miomoveRUN Slavičín

11.5.2024

Předešlý ročník - miomoveRUN Slavičín 2023

8. Slavičínský miomoveRUN

Krásný trailový závod přírodou Bílých Karpat okolo Slavičína, plný výběhů a seběhů přes pole, louky, lesy a částečně asfalt. Jedná se o okruh mimo frekventované trasy, užijete si krásné výhledy do okolní přírody. O hudbu a moderování se stará DJ Aleš Ptáček a těšit se můžete i na krásné profi fotky od Milana Mikšíka, tak nezmeškejte online registraci!

Termín a místo konání: Slavičín, 10. června 2023Tratě: 15 km, 7,5 km + dětský běh

Kompletní informace na webu pořadatele:

www.miomove.cz

Výsledky ke stažení

Fotogalerie

František a Zbyněk Raškovi

O závodu

Závod se poprvé běžel pod názvem Kopanický půlmaraton v roce 2017 terénem Bílých Karpat v okolí obce Žítková. Do zlínského běžeckého seriálu je zařazen od roku 2018, kdy se závod přemístil do Slavičína na 5 km krosový okruh s převýšením 134 m. Od roku 2019 si ve Slavičíně můžete zaběhat kromě hlavní půlmaratónové trati ještě závody na 10 a 5 km. 

Po startu se běží kolem zámku a areálu koupalistě k rybníku, oklikou k ZŠ a zpět, podél rybníku, dál se stoupá loukou a lesem k nejvýše položenému bodu u vodojemu. Za ním je občerstvovala a hned les, kterým se sbíhá pěšinou k Lipovskému potoku a podél něj k menšímu rybníku. Za zahrádkářkou kolonií následuje výběh loukou nad kolonii a zvlněným terénem se loukou pokračuje ke hřbitovu, odkud se sbíhá do cíle.

Novinky související se závodem

Fotogalerie - 8. Slavičínský miomoveRUN 2024 / Zbyněk Raška

Výsledky miomoveRUN Slavičín 2024 - 15 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 29 Andrej VIŠNĚVSKÝ (1991) Fyzio Step 00:55:38 200
2 2 50 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 00:57:11 197.2139
3 3 45 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 00:59:25 193.1995
4 4 13 Vlastimil ČERNÍČEK (1985) SUPP STORE NAPAJEDLA 01:01:34 189.3349
5 5 40 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 01:02:00 188.556
6 6 27 Vojtěch LIČMAN (1991) 01:02:39 187.3877
7 7 23 Martin HALAŠKA (1987) 01:05:09 182.8939
8 8 51 Filip NĚMĚC (1992) 01:06:02 181.3062
9 9 48 Martin HEČKO (1987) Valachbajk team 01:06:49 179.8981
10 10 33 Stanislav RAK (1990) STG Brumov - Bylnice 01:07:38 178.4302
11 11 10 Tomáš MOTLOCH (1993) STG Zlín 01:13:17 168.2744
12 12 36 Tomáš DOSPÍŠIL (1985) STG Zlín 01:15:11 164.8592
13 13 7 Jozef URBANČOK (1987) Mattoni FreeRun Zlín 01:18:39 158.6279
14 14 38 Lukáš MACHŮ (1995) 01:19:29 157.13
15 15 59 Milan MERVA (1985) 01:21:09 154.1342
16 16 4 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 01:21:32 153.4452
17 17 1 Jakub KOTAL (1990) 01:23:19 150.2397
18 18 60 Dan CABÁK (1986) Nallu run free 01:27:25 142.87
19 19 34 Tomas LHOTSKY (1986) Tomas 01:35:27 128.4302
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 19 David MARŠOVSKÝ (1983) Čahoun 01:00:10 191.8514
2 2 21 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 01:01:57 188.6459
3 3 6 Stanislav HRNČÍŘ (1977) 01:07:31 178.6399
4 4 12 Lukáš BIČAN (1983) Hasiči Topolná 01:07:56 177.891
5 5 49 Tomáš MINAŘÍK (1981) Valachbajk team 01:08:06 177.5914
6 6 3 Václav PETRÁSEK (1976) 01:09:27 175.1648
7 7 35 Kamil KOZUB (1976) SCMT 01:15:01 165.1588
8 8 32 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 01:15:32 164.2301
9 9 39 Zbyněk RAŠKA (1975) SK ZaFaR Frenštát p. R. 01:17:10 161.2942
10 10 46 Jaroslav Buček (1975) Sykora running 01:17:15 161.1444
11 11 25 Radek ERBEN (1977) 01:17:48 160.1558
12 12 5 Jiří KAPUCIÁN (1975) SP Malenovice 01:20:33 155.2127
13 13 22 Patrik HETMER (1983) Český paralympijský tým 01:20:39 155.033
14 14 55 Radek ŠEBÁK (1977) Rokytnice 63-57 01:24:42 147.7531
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 26 David LAVIČKA (1973) Ghost Team 01:05:54 181.5458
2 2 20 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 01:09:28 175.1348
3 3 17 Pavel GABRHEL (1974) STG Zlín 01:13:06 168.604
4 4 8 David PROCHÁZKA (1970) AC BUGGER 01:18:38 158.6579
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 58 Dušan CENCINGER (1964) SP Malenovice 01:10:40 172.9778
2 2 47 Josef GARGULÁK (1962) Sykora running 01:11:37 171.2702
3 3 11 Jiří VINKLÁREK (1961) TJ Rožnov pod Radhoštěm 01:24:53 147.4236
4 4 43 Petr FOJTÍK (1964) Zvonek Sport Valašské Klobouky 01:27:47 142.2109
5 5 53 Miroslav ŠVIHEL (1958) B.S. Slopné 01:31:27 135.6201
6 6 14 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk team 01:32:51 133.1037
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 5 9 Tereza MARŠALÍKOVÁ (1996) STG Zlín 01:23:24 180.9988
2 7 57 Magdalena SUCHÁNKOVÁ (1997) R60 01:27:25 175.2675
3 10 37 Alena HOLBOVÁ (1986) 01:34:56 164.5422
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 24 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 01:10:05 200
2 2 56 Mária SÝKOROVÁ (1979) Sykora Running 01:11:37 197.8121
3 3 30 Jana ŽALUDKOVÁ (1975) SP Malenovice 01:15:40 192.0333
4 4 18 Jana MORAVCOVÁ (1981) TJ Sokol Vizovice 01:22:25 182.4019
5 8 31 Žaneta FOLTÝNOVÁ (1980) STG Zlín 01:33:09 167.0868
6 9 16 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) STG Zlín 01:34:37 164.9941
7 12 52 Jana STRUHÁROVÁ (1984) 01:42:03 154.3876
8 13 41 Bronislava VÁJOVÁ (1981) STG Zlín 01:45:31 149.4411
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 6 42 Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) Mattoni FreeRun Zlín 01:24:23 179.5957
2 11 15 Marie TOMANOVÁ (1966) X-Trail Orlová 01:35:40 163.4958

Výsledky miomoveRUN Slavičín 2024 - 7,5 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 163 Tomáš JANEK (1990) 00:30:52 100
2 2 134 Tomáš PLÁŠEK (1994) Rokytensky hrb 15.6.2024 00:30:53 99.946
3 4 116 David SOMMER (1991) Šneci v lihu 00:32:58 93.1965
4 5 101 Tomáš MÁLEK (1997) Otrokovická Honírna 00:33:09 92.6026
5 7 128 Michael MEKYS (1991) 00:33:55 90.1188
6 8 142 Josef SÁBA (1986) STG Zlín 00:34:04 89.6328
7 10 130 Štěpán Švach (1995) 00:34:24 88.5529
8 11 124 Lukáš BAŘINKA (1990) 00:34:35 87.959
9 13 103 Jakub PREISLER (1991) 00:35:38 84.5572
10 14 139 Jonáš VESELÝ (2004) OB Vizovice 00:35:43 84.2873
11 15 2 Roman JANKŮ (1986) Zvonek Sport Valašské Klobouky 00:36:09 82.8834
12 16 138 Šimon ŠVACH (1998) The worst 00:36:42 81.1015
13 19 152 Jiří KNOT (1986) 00:37:49 77.4838
14 20 118 Martin ŠŤASTNÝ (1993) 00:37:54 77.2138
15 22 129 Luděk KOVAŘÍK (1997) 00:38:44 74.514
16 24 151 Petr ČERMÁK (1996) Otrokovická Honírna 00:39:38 71.5983
17 25 127 Libor STRUŠKA (1997) 00:39:40 71.4903
18 27 121 Karel LIŠKA (1988) 00:40:33 68.6285
19 28 150 Jáchym PLÁŠEK (1992) 00:40:35 68.5205
20 30 122 Matěj TYROLT (1995) 00:41:52 64.3629
21 31 107 Ondřej MALANÍK (1986) 00:42:30 62.311
22 36 149 Martin KNOTEK (1990) STG Brumov-Bylnice 00:48:18 43.5205
23 37 112 Richard HORÁK (1992) 00:50:32 36.2851
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 6 154 Lukáš ZVONEK (1975) Mattoni FreeRun Zlín 00:33:40 90.9287
2 17 117 Rostislav RYŠKA (1981) 00:36:43 81.0475
3 18 126 Viktor POLÁCH (1983) Mattoni FreeRun Zlín 00:37:25 78.7797
4 21 148 Martin MACEK (1982) Easy fitness Zlín 00:38:35 75
5 23 143 Oldřich ŽÁK (1975) Slawex runners 00:39:27 72.1922
6 32 110 Roman SLUNEČKO (1982) BeeRun 00:42:47 61.3931
7 34 144 Robert MATULA (1975) Líní šneci 00:44:20 56.3715
8 35 125 Petr KOPLÍK (1983) Mártyho Afro Cirkus [MAC] 00:46:39 48.8661
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 29 131 Anton BONKO (1973) 00:41:31 65.4968
2 33 140 Miroslav MIČÍK (1971) 00:44:13 56.7495
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 26 111 Ivo JURYGÁČEK (1959) SP Malenovice 00:40:07 70.0324
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 3 158 Štěpán VESELÝ (2007) OB Vizovice 00:32:30 94.7084
2 9 156 Martin KOCOUREK (2008) 00:34:04 89.6328
3 12 157 Tomáš JANŠTA (2006) 00:35:05 86.3391
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 105 Jana OTAVOVÁ (1985) Slawex runners 00:36:38 100
2 2 136 Helena CHROMEKOVÁ (1986) Slawex runners 00:36:39 99.9545
3 8 102 Vanessa SLAVÍKOVÁ (1996) 00:42:16 84.6224
4 10 145 Erika PETŘÍKOVÁ (1989) 00:44:21 78.9354
5 11 133 Lucie VOLAŘÍKOVÁ (1989) 00:45:25 76.0237
6 12 108 Lucie REPKOVÁ (1987) Fyzio Step 00:45:33 75.6597
7 14 146 Iveta MACEK (1987) Easy fitness Zlín 00:46:19 73.5669
8 15 115 Nicola STAROVÁ (2002) STG Zlín 00:46:59 71.747
9 17 162 Tereza ČÍPOVÁ (2002) 00:48:08 68.6078
10 21 135 Martina MACHOVSKÁ (1994) 00:53:21 54.3676
11 22 123 Ludmila DOBEŠOVÁ (1999) 01:02:05 30.5278
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 3 28 Petra PETRASOVA (1983) 00:36:45 99.6815
2 4 137 Mirka ZICHOVÁ (1981) Slawex runners 00:37:35 97.4067
3 6 104 Eva MALKOVÁ (1982) Slawex runners 00:40:00 90.8098
4 7 153 Kateřina MIKEŠOVÁ (1978) VO-HU-bu team 00:41:06 87.8071
5 9 141 Petra BALÍČKOVÁ (1980) BALDATEAM 00:42:41 83.485
6 13 147 Helena VÁJOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 00:46:07 74.1128
7 18 132 Dana ZACHOVÁ (1975) 00:48:21 68.0164
8 19 113 Martina SIKOROVÁ (1984) Rájec 00:49:54 63.7853
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 16 106 Jitka PACHULOVA (1967) Mattoni FreeRun Ostrava 00:47:51 69.3813
2 20 114 Miroslava KYLIÁNOVÁ (1964) 00:52:05 57.8253
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 5 159 Tereza MERAVÁ (2008) TJ Jiskra Otrokovice 00:39:16 92.8116