bike team 348,52
35 David Kopřiva (1990) ELJAM RUN 343,05
36 Karel Halberštádt (1994) --- 341,34
37 Martin Velcer (1990) BJP Vizovice 339,59
38 Stanislav Dalajka (1998) Decathlon Zlín 336,23
39 Radek Burieta (1985) Mattoni FreeRun Zlín 323,24
40 Jakub Huryta (1991) --- 305,60
41 Martin Pitrun (1985) 304,49
42 Tomáš Malaník (1995) --- 302,56
43 Viktor Polách (1983) Mattoni FreeRun Zlín 301,97
44 Jan Bečica (1993) --- 288,43
45 Martin Kodeš (1982) STG Holešov 286,53
46 Josef Fusek (1990) Martinice 286,20
47 Josef Barot (1982) Tj Slavkov pod Hostýnem 284,42
48 Milan Šima (1983) SKÁJ team 280,26
49 Vlastimil Černíček (1985) 261,39
50 Pavel Dubčák (1986) Zlín 254,19
51 Ondřej Soukeník (1983) Gauneři Zlín 253,43
52 Šimon Švach (1998) The worst 240,22
53 Pavel Hajek (1983) Www.zlinska50.cz 238,81
54 Luděk Kovařík (1997) 232,23
55 Martin Vraj (1992) --- 223,76
56 Tomáš Seifer (1984) Mattoni FreeRun Zlín 221,95
57 Zdeněk Langer (1983) Valachbajk team 201,99
58 Petr Šťastný (1988) Sport Import 200,00
59 Jan Sedláček (1987) SP Malenovice 196,51
60 Tomáš Frýdl (1983) 192,55
61 Roman Kašpar (1983) 192,24
62 Jan Maděrič (1991) --- 192,12
63 David Nezveda (1998) TJ Spartak Třebíč 191,73
64 František Klofáč (1982) KESBUK 191,27
65 Martin Jurča (1991) SP Malenovice 190,95
66 Jaroslav Vicher (1987) KESBUK 190,57
67 David Maršovský (1983) Čahoun 189,69
68 Pavel Grepl (1994) Grapefruit - Laufteam 189,27
69 Jan Tláskal (1983) 188,59
70 Andrej Višněvský (1991) Sri Chinmoy Marathon Team 188,36
71 Jakub Gogela (1989) 188,09
72 Vlastimil Roubalík (1983) Zlín 186,94
73 Adam Říha (2001) Tj Drslavice 185,12
74 Ondrej Mocny (1987) Sri Chinmoy Marathon Team 183,59
75 Vojtěch Ryšavý (1994) 183,40
76 Jan Zvonek (1992) ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 182,23
77 Štěpán Švach (1995) The worst 181,81
78 Pavel Heinz (1999) The worst 181,11
79 Pavel Hanáčík (1997) Střechy92 s.r.o. 180,78
80 Radek Zich (1984) PSK Přerov 180,60
81 Petr Hubík (1988) - 178,96
82 Ondřej Pavelka (1998) Open Cycling Academy 178,79
83 Filip Šolc (1985) BARNEX SPORT 178,73
84 Martin Burský (1992) --- 178,31
85 Martin Orlovský (1982) Tj Drslavice 178,26
86 Jiří Kozubík (1988) JuraZub Zlín 177,94
87 Karel Šerý (1987) 177,92
88 Richard Červinka (1986) Zlín 177,73
89 Milan Šimek (2000) KESBUK 176,86
90 Matěj Koňařík (1985) Zlín Lions 174,71
91 Lukáš Matula (1989) Zlín 170,88
92 Ladislav Tvarůžek (1987) SK Újezd 170,48
93 Jiří Bělohlávek (1984) virtutibus 170,38
94 Ludvik Simek (1986) 170,31
95 Lukáš Machů (1995) 169,87
96 Jakub Mastík (1998) Unkočín 169,78
97 Vít Mrlík (1995) Malenovice 169,00
98 Roman Prokop (2002) 168,34
99 Vlastimil Procházka (1987) Workers DTJ Prostějov 167,81
100 Pavel Elšík (1985) 167,26
101 Jiří Slezák (1990) Slopné-Horní konec 167,18
102 Jiří Šidla (1998) Unkočín 165,66
103 David Venigr (1993) --- 165,61
104 Martin Gabrhel (1984) --- 165,28
105 Vojtěch Goláň (1983) AC Sportguides Rožnov pod 164,67
106 Julius Liška (1994) 164,36
107 Jakub Vrána (1994) Solario team 164,26
108 Juraj Ondruš (1992) Lešetín 90210 163,33
109 Petr Nádeníček (1982) 162,35
110 Jiří Kutálek (1999) Divadlo Zlín 161,35
111 Tomáš Divacký (1996) 161,23
112 Vít Kojecký (1991) 159,50
113 Radek Milička (2000) Slawex runners 159,44
114 Daniel Kočař (1992) STG Zlín 159,44
115 Jan Střípek (1988) 159,14
116 Robert Grohmann (1995) 158,42
117 Richard Andrýsek (1991) STG Zlín 156,96
118 Petr Červenka (1998) 156,43
119 Vlastimil Pilař (1984) MAC 155,44
120 Radovan Kojecký (1982) VŠSK univerzita Zlín 154,48
121 Lukáš Kopčil (1994) 154,35
122 Tomáš Sochor (1998) 153,58
123 Martin Adamus (1995) 151,10
124 Lukáš Knebl (1985) Citibank Europe 150,70
125 David Špendlík (1982) TJ Sokol Lípa 150,60
126 Jan Žbel (1985) 150,48
127 Radek Pavlas (1985) SKOB Zlín 150,30
128 Jan Škrabana (1992) 148,95
129 Michal Procházka (1985) Valašský expres 148,90
130 Marco Favero (1999) MS Cycling 146,92
131 Marek Skohoutil (1985) 146,49
132 Daniel Valerián (2002) 145,62
133 Vlastislav Hrabina (1988) 145,45
134 Tomáš Lysák (1993) Nabombíme to! 144,78
135 Filip Sudek (2000) Chatocha Team 144,28
136 Jan Drda (1987) Házená Napajedla 140,81
137 Jan Krejčiřík (1982) 138,15
138 Lukáš Plšek (2000) 135,04
139 Martin Farkaš (1997) Decathlon Zlín 134,30
140 Jakub Ovesný (1998) 133,82
141 Michal Chromík (1983) Zlín 131,36
142 Martin Valerián (2002) Líní Panteři 129,37
143 Josef Pecha (1994) ChipyTeam 128,48
144 Martin Kotrs (1991) Luhacity 125,13
145 Jakub Poledno (1992) 124,48
146 Iveta Macek (1987) Easy fitness Zlín 121,17
147 Maroš Bréda (1991) 104,42
148 Tomas Pokluda (1987) 102,52
149 Lukáš Bičan (1983) Hasiči Topolná 94,93
150 Michal Vaculik (1982) Stravování Marcaník Sehradice 94,76
151 Martin Hečko (1987) Valachbajk Team 93,38
152 Jaroslav Rudolf (1990) Šneci v běhu 88,06
153 Jaroslav Kopřiva (1984) Rohálov Bike Team 86,47
154 Ondřej Hromádka (1990) Jihlava 84,62
155 Jiří Pinďák (2001) ZVONEK SPORT Valašské Klo 83,82
156 Petr Holoubek (1982) 80,90
157 Lukáš Pavelka (1989) Kašava 79,10
158 Pavel Kovář (1982) Tsunami Zlín 78,63
159 Tomáš Kukučka (1991) 76,25
160 Jan Kadlec (1983) Radun Luhačovice 75,26
161 Pavel Majíček (1986) Rakáni 73,89
162 Jakub Šťastný (1990) - 72,92
163 Aleš Lutonský (1985) 72,10
164 Jáchym Plášek (1992) 70,51
165 Michal Štalmach (1998) Decathlon Zlín 67,75
166 Filip Sklenovský (1996) Zlín 67,59
167 Jiri Hegmon (1986) Kasavsky Mlyn 65,73
168 Stanislav Rak (1990) STG Brumov - Bylnice 64,78
169 Pavla Tomancová (1986) 61,89
170 Marcela Paveláková (1977) --- 61,80
171 Jakub Jurčák (1995) Nechcu 61,67
172 Lukáš Rumplík (1984) 59,93
173 Filip Balák (1990) --- 55,76
174 Tomáš Jirout (1986) 54,89
175 Martin Šerý (1984) Klášťovský gural 753 54,79
176 Filip Kráčala (1994) FTK Upol 54,27
177 Michaela KOVALČÍKOVÁ (1978) 49,53
178 Monika Pospíšilová (1985) Lešetín 90210 46,44
179 Michal Huňa (1991) --- 46,15
180 Hana Zbořilová (1986) Březovská bedna 41,55
181 Vojtěch Slovák (1984) Mártyho Afro Cirkus [MAC] 41,33
182 Ondřej Konečný (1987) Mártyho Afro Cirkus 41,33
183 Lukáš Jurča (1992) 34,25
184 Tereza Čižmářová (2008) 30,39
185 Tomas Lhotsky (1986) Tomas 12,20

Pořadí 2021 - kategorie MB

Pořadí Závodník Tým Body
1 Jan Kábela (1978) SP Malenovice 1 914,10
2 Petr Martinec (1975) Veselá 1 497,74
3 Filip Zeman (1978) Mattoni FreeRun Zlín 1 491,57
4 Tomáš Minařík (1981) Valachbajk team 1 474,03
5 Libor Reich (1979) Mattoni FreeRun Zlín 1 432,00
6 Zdeněk Vláčilík (1977) SP Malenovice 1 374,02
7 Svatopluk Janečka (1972) TJ SKI TURIST Velké Karlovice 1 353,85
8 Václav Zbranek (1981) Valachbajk Team 1 332,90
9 Richard Kudělka (1976) 1KD 1 317,50
10 Pavel Gabrhel (1974) --- 1 285,58
11 Bohuslav Komín (1976) Mattoni FreeRun Zlín 1 237,67
12 Jan Špaček (1977) ELJAMRUN 1 046,04
13 Zbyněk Raška (1975) SP Malenovice 1 020,90
14 Martin Cícha (1973) SP Malenovice 912,57
15 Richard Holý (1976) Mattoni FreeRun Zlín 912,05
16 Karel Machů (1975) SP Malenovice 821,06
17 Pavel Růžička (1976) Kolokroužek Zlín 814,88
18 Daniel Brázdil (1975) Mattoni FreeRun Zlín 801,03
19 Petr Školoudík (1980) Nabombíme to! 798,24
20 Radim Valerián (1975) Líní Panteři 794,67
21 Petr Vabroušek (1973) Titan Trilife Zlín 729,68
22 Jiří Kapucián (1975) SP Malenovice 657,85
23 Jaroslav Podhajský (1972) JISVA Zlín 588,01
24 Jaromir Vája (1980) 568,55
25 Marek Chmela (1974) Prakšice 555,67
26 Josef Hubáček (1973) Kesbuk 542,44
27 Jakub Plhoň (1978) Mattoni FreeRun Zlín 536,67
28 David Lavička (1973) GHOST team 529,22
29 František Machů (1980) 495,73
30 Stanislav Vičánek (1976) Splašená tkanička Zlín 488,11
31 Vladimír Mikláš (1981) MTB JAVOŘINA 486,08
32 Jan Bezslezina (1981) Mattoni FreeRun Zlín 483,18
33 Jiří Daněk (1976) Uherské Hradiště 391,13
34 Marek Spurný (1975) vyukovevymalovanky.cz 360,46
35 Zdeněk Ohnůtek (1975) Lucoklimarunning 359,17
36 Jan Pražan (1978) TITAN TRILIFE 357,71
37 Roman Glůza (1978) RUBIC 357,50
38 Ondřej Dominec (1981) SP Malenovice 343,78
39 Pavel Macek (1979) Valachbajk team 341,17
40 David Polnar (1978) MPO 335,96
41 Martin Pekař (1980) www.zlinska50.cz 335,91
42 Petr Pančocha (1972) Sport club Kopec 331,59
43 Jaroslav Pančocha (1976) Mattoni FreeRun Zlín 329,72
44 Robert Vyoral (1980) RUBIC 328,51
45 Jiří Gargulák (1977) SP Malenovice 320,27
46 Pavol Vajcík (1981) Aspot Hulín 309,99
47 Jiří Nesvadba (1976) --- 306,34
48 Martin Válek (1976) Sri Chinmoy Marathon Team 303,39
49 David Kubičík (1972) Mattoni FreeRun Zlín 299,27
50 Jaroslav Blažek (1981) Multisport361 274,03
51 Pavel Lysáček (1980) Sport club Kopec 265,57
52 Jiří Petr (1979) SALOMON/SUUNTO 200,00
53 Radoslav Šíbl (1980) Ekodrill Zlín 190,20
54 Tomáš Hanáček (1974) Maratonci Kladná Žilín 188,79
55 Radek Raška (1976) AKEZ Kopřivnice 184,66
56 Jarda Škrábana (1979) 184,54
57 Tomáš Rendl (1974) 183,29
58 Michal Bartoš (1977) 182,49
59 Kamil Kozub (1976) Sri Chinmoy Marathon Team 181,52
60 Juraj Riečičiar (1975) Dolnolhotský triatlon 181,20
61 Pataka Špaček (1972) Sri Chinmoy Marathon Team 180,76
62 Kamil Bezděk (1977) Hybaj team 180,53
63 Libor Železník (1978) Babice 179,55
64 Milan Kotvan (1981) Hasiči Letničie 179,12
65 Milan Javornický (1974) Sri Chinmoy Marathon Team 177,74
66 Ivan Balíček (1981) 177,67
67 Roman Odstrčilík (1975) Holešov 176,51
68 Pavel Keprt (1974) Šneci v běhu 176,00
69 Martin Chalupa (1980) PSG Cyklosport Chropyně 174,82
70 Pavel Balžek (1976) Zlín 174,72
71 Matěj Lukáš (1980) 174,31
72 Vlastimil Martinát (1977) ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 173,70
73 Petr Šarman (1979) SK Hasiči Zlín 172,84
74 Tomáš Juráň (1976) Devils team 172,23
75 Petr Pospíšil (1979) TJ Sokol Opava 171,65
76 Lukáš Brada (1978) Skaštice 171,62
77 Pavel Horný (1973) 170,48
78 Lukáš Zvonek (1975) Mattoni FreeRun Zlín 169,04
79 Michal Holub (1972) COLUMBUS 168,88
80 Jaromír Tarabus (1977) T & T 168,29
81 Zdeněk Vaculík (1976) ASPOT Hulín 167,25
82 Martin Res (1977) Mattoni FreeRun Zlín 164,43
83 Petr Koupil (1976) Tj Liga 100 Olomouc 163,48
84 Miroslav Kolařík (1978) Slečinky Napajedla 162,55
85 Pavel Žíla (1976) 162,45
86 Petr OTRUBA (1981) Zlín 162,35
87 Lukas Kuba (1980) Mattoni freerun Olomouc 162,09
88 Pathik Kozub (1976) Sri Chinmoy Marathon Team 161,83
89 Jiří Šilberský (1974) 161,14
90 Miroslav Dřímal (1976) Sykora running 160,78
91 Radomír Šerek (1976) 160,29
92 Lukáš Suchánek (1979) KHB Radegast 159,86
93 Radek Vintr (1977) 159,74
94 Petr Kopp (1977) 159,62
95 Petr Borský (1972) Jisva Zlín 158,74
96 Petr Bilík (1978) --- 158,53
97 Kamil Hastík (1977) Force Zlín 158,03
98 Milan Chmela (1972) Kovárna VIVA 157,53
99 Olivier Camarda (1975) Magion 157,20
100 Jiří Jakeš (1977) ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEA 155,88
101 Robert Stavinoha (1974) 155,69
102 Jaroslav Buček (1975) SYKORA run 155,17
103 Vlastimil Koutník (1978) 153,93
104 Lubomír Krejčiřík (1981) 153,51
105 Lukáš Pečiva (1980) 153,29
106 Daniel Richter (1977) 153,15
107 Vojtěch Hrubý (1974) Vsetín 150,81
108 Ondřej Pančocha (1978) 150,48
109 Pranab Vladovič (1976) Sri Chinmoy Marathon Team 149,87
110 Petr Takáč (1980) 149,60
111 Radek Trčka (1979) Mattoni FreeRun Zlín 148,95
112 Jakub Vybíral (1975) 148,59
113 David Vránek (1978) --- 148,20
114 František Kovařík (1973) 147,28
115 Radim Pavlík (1973) Valachbajk team 145,26
116 Zbyněk Sedlář (1977) --- 141,25
117 Baladev Sáraz (1976) SCMT Komjatice 139,83
118 Martin Kadlec (1975) Klub posledních .... 139,09
119 Tomáš Tvařůžka (1972) Kroměříž 137,54
120 Libor Potočný (1981) MULTISPORT 361 136,81
121 Vladimír Malota (1972) Rožnov pod Radhoštěm 136,09
122 Robert Šperka (1981) AVEX SKI 135,66
123 Igor VELCER (1973) RunTrail Napajedla 134,14
124 Pavel Malinek (1977) Mattoni freerun Olomouc 132,23
125 Rohak Muravský (1975) Sri Chinmoy Marathon Team 129,94
126 Radek Machač (1977) Krtek - NF 125,57
127 Roman Šimoník (1977) --- 125,40
128 Pavel Šichnárek (1976) Pavluz 123,59
129 Vrishaketu Pelletier (1976) Sri Chinmoy Marathon Team 119,75
130 Zbynek Rozsypal (1977) KKZ VIVA 119,48
131 Radim Růžička (1979) 108,68
132 Miroslav Bětík (1972) J.E.M.M Team Bětíci 100,00
133 Stanislav Tlach (1979) 93,47
134 David Cahel (1977) Hasiči Topolná 91,18
135 Vít Pospíšil (1978) 83,62
136 Dalibor Salvet (1980) Slavičín 78,68
137 Vojtěch Tarabus (1975) 77,72
138 Richard Pohan (1981) Nejsem v žádném klubu 75,02
139 Zdeněk Zemek (1974) 74,54
140 Jiri Mana (1975) Suntel running 74,36
141 Marek Nesázal (1973) Radun 73,94
142 Antonín Šmigura (1977) Entony team 73,73
143 Petr Masarik (1979) Šneci v běhu 72,43
144 Lukas Slezak (1979) Pireaus bank greece 70,51
145 Libor Slovak (1976) 66,27
146 Tomáš Mareček (1978) Břííídil 65,31
147 Marek Telička (1972) Mary's Meals 64,77
148 Anton Bonko (1973) 62,15
149 Martin Odehnal (1986) 61,63
150 David Zemek (1981) 61,18
151 Petr Sovadina (1976) Ulička Team Kašava 60,32
152 Jaroslav Urbánek (1973) 59,16
153 Pavel Jakuba (1978) Mattoni FreeRun Zlín 57,85
154 Milan Jelínek (1979) Bystřice p. Hostýnem 55,76
155 Miroslav Šmotek (1976) 55,42
156 Jiří Petrka (1981) 49,03
157 Jiří Kvasnička (1973) Pinec Bystřice 48,54
158 Pavel Sovadina (1977) Ulička Team Kašava 44,56
159 Josef Repatý (1973) Runeři Družstevník Drnovi 44,48
160 František Fabík (1978) Valmez 41,22
161 Libor Tkadlec (1977) Ulička Team Kašava 37,88
162 Daniel Valerián (1976) 1,00

Pořadí 2021 - kategorie MC

Pořadí Závodník Tým Body
1 Pavel Červenka (1969) SP Malenovice 1 611,72
2 Roman Bublák (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 1 578,73
3 David Procházka (1970) AC BUGGER 1 510,18
4 František Dosoudil (1970) Fénix sport 1 507,10
5 Vlastimil Kachtík (1968) eSVS.CZ Team 1 283,48
6 Leoš Ernest (1962) Titan Meniskus Lukov 1 271,21
7 Bronislav Matouch (1965) JISVA Zlín 1 269,30
8 Petr Beníček (1971) STG Zlín 707,88
9 Martin Kozel (1971) zlin 696,47
10 Miroslav Mičík (1971) --- 695,58
11 Stanislav Jurča (1967) --- 665,57
12 David Dospíšil (1968) Nabombíme to! 640,35
13 Petr Fojtík (1964) ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 481,24
14 Július Pšenica (1967) ZaFaR Frenštát p.R 432,53
15 Libor Rožník (1971) --- 424,84
16 Ladislav Višněvský (1962) Quort team Zlín 420,85
17 Martin Bařinka (1969) --- 354,34
18 Marek Mička (1970) Vonica 80 352,67
19 Josef Gargulák (1962) SYKORA Run 347,37
20 Radomír Šnevajs (1963) KHB Radegast 301,08
21 Jiří Vopařil (1964) JISVA Zlín 297,44
22 Pavel Kalivoda (1971) STG Zlín 296,05
23 Pavel FREITINGER (1964) 291,10
24 Milan Krištof (1971) 1KD 281,22
25 Zdeněk Zbranek (1962) Valachbajk Team 194,25
26 František Buřil (1966) Vidochov 189,21
27 Milan Foret (1967) --- 179,07
28 Yuriy Shved (1964) LDB 174,33
29 Karel Sýkora (1967) Sykora running 166,62
30 František Čapka (1968) TJ Liga 100 Olomouc 165,64
31 Jiří Bruger (1964) Kopřivnice 160,02
32 Vladimír Kočárik (1970) Radošovce 158,67
33 Karel Vrubel (1964) JISVA Zlín 158,48
34 Pavel Beer Werdan (1968) 156,38
35 Jaroslav Zadina (1964) Třemošnice 148,24
36 Ondřej Pokluda (1969) SP Malenovice 140,70
37 Roman Pavelka (1967) 1KD 139,91
38 Roman Šnajdar (1969) ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEA 138,72
39 Roman Navrátil (1968) 137,99
40 Václav Nepraš (1970) SKP Zlín 136,95
41 Petr Brtníček (1968) Špica Team Dřevohostice 134,60
42 Pavel Nosek (1970) 133,06
43 Jiří Štencel (1963) Fulnek 130,84
44 Robert Travnik (1968) --- 127,60
45 Asangas Steinmetz (1967) Sri Chinmoy Marathon Team 107,00
46 Karel Thomayer (1967) ADEON 92,15
47 Michal Pelíšek (1970) Mattoni FreeRun Zlín 78,62
48 Pavel Fojtů (1969) Orel Valašské Klobouky 75,26
49 Radek Otruba (1968) Uherský Brod 64,26
50 Aleš Maděra (1971) Ulička Team Kašava 56,60
51 Ivan Sluka (1963) Mořina 47,16
52 Jan Palaj (1970) --- 44,93
53 Leopold Polanský (1963) Valachbajk Team 17,08

Pořadí 2021 - kategorie MD

Pořadí Závodník Tým Body
1 Štefan Groš (1961) ZaFaR Frenštát p.R 1 365,82
2 Miroslav Švihel (1958) BS Slopné 1 324,43
3 Ivo Jurygáček (1959) Malenovické podhradí 1 129,68
4 Jiří Prokop (1956) Běhy Zlín 1 115,90
5 Jiří PROCHÁZKA (1952) Holešov 843,62
6 Vlastimil Bukovjan (1961) KESBUK 734,71
7 Jiří Petr (1954) Zlín - Kudlov 607,57
8 Petr Škrabánek (1960) MK Seitl Ostrava 403,44
9 Oldřich Doležel (1951) Holešov 266,35
10 Jaroslav Mička (1960) AKEZ Kopřivnice 183,67
11 Roman Tománek (1960) Gallak Slavičín 169,89
12 Pavel Bělehrádek (1958) TJ Čolek 168,53
13 Arnošt Muck (1959) 167,70
14 Stanislav Šrůtek (1958) TJ Maraton Úpice 167,51
15 Stanislav Pilík (1950) Panský Mlýn Rakovník 166,56
16 Stanislav Sviták (1950) MK Seitl Ostrava 166,06
17 Oldřich Šmída (1948) Maratonstav Úpice 161,97
18 Pavel Kratochvíl (1960) Atletic Třebíč 161,71
19 Jiří Strakoš (1950) TATRA-Kopřivnice 159,45
20 Pavel Dorušek (1954) Slawex runners 156,57
21 Peter Pavol (1953) AŠK Spišská Nová Ves 154,94
22 Marian Chocholáček (1961) Radošovce 141,42
23 Jiři Procházka (1952) 135,73
24 Lubomír Lubínek (1960) SVT Zlín 135,51
25 Ivan Staňo (1961) 115,70
26 Vladislav Knebl (1935) TOMA Otrokovice 64,36
27 Jiří Stehno (1961) Vesani.cz 41,33
28 Michal Špaček (1956) 40,77

Pořadí 2021 - kategorie MJ

Pořadí Závodník Tým Body
1 Ondřej Hubáček (2007) Bílovice 629,45
2 Vojtěch Kachtík (2006) eSVS.CZ Team 534,39
3 Tobiáš Tlusták (2007) školaSlovenskaZL 330,02
4 Petr Solař (2006) Solario Team 286,98
5 Ondřej Pavelka (2004) Slopné 187,60
6 Lukáš Tobola (2003) Kašavský mlýn 181,14
7 Martin Křížka (2008) OB Vizovice 176,52
8 Tomáš Holub (2006) TJ Jiskra Otrokovice 175,10
9 Mikis Kotopulu (2006) Titan Trilife 174,76
10 Janoška Štěpán (2007) Kanoistika Ostrožská Nová 171,69
11 Filip Stupka (2004) KČT Slečinky Napajedla 169,91
12 Tomáš Cícha (2006) Canoe O.N.V. 166,87
13 Jan Machů (2005) 158,45
14 Pavel Šichnárek (2004) 155,18
15 Dalimil Knotek (2007) Canoe O.N.V. 151,51
16 Petr Holík (2005) 146,89
17 Šimon Turčinek (2005) 146,86
18 Václav Zadina (2004) Třemošnice 146,18
19 Daniel Knotek (2007) Canoe O.N.V. 124,60
20 Mikis Kotopulos (2006) Titan Trilife 95,19
21 Martin Kocourek (2010) Běhatlon Valašské Klobouk 85,21
22 Jiří Flašar (2008) Biatlon Halenkovice 76,14
23 Milan Michalík (2005) Kašava 72,47
24 Jan Karmazín (1993) 58,37
25 Marek Pinďák (2004) Kašavský Mlýn 45,15

Pořadí 2021 - kategorie ZA

Pořadí Závodník Tým Body
1 Eva Kučerová (1984) Mattoni FreeRun Zlín 1 554,00
2 Adéla Stavinohová (1998) Zlín 1 338,31
3 Gabriela Dunajská (1997) ELJAM Run 1 005,99
4 Vanda Dospíšilová (1995) Nabombíme to! 880,16
5 Helena Chromeková (1986) Slawex runners 740,24
6 Zuzana Šimová (1983) SKÁJ team 688,38
7 Barbora Macurová (1999) 2bWinner 570,19
8 Zuzana Koudelková (1993) Český běžecký klub 530,25
9 Silvie Zvonková (1985) Zvonek sport Valašské Klo 521,77
10 Markéta Fussová (1988) Mattoni FreeRun Zlín 393,90
11 Eva Malkova (1982) Slawex runners 355,97
12 Vendula Skoupá (1985) Sykora running 318,01
13 Veronika Smyčková (1986) supp-store.cz 270,75
14 Jana Otavová (1985) Slawex runners 262,63
15 Adéla Ernestová (2001) Titan Meniskus Lukov 238,77
16 Markéta Šťukavcová (1989) --- 220,54
17 Monika Bohmerova (1988) Šneci v běhu 217,27
18 Adéla Koláčková (2001) AK Olymp Brno spolek 191,90
19 Denisa Švecová (1994) --- 190,47
20 Petra Tunysová (1982) Slečinky Napajedla 183,85
21 Pavlína Poláčková (1996) AK Drnovice 179,85
22 Vendula Maňasová (1994) Sykora Running 177,19
23 Kateřina Janičková (1986) Skupina přátel lehkého šl 173,15
24 Lucie Miklišová (2002) TITAN TRILIFE 169,55
25 Veronika Šmotková (1999) 160,98
26 Kateřina Pospíšilová (1995) Podhostýnský Lenochod 158,37
27 Katerina Zuckova (1982) --- 154,38
28 Tereza Křenová (1991) STG Zlín 153,46
29 Markéta Křižková (1998) 151,88
30 Anna Polášková (1985) 149,70
31 Martina Doleželová (1985) Mamka v letu 149,45
32 Romana Mlčochová (1990) 148,48
33 Tereza Veliskova (1984) 147,06
34 Pavlína Hořínková (1991) 147,00
35 Monika Beňišová (1986) Tupesy 145,55
36 Anna Ježová (2002) Život je performance 144,69
37 Michaela Kolářová (1994) 139,13
38 Petra Kunovská (1996) 136,14
39 Martina Hélová (1991) 136,14
40 Martina Prokopová (1984) RIOT 134,84
41 Lenka Sršňová (1995) Lešetín 90210 133,81
42 Markéta Ležáková (1982) Multisport361 133,62
43 Vendula Krčková (1983) TJ Olympia Zlin 132,93
44 Šárka Šobáňová (1982) RIOT 132,33
45 Michaela Habartová (1988) Best friends Hluk 131,22
46 Maria Dostálová (1984) 131,12
47 Andrea Adamíková (2001) 129,24
48 Martina Vágnerová (1990) 128,14
49 Tereza Lavičková (1996) 127,08
50 Veronika Mikulová (1982) SKÁJ team 126,97
51 Simona Vilímková (1985) 124,70
52 Aneta Ovesná (1997) 124,47
53 Monika Pospíšilová (1985) Quort Team Zlín 123,71
54 Miroslava Poláchová (1986) Mattoni FreeRun Zlín 123,14
55 Martina Dobrovská (1992) 122,48
56 Michaela Mikulášková (1987) Best friends Hluk 121,59
57 Kamila Křemečková (1983) Poslední polívky 121,50
58 Michaela Lipusová (1996) 117,86
59 Daniela Máčalová (1989) 116,57
60 Hana Zbořilová (1986) Mártyho Afro Cirkus [MAC] 114,22
61 Alena Fikejzová (1999) 112,40
62 Tereza Ševčíková (1995) 107,33
63 Hana Muchová (1984) Mattoni FreeRun Zlín 105,21
64 Gabriela Gregorová (1992) 104,42
65 Ludmila Dobešová (1999) 102,91
66 Marie Chylová (1983) Velíková 102,42
67 Aneta Oulehlová (1995) Lešetín 90210 101,00
68 Jana Gajzurova (1999) 100,57
69 Natálie Hollá (2001) Žádný 99,86
70 Martina Stratilová (1986) 99,24
71 Lucie Nogolová (1991) 94,76
72 Veronika Doleželová (1986) ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 81,89
73 Jana Tlachová (1985) 76,46
74 Alena Zapletalová (1988) STG Zlín 72,78
75 Eva Elsikova (1986) 71,27
76 Nela Burešová (1995) Faramugo 71,18
77 Anna Gregušiaková (1994) 62,56
78 Marie Janáčková (1988) 59,10
79 Petra Balíčková (1980) Šneci v běhu 58,45
80 Lenka Krutilová (1973) Slawex runners 55,62
81 Pavla Sojová (1988) ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 53,75
82 Lenka Matušincová (1984) 53,75
83 Natálie Marcoňová (2000) --- 51,99
84 Táňa Vrajová (1990) --- 50,08
85 Jana Fuskova (1985) 47,50
86 Kateřina Maděrová (2002) Ulička Team Kašava 47,00
87 Lenka Salvetová (1984) Slavičín 46,94
88 Petra Šarmanová (1983) Kašava 46,68
89 Veronika Mikelová (1990) 46,46
90 Zuzana Dudová (1982) 45,87
91 Marcela Zemková (1985) 45,87
92 Edita Válková (1991) 45,62
93 Julius Filip (1991) Quort Team Zlín 44,81
94 Michaela Kadlčíková (1995) 42,08
95 Irena Antošová (1993) --- 41,80
96 Michaela Sichálková (1998) Mártyho Afro Cirkus [MAC] 39,49
97 Zuzana Hegerová (1979) 38,97
98 Monika Strnadová (2002) 35,35
99 Kristýna Jurčová (1992) 34,28
100 Adéla Miklová (1994) 34,14
101 Pavlína Gajdošíková (1987) MULTISPORT 361 29,27
102 Eva Šašinkova (1992) MULTISPORT 361 28,33
103 Vojtěch Flasar (1991) 26,78
104 Aneta Dvořáčková (1997) Canicross Zlín 21,97
105 Michaela Sedláčková (1992) 19,74
106 Miroslava Příhodová (1982) STG Zlín 7,99
107 Veronika Krejčová (1988) 5,69
108 Lenka Lišková (1984) 5,69
109 Kateřina Valentová (1999) 1,00
110 Michaela Bechná (1991) Tesco Holešov 1,00
111 Markéta Pučalíková (1984) 1,00
112 Michaela Gregorová (1992) 1,00
113 Tereza Štěpánová (1994) Dětské centrum Zlín 1,00
114 Marcela Miklášová (1983) Dětské centrum Zlín 1,00
115 Hana Nábělková (1982) 1,00

Pořadí 2021 - kategorie ZB

Pořadí Závodník Tým Body
1 Jana Žaludková (1975) --- 876,25
2 Marcela Paveláková (1977) --- 867,50
3 Mária Sýkorová (1979) Sykora running 682,54
4 Mirka Zichová (1981) Slawex Runners 610,00
5 Monika Slováčková (1978) Mattoni FreeRun Zlín 512,60
6 Jitka Bařinková (1972) --- 489,66
7 Petra Macková (1973) STG Zlín 443,65
8 Eva Blažková (1979) Multisport 361 426,01
9 Dita Ryšková (1979) 405,01
10 Andrea Zábojníková (1979) STG Holešov 372,95
11 Helena Kotopulu (1980) 349,35
12 Jarmila Rožníková (1972) --- 340,87
13 Ester Smutná (1980) psk přerov 318,63
14 Renata Hubáčková (1981) Slovan Luhačovice 313,24
15 Bronislava Vájová (1981) STG ZLÍN 291,78
16 Lenka Krutilová (1973) MULTISPORT 361 285,65
17 Jarmila Machálková (1976) 271,53
18 Lenka Doležalová (1975) Mattoni FreeRun Zlín 268,73
19 Žaneta Foltýnová (1980) --- 247,69
20 Michaela Roháčková (1978) --- 244,64
21 Marcela Sklenářová (1977) Mattoni FreeRun Zlín 218,06
22 Petra Šandová (1973) Atletika Holešov 179,00
23 Lada Straková (1973) TJ Jiskra Otrokovice 174,01
24 Jarmila Hastíková (1980) Force Zlín 173,29
25 Iva Karafiátová (1980) Mattoni FreeRun Zlín 167,41
26 Dagmar Vrajíková (1973) Otrokovice 165,26
27 Gautami Sýkorová (1979) Sri Chinmoy Marathon Team 158,23
28 Zuzana Štychová (1981) SP Malenovice 158,11
29 Lucie Škrobáková (1977) 157,88
30 Martina Brugerová (1973) Kopřivnice 157,54
31 Simona Grulichova (1972) AK Drnovice 156,77
32 Agnikana Šenkýřová (1978) Sri Chinmoy Marathon Team 153,37
33 Keertivati Šenkýřová (1977) Sri Chinmoy Marathon Team 153,35
34 Lenka Dovrtělová (1979) SKÁJ team 146,67
35 Katarína Petrová (1981) 145,89
36 Denisa Švábová (1978) TJ Čolek 145,45
37 Michaela KOVALČÍKOVÁ (1978) Catsky Zlín 144,08
38 Iveta Grajová (1978) 143,97
39 Magdaléna Lukšíková (1979) ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 143,94
40 Linda Radecká (1978) SKP ZLÍN 143,07
41 Renáta Maděrová (1977) 142,61
42 Blanka Mazouchová (1972) Terénkozy 140,75
43 Zuzana Měřičková (1981) 140,46
44 Helena Kaňková (1976) --- 137,49
45 Anna Balážová (1974) Nová Lhota 137,35
46 Simona Knotková (1976) 136,60
47 Silvia Duchoňová (1979) Na pohodu 128,01
48 Petra Novosadová (1979) Radost 124,85
49 Alena Sojková (1975) 124,79
50 Petra Pražáková (1979) Poslední polívky 121,50
51 Renáta Hrubá (1977) Zlín 120,86
52 Milena Kovaříková (1975) 120,38
53 Michaela Kojecká (1975) Solario team 119,48
54 Milana Michalíková (1981) Valachbajk team 117,52
55 Libuše Dosoudilová (1972) Solário tým 116,16
56 Veronika Zemčíková (1977) Mattoni FreeRun Zlín 115,01
57 Magda Bravená (1976) Holky v pohybu ? 112,91
58 Hana Hanáčková (1977) --- 111,12
59 Jarmila Váňová (1977) Slopné 110,91
60 Gabriela Winklerová (1981) 106,29
61 Michaela Morysová (1973) 106,04
62 Lenka Krcmova (1978) 101,10
63 Klara Hluchanova (1975) Kolokroužek Zlín 99,81
64 Jana Mikulková (1980) 94,98
65 Olga Valerianova (1979) vohubu 77,34
66 Kateřina Mikešová (1978) VO-HU-bu team 68,01
67 Marie Maňáková (1989) 61,20
68 Eva Masariková (1980) Šneci v běhu 61,11
69 Jana Gottfriedová (1977) 57,36
70 Dagmar Šerková (1976) 56,80
71 Hana Zbořilová (1961) Mattoni FreeRun Zlín 56,74
72 Jana Plášková (1981) 54,31
73 Libor Potočný (1981) MULTISPORT 361 52,10
74 Jiří Zeman (1995) 45,49
75 Lenka Jašková (1975) Easy & Coffee 45,28
76 Ivana Horáková (1972) Tesco Holešov 43,61
77 Pavlína Tkadlecová (1972) Ulička Team Kašava 41,17
78 Dana Zachová (1975) 39,79
79 Tamara Sichálková (1973) Mattoni Freerun Zlín 38,97
80 Martina Závodská (1977) Mattoni FreeRun Zlín 37,42
81 Lenka Hasníková (1973) Mattoni FreeRun Zlín 35,57
82 Lubomír Pokluda (1990) Březovská bedna 34,85
83 Helena Hýžová (1977) 26,27
84 Kateřina Maděrová (1974) Ulička Team Kašava 17,88
85 Andrea Prachařová (1973) 16,60
86 Jana Hájková (1978) STG Zlín 7,99
87 Iveta Jakubová (1979) 1,00
88 Martina Mašková (1978) 1,00

Pořadí 2021 - kategorie ZC

Pořadí Závodník Tým Body
1 Iveta Viceníková (1968) Asi dobrý oddíl... 1 222,52
2 Eva Solařová (1970) Solario team 1 028,38
3 Marie Tomanová (1966) X-trail Orlová 973,92
4 Pavla Višněvská (1963) Quort team Zlín 629,20
5 Jitka Pachulova (1967) Mattoni FreeRun Ostrava 417,95
6 Marie Drhová (1970) ZaFaR Frenštát p.R 293,33
7 Olga Blaťáková (1970) Sports Development Přerov 269,78
8 Marcela Pavlasová (1966) 1KD 237,59
9 Dagmar Merašická (1959) Barum Continental 232,57
10 Hana Vidomusová (1955) 225,12
11 Ilona Karlikova (1971) Slawex ranners 219,46
12 Hana Zbořilová (1961) Mattoni FreeRun Zlín 203,31
13 Štefánia Šrámková (1968) Velké Karlovice 152,81
14 Jana Kučerová (1971) Rohatec 144,30
15 Jana Šmotková (1963) Sehradice 125,22
16 Iveta Pokludová (1968) 107,57
17 Matěj Mikláš (2007) Mattoni FreeRun Zlín 53,05
18 Jitka Stehnová (1971) Vesani.cz 41,38
19 Monika Behúňová (1967) --- 34,70
20 Jaroslava Mullerová (1961) 19,06
21 Radmila Pinďáková (1969) Kašavský Mlýn 18,04
22 Leona Hamadová (1968) 2,22
23 Radmila Janovská (1962) Canicross Zlín 1,00

Pořadí 2021 - kategorie ZJ

Pořadí Závodník Tým Body
1 Monika Železníková (2008) Babice 181,48
2 Linda Šilberská (2011) TITAN TRILIFE 164,86
3 Nikola Balcarová (2006) Canoe O.N.V. 156,43
4 Klára Studničková (2005) Canoe O.N.V. 155,42
5 Adéla Perutková (2007) Litrpůl 144,18
6 Amálie Komínová (2009) Mattoni FreeRun Zlín 138,46
7 Justína Kruková (2007) Litrpůl 134,14
8 Simona Andrýsková (2005) Canoe O.N.V. 133,53
9 Lucie Bříštělová (2005) 132,49
10 Tereza Čižmářová (2008) 124,86
11 Vendula Valeriánová (2006) VOHUBU 68,82
12 Michaela Paprskářová (2006) MAPLE Zlín 65,51
13 Julie Kvasničková (2007) Atletika Holešov 60,32
14 Anna Balážová (2006) Baláž EXTREME-TEAM Frenšá 52,36
15 Zuzana Macháčová (1991) 30,30
16 Adéla Sovadinová (2004) Ulička Team Kašava 23,40
17 Valerie Mullerová (2012) Valachbajk Team 17,19

Týmové pořadí 2021

Pořadí Tým Body
1 Mattoni FreeRun Zlín 12 198,23
2 SP Malenovice 11 180,47
3 --- 8 576,17
4 Valachbajk team 4 789,08
5 KESBUK 4 052,89
6 Zlín 3 941,14
7 Nabombíme to! 2 972,74
8 STG Zlín 2 878,82
9 ZaFaR Frenštát p.R 2 091,68
10 1KD 1 976,22
11 ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 1 854,82
12 eSVS.CZ Team 1 817,87
13 Slawex runners 1 730,47
14 Sri Chinmoy Marathon Team 1 655,17
15 Sykora running 1 646,05
16 BS Slopné 1 580,52
17 NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 1 578,73
18 AC BUGGER 1 510,18
19 Titan Meniskus Lukov 1 509,99
20 Fénix sport 1 507,10
21 Veselá 1 330,07
22 Solario team 1 312,12
23 SK Újezd 1 246,36
24 SKÁJ team 1 242,28
25 JISVA Zlín 1 231,68
26 Asi dobrý oddíl... 1 222,52
27 Malenovické podhradí 1 129,68
28 Běhy Zlín 1 115,90
29 JISVA ZLÍN 1 081,54
30 ELJAMRUN 1 046,04
31 ELJAM Run 1 005,99
32 X-trail Orlová 973,92
33 Sykora Running 948,64
34 Quort team Zlín 936,16
35 Líní Panteři 924,04
36 Kolokroužek Zlín 914,69
37 Canoe O.N.V. 888,35
38 Holešov 876,78
39 Valachbajk Team 785,31
40 ZVONEK SPORT Valašské Klo 764,55
41 Easy fitness Zlín 746,08
42 zlin 696,47
43 TITAN TRILIFE 692,12
44 RUBIC 686,02
45 Šneci v běhu 673,32
46 STG Holešov 659,47
47 SK Slopné 636,88
48 Zlín - Kudlov 607,57
49 TJ SKI TURIST Velké Karlovice 582,83
50 TJ SKI TURIST Velké Karlo 581,58
51 MK Seitl Ostrava 569,50
52 Prakšice 555,67
53 TJ Jiskra Otrokovice / Ch 546,89
54 Titan Trilife Zlín 543,96
55 The worst 535,10
56 Ladermon Team 533,61
57 MULTISPORT 361 532,16
58 Český běžecký klub 530,25
59 M.T.D.E. 521,09
60 Sport club Kopec 507,99
61 Splašená tkanička Zlín 488,11
62 KHB Radegast 460,94
63 Titan Trilife 455,67
64 SLAWEX RUNNERS 448,45
65 Lešetín 90210 444,58
66 Multisport361 407,65
67 Edhouse.cz 400,00
68 SK Hranice 392,88
69 Uherské Hradiště 391,13
70 DRESSME.CZ 384,86
71 2B WINNER TEAM 382,26
72 2bWinner 381,95
73 Decathlon Zlín 372,54
74 M-sport 368,66
75 AKEZ Kopřivnice 368,33
76 Bílovice 367,96
77 Tj Drslavice 363,38
78 Dětské centrum Zlín 361,31
79 Babice 361,03
80 Lucoklimarunning 359,17
81 GHOST team 353,41
82 Vonica 80 352,67
83 TJ Jiskra Otrokovice 349,11
84 Slečinky Napajedla 346,40
85 ELJAM RUN 343,05
86 AK Drnovice 336,62
87 PSK Přerov 335,97
88 www.zlinska50.cz 335,91
89 Unkočín 335,44
90 Force Zlín 331,33
91 MTB JAVOŘINA 326,41
92 SYKORA run 322,58
93 Kopřivnice 317,57
94 TJ Čolek 313,98
95 Slovan Luhačovice 313,24
96 ASPOT Hulín 311,78
97 Radošovce 300,09
98 Slopné 298,51
99 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEA 294,60
100 Třemošnice 294,42
101 Mattoni freerun Olomouc 294,32
102 Mattoni FreeRun Ostrava 293,33
103 STG ZLÍN 291,78
104 Ulička Team Kašava 287,53
105 Solario Team 286,98
106 Tj Slavkov pod Hostýnem 284,42
107 Quort Team Zlín 282,40
108 Litrpůl 278,31
109 MSVČ Holešov 274,23
110 Sports Development Přerov 269,78
111 RIOT 267,17
112 školaSlovenskaZL 253,45
113 Gauneři Zlín 253,43
114 Best friends Hluk 252,81
115 - 251,88
116 Poslední polívky 242,99
117 Www.zlinska50.cz 238,81
118 Barum Continental 232,57
119 Slawex ranners 219,46
120 B.S. Slopné 212,65
121 SALOMON/SUUNTO 200,00
122 Sport Import 200,00
123 Kašava 198,25
124 Mártyho Afro Cirkus [MAC] 195,03
125 AK Olymp Brno spolek 191,90
126 TJ Spartak Třebíč 191,73
127 Ekodrill Zlín 190,20
128 Čahoun 189,69
129 TJ SKI TURIST Velke Karlovice 189,45
130 Grapefruit - Laufteam 189,27
131 Vidochov 189,21
132 Maratonci Kladná Žilín 188,79
133 vyukovevymalovanky.cz 188,40
134 2BWINNER 188,24
135 Kesbuk 188,06
136 Atletika Holešov 188,04
137 Hasiči Topolná 186,11
138 AK Zlín 183,89
139 Dolnolhotský triatlon 181,20
140 Kašavský mlýn 181,14
141 Střechy92 s.r.o. 180,78
142 Hybaj team 180,53
143 SYKORA Run 179,95
144 Hasiči Letničie 179,12
145 Open Cycling Academy 178,79
146 BARNEX SPORT 178,73
147 ROHÁLOV bike team 178,73
148 JuraZub Zlín 177,94
149 Zvonek sport Valašské Klo 177,16
150 OB Vizovice 176,52
151 Ghost Team 175,80
152 PSG Cyklosport Chropyně 174,82
153 Zlín Lions 174,71
154 Zvonek Sport Valašské Klobouky 174,33
155 LDB 174,33
156 Skupina přátel lehkého šl 173,15
157 SK Hasiči Zlín 172,84
158 Devils team 172,23
159 VyukoveVymalovanky.cz 172,07
160 Kanoistika Ostrožská Nová 171,69
161 TJ Sokol Opava 171,65
162 Skaštice 171,62
163 MPO 171,51
164 BJP Vizovice 171,51
165 virtutibus 170,38
166 KČT Slečinky Napajedla 169,91
167 Gallak Slavičín 169,89
168 Středy-rs 169,79
169 Malenovice 169,00
170 COLUMBUS 168,88
171 T & T 168,29
172 Vizovice 168,09
173 Workers DTJ Prostějov 167,81
174 Veselan 167,67
175 TJ Maraton Úpice 167,51
176 Slopné-Horní konec 167,18
177 Panský Mlýn Rakovník 166,56
178 MS cycling 165,73
179 TJ Liga 100 Olomouc 165,64
180 Aspot Hulín 165,46
181 Otrokovice 165,26
182 AC Sportguides Rožnov pod 164,67
183 MPO Distribuce 164,45
184 Tj Liga 100 Olomouc 163,48
185 psk přerov 163,25
186 Maratonstav Úpice 161,97
187 Atletic Třebíč 161,71
188 Slawex Runners 161,55
189 Divadlo Zlín 161,35
190 MTB Javořina 159,68
191 TATRA-Kopřivnice 159,45
192 Jisva Zlín 158,74
193 Podhostýnský Lenochod 158,37
194 Martinice 158,23
195 Kovárna VIVA 157,53
196 Magion 157,20
197 MAC 155,44
198 AŠK Spišská Nová Ves 154,94
199 VŠSK univerzita Zlín 154,48
200 Velké Karlovice 152,81
201 Vsetín 150,81
202 Citibank Europe 150,70
203 TJ Sokol Lípa 150,60
204 SKOB Zlín 150,30
205 Mamka v letu 149,45
206 Valašský expres 148,90
207 MS Cycling 146,92
208 Multisport 361 146,33
209 supp-store.cz 146,29
210 Tupesy 145,55
211 Život je performance 144,69
212 Rohatec 144,30
213 Chatocha Team 144,28
214 Catsky Zlín 144,08
215 SKP ZLÍN 143,07
216 Házená Napajedla 140,81
217 Terénkozy 140,75
218 SCMT Komjatice 139,83
219 Klub posledních .... 139,09
220 Kroměříž 137,54
221 Nová Lhota 137,35
222 SKP Zlín 136,95
223 Rožnov pod Radhoštěm 136,09
224 AVEX SKI 135,66
225 SVT Zlín 135,51
226 Špica Team Dřevohostice 134,60
227 RunTrail Napajedla 134,14
228 TJ Olympia Zlin 132,93
229 Fulnek 130,84
230 ChipyTeam 128,48
231 Na pohodu 128,01
232 Stg zlin 127,97
233 Slavičín 125,63
234 Krtek - NF 125,57
235 Sehradice 125,22
236 Luhacity 125,13
237 Radost 124,85
238 Mattoni free run ostrava 124,61
239 TJ FS Napajedla 124,46
240 Pavluz 123,59
241 KKZ VIVA 119,48
242 Solário tým 116,16
243 Holky v pohybu ? 112,91
244 Velíková 102,42
245 J.E.M.M Team Bětíci 100,00
246 Žádný 99,86
247 Stravování Marcaník Sehradice 94,76
248 ADEON 92,15
249 Rohálov Bike Team 86,47
250 Běhatlon Valašské Klobouk 85,21
251 Jihlava 84,62
252 Vesani.cz 82,71
253 Tsunami Zlín 78,63
254 vohubu 77,34
255 VALACHBAJK TEAM 76,73
256 školaSlovZL 76,57
257 Březovská bedna 76,39
258 Biatlon Halenkovice 76,14
259 Radun Luhačovice 75,26
260 Orel Valašské Klobouky 75,26
261 Nejsem v žádném klubu 75,02
262 Suntel running 74,36
263 Radun 73,94
264 Rakáni 73,89
265 Entony team 73,73
266 Faramugo 71,18
267 Pireaus bank greece 70,51
268 VOHUBU 68,82
269 BS Sloponé 68,04
270 VO-HU-bu team 68,01
271 Kasavsky Mlyn 65,73
272 MAPLE Zlín 65,51
273 Břííídil 65,31
274 STG Brumov - Bylnice 64,78
275 Mary's Meals 64,77
276 TOMA Otrokovice 64,36
277 Uherský Brod 64,26
278 Kašavský Mlýn 63,18
279 Nechcu 61,67
280 Bystřice p. Hostýnem 55,76
281 Klášťovský gural 753 54,79
282 FTK Upol 54,27
283 Baláž EXTREME-TEAM Frenšá 52,36
284 STG Holešovský region 51,28
285 Pinec Bystřice 48,54
286 Mořina 47,16
287 Easy & Coffee 45,28
288 Tesco Holešov 44,61
289 Runeři Družstevník Drnovi 44,48
290 Mártyho Afro Cirkus 41,33
291 Valmez 41,22
292 Mattoni Freerun Zlín 38,97
293 Canicross Zlín 22,97
294 Tomas 12,20