Běžecká škola

Dárkové poukazy na běžecké kempy a workshopy v prodeji

Běžecký kemp nebo workshop můžete věnovat jako dárek. Pokud máte zájem o dárkový poukaz, napište nám váš požadavek na mail bezeckaskola@behyzlin.cz.


Pro koho je Běžecká škola určena

Pro všechny zájemce o zdravé a nenáročné běhání je určena Běžecká škola Běhy Zlín. Celý program je připravován a realizován ve spolupráci se studiem Fyziomovement. Běžci se seznámí s technikou běhání, běžeckou rozcvičkou a strečinkem, jak často a kdy běhat.

Vybrat si můžete z jednodenních, víkendových i vícedenních běžeckých kempů. Vybrat si můžete i individuální přípravu či dlouhodobu přípravu na konkrétní běžecký cíl. Běžecká škola Běhy Zlín si klade za cíl přivádět lidi k pohybu, ke kondičnímu pravidelnému běhání. Vyberte si a pojďte si s námi zaběhat!

Vícedenní běžecké kempy

Běžecký kemp v Beskydech

28.4. - 1.5.2022 Frýdlant nad Ostravicí. Zažijete dny plné běhu s partou aktivních lidí. Pojeďte si s námi zaběhat v Beskydech, objevit místní traily a odpočinout si pohybem a pobytem v přírodě.

Více


Běžecký kemp v Rakousku

Běžecký kemp v Rakouských Alpách. Krásná příroda a trailový běh po celé 4 dny, co více si přát. Speciální trailový kemp v rakouských Alpách.

Více


Běžecký kemp na Pálavě