Běžecký kemp na Pálavě

Běžecký kemp uprostřed vinic jižní Moravy, na březích vodní nádrže Nové Mlýny. Čekají vás 3 dny plné běhu, cvičení, odpočinku, povídání, dobrého jídla a vína.

Protože je jižní Morava převážně rovinatá, a budeme zde v období nabírání běžeckých objemů, náplní budou spíše delší (objemové) výběhy, které spojíme s poznáváním místních přírodních krás. Nebude ale chybět ani běžecké posilování či technika, protože to k běhu prostě patří.

Večer probereme jak trénovat, co na sebe, co jíst a pít či jak regenerovat. Po předchozích pozitivních ohlasech nebude chybět testování běžeckého vybavení s běžeckou speciálkou Best4Run z Přerova.

Kemp je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Připravíme pro vás delší i kratší běžecké trasy, takže se nikdo nemusí bát.

Ubytováni budete v krásném Penzionu U Bednářů v 2-4 lůžkových pokojích. Stravování je zajištěno formou plné penze a svačinami. Pitný režim Mattoni. A co ještě na Moravě nesmí chybět? Samozřejmě víno. Nás čeká degustace s výkladem přímo ve vinném sklepě U Bednářů.

Kemp začíná obvykle ve čtvrtek v 16 hodin prvním společným výběhem a večeří. V pátek a v sobotu jsou dvě fáze fyzické přípravy, večer pak pokračuje teoretickou částí a regenerací. Závěr kempu je v neděli společným dopoledním výběhem a obědem.