Provodovský běh

28.10.2023

Předešlý ročník - Provodovský běh 2022

Následující ročník - Provodovský běh 2024

6. Provodovský běh

Datum: 28.10.2023
Místo: Areál mládí a fotbalové hřiště FC Rak Provodov
Pořádá: UnArt Provodov, p.s.
Tratě: 5 a 11 km

Kompletní propozice na webu pořadatele:

www.provodovskybeh.cz

Výsledky ke stažení

Všechny fotky

O závodu

Pro závodníky jsou připraveny 2 tratě (5km a 11km), které se liší svojí délkou a náročností. Veskrze se jedná o trailový běh. Pro děti, které mají start zdarma, jsou připraveny tratě odstupňované podle věku.

Novinky související se závodem

V Provodovském běhu zvítězili orientační běžci Adam Hustý a Valentina Batani

1.11.2023

Devatenáctiletý reprezentant SKOB Zlín Adam Hustý zvítězil v 6. ročníku Provodovského běhu. V Provodově v hlavním závodu dlouhém 11 kilometrů, dosáhl času 46:31. Druhé místo vybojoval zlínský vytrvalec Andrej Višněvský, který byl v cíli pomalejší o 6 sekund, bronz si pověsil na krk za čas 47:09 běžec z Malenovic Matěj Beníček (KESBUK), čtvrtý skončil Šimon Sláma (OOB TJ Slovan Luhačovice, 47:21), pátou příčku obsadil Tobias Pekárek (SKOB Zlín, 49:44).

Prvenství v Provodovském běhu obhajují Svatopluk Janečka a Valentina Batani

18.10.2023

V sobotu 28. října se uskuteční 6. ročník Provodovského běhu. Připravené jsou dvě tratě. Delší závod je dlouhý 11 kilometrů, kratší měří 5 kilometrů. Start hlavního jedenáctikilometrového závodu je v Areálu mládí u fotbalového hřiště FC Rak Provodov, v 11 hodin. Pětikilometrový běh odstartuje na stejném místě o pět minut později. 

Fotogalerie - 6. Provodovský běh / Zbyněk a František Raškovi

Výsledky Provodovský běh 2023 - 5 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 2 126 Tomáš PROCHÁZKA (1989) 00:20:33 96.7337
2 8 107 Jakub NOVÁK (2001) Slawex runners 00:22:41 86.0134
3 10 132 Pavel ŠTĚPÁN (1984) Fyzio Step 00:22:46 85.5946
4 13 122 Ondřej PLÁŠEK (1990) SDH Provodov 00:23:52 80.067
5 15 116 Miroslav MINAŘÍK (1994) Neubuz 00:24:01 79.3132
6 17 130 Martin KNYTL (1988) Kola Ledeč 00:24:12 78.392
7 19 131 Tomáš DOSPÍŠIL (1985) STG Zlín 00:24:29 76.9682
8 26 117 Martin HRÁČEK (2000) 00:25:46 70.5193
9 40 111 Pavel VLČEK (1996) 00:29:02 54.1039
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 4 127 Libor SVIEČKA (1981) SKÁJ team 00:22:04 89.1122
2 21 157 Petr ŠŮSTEK (1974) 00:24:55 74.7906
3 27 114 Antonín ŠMIGURA (1977) Korunka Luhačovice 00:25:55 69.7655
4 28 129 Martin MACEK (1982) Easy fitness Zlín 00:25:57 69.598
5 55 118 Radek MÁČALA (1976) Luhačovice 00:32:35 36.2647
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 6 142 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 00:22:26 87.2697
2 16 170 Petr PANČOCHA (1972) Tady běhají Luhačovice 00:24:04 79.062
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 120 Max MATYÁŠTÍK (2008) 00:19:54 100
2 3 161 Karel JULINA (2005) Valašský soubor Kašava 00:21:21 92.7136
3 5 139 David PEKÁREK (2010) SKOB Zlín 00:22:24 87.4372
4 7 138 Štěpán HOZÍK (2008) 00:22:39 86.1809
5 11 153 Matěj HUSTÝ (2009) SKOB Zlín 00:23:15 83.1658
6 12 143 Matyáš MACKA (2013) TARA-RUN Nedašov 00:23:22 82.5796
7 14 159 Kryštof ZIMMERMANN (2009) 00:23:52 80.067
8 18 152 Jan VACULÍK (2014) Štítná nad Vláří 00:24:20 77.7219
9 20 151 Michal VACULÍK (2014) Štítná nad Vláří 00:24:33 76.6332
10 22 150 Jan SIKORA (2007) 00:25:08 73.7018
11 23 149 Šimon MERAVÝ (2012) TJ Jiskra Otrokovice 00:25:24 72.3618
12 25 148 Ondřej MERAVÝ (2010) TJ Jiskra Otrokovice 00:25:41 70.938
13 30 145 Lukáš PRIESSNITZ (2010) SDH Provodov 00:26:01 69.263
14 34 147 Vojtěch VÁCLAVÍK (2007) SKOB Zlín 00:27:24 62.3116
15 42 144 Tomáš PRIESSNITZ (2008) SDH Provodov 00:29:36 51.2563
16 46 154 Ondra MIKEL (2009) 00:30:17 47.8224
17 47 141 Lukáš PAVELÁK (2008) STG Zlín 00:30:18 47.7387
18 48 146 Vojtěch LONDÝN (2010) SDH Provodov 00:30:25 47.1524
19 56 156 Ondřej ZATLOUKAL (2009) 00:32:55 34.5896
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 24 124 Ludmila POMPOVÁ (1998) Canicross Zlín 00:25:40 71.0218
2 32 108 Eliana FROLKOVÁ (2001) 00:26:29 66.9179
3 36 166 Jana SPORKOVÁ (1986) Sporáci 00:27:48 60.3015
4 41 119 Natálie MARCOŇOVÁ (2000) 00:29:19 52.6801
5 50 128 Iveta MACEK (1987) Easy fitness Zlín 00:30:53 44.8074
6 51 115 Hana VAVRYSOVA (1984) 00:31:01 44.1374
7 53 112 Jitka JANOŠOVÁ (1988) 00:31:23 42.2948
8 58 125 Aneta PLECOVA (1995) 00:33:38 30.9883
9 59 164 Veronika NOVÁKOVÁ (2003) SDH Provodov 00:34:51 24.8744
10 60 105 Aneta KOTÍKOVÁ (1989) 00:37:06 13.5678
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 37 103 Sonia WITTEN (1982) 00:28:48 55.2764
2 39 110 Petra BALÍČKOVÁ (1980) 00:28:48 55.2764
3 54 165 Renata HALOVÁ (1974) 00:32:02 39.0285
4 57 104 Alena ŽOUROVÁ (1982) 00:33:33 31.407
5 62 134 Lenka NĚMCOVÁ (1982) 00:40:09 1
6 63 133 Eva LONDÝN (1981) SDH Provodov 00:42:04 1
7 64 121 Gabriela NOVÁKOVÁ (1976) SDH Provodov 00:42:04 1
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 49 163 Jitka KLUSALOVÁ (1973) 00:30:26 47.0687
2 52 113 Jitka PACHULOVA (1967) Mattoni FreeRun Ostrava 00:31:12 43.2161
3 61 160 Ivana POLANSKÁ (1965) 00:38:10 8.2077
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 9 167 Markéta VLČKOVÁ (2009) OB Vizovice 00:22:42 85.9296
2 29 155 Tereza MERAVÁ (2008) TJ Jiskra Otrokovice 00:26:01 69.263
3 31 162 Amelie ŠERÁ (2009) Craft team 00:26:18 67.8392
4 33 158 Anna ŠTĚPÁNKOVÁ (2009) OB Vizovice 00:26:52 64.9916
5 35 168 Julie SLÁMOVÁ (2010) OOB TJ Slovan Luhačovice 00:27:42 60.804
6 38 140 Tereza BALÍČKOVÁ (2011) BALDATEAM 00:28:48 55.2764
7 43 135 Talma VYORALOVÁ (2009) SKOB Zlín 00:29:56 49.5812
8 44 136 Valerie MULLEROVÁ (2012) Valachbajk team 00:30:07 48.66
9 45 169 Emílie SLÁMOVÁ (2012) OOB TJ Slovan Luhačovice 00:30:15 47.9899

Výsledky Provodovský běh 2023 - 11 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 20 Adam HUSTÝ (2004) SKOB Zlín 00:46:31 200
2 2 56 Andrej Višněvský (1991) 00:46:37 199.785
3 3 64 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 00:47:09 198.6385
4 8 44 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 00:50:55 190.541
5 10 89 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 00:51:11 189.9678
6 11 66 Daniel KOGLER (1998) Valachbajk team 00:51:25 189.4661
7 13 12 Lukáš TOBOLA (2003) Kašavský mlýn 00:51:41 188.8929
8 14 14 Tomáš JANDÍK (2002) 00:52:01 188.1763
9 16 77 Ondřej MINAŘÍK (1992) Valachbajk team 00:53:10 185.704
10 17 26 Vlastimil ČERNÍČEK (1985) NAPARIDERS 00:53:34 184.8441
11 20 69 Martin HALAŠKA (1987) 00:54:47 182.2286
12 23 91 Radim DERKA (1991) Přerov 00:55:15 181.2254
13 25 52 Petr BEČICA (1990) Valachbajk team 00:55:55 179.7922
14 30 46 Stanislav CHADIM (1991) TJ Jiskra Otrokovice 00:58:35 174.0595
15 31 40 Tadeáš GRAUBNER (2004) SKOB Zlín 00:59:43 171.6231
16 37 50 Pavel Dubčák (1986) 01:01:13 168.3984
17 39 93 Ondřej VAVERKA (1989) 01:05:34 159.0469
18 45 6 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 01:07:19 155.2848
19 50 15 David VELCER (1988) Pobřeží kocoviny 01:07:55 153.995
20 52 42 Jakub KURA (1991) IRIteam 01:08:12 153.3859
21 55 18 Samuel SLOVAK (2002) 01:09:36 150.3762
22 70 60 Martin VALERIÁN (2002) Líní Panteři 01:16:00 136.6177
23 79 19 Radek VYMAZAL (1990) 01:37:52 89.6095
24 81 74 Michal PAPEŽ (1984) Zoo Praha 01:45:03 74.167
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 7 47 Tomáš FRÝDL (1983) Sun Sport Team 00:50:06 192.2967
2 12 30 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 00:51:38 189.0004
3 15 33 Martin HOŘÍNEK (1981) SK Oceláci Ostrava 00:52:40 186.7789
4 19 28 Ivan BALÍČEK (1981) 00:54:18 183.2676
5 22 23 Marek CHMELA (1974) Valachbajk team 00:55:03 181.6553
6 24 86 Jiří VLČEK (1977) OB Vizovice 00:55:49 180.0072
7 29 3 Lukáš BIČAN (1983) Hasiči Topolná 00:58:18 174.6686
8 33 36 Pavel GABRHEL (1974) STG Zlín 01:00:10 170.6557
9 34 78 Bohuslav KOMÍN (1976) Mattoni FreeRun Zlín 01:00:15 170.4765
10 35 37 Zbyněk RAŠKA (1975) SK ZaFaR Frenštát p. R. 01:00:23 170.1899
11 36 67 Jan PROCHÁZKA (1981) 01:00:48 169.2942
12 38 75 Lumír SLÁMA (1981) OOB TJ Slovan Luhačovice 01:01:50 167.0727
13 41 53 Jiří GARGULÁK (1977) SP Malenovice 01:06:32 156.9688
14 42 27 Karel MACHŮ (1975) SP Malenovice 01:06:55 156.1448
15 44 73 Jiří JAKEŠ (1977) Eleven Head CST Cyklolive 01:07:17 155.3565
16 49 8 Radim Valerián (1975) Triteam Zlín 01:07:53 154.0666
17 56 92 David KARSKÝ (1974) 01:10:25 148.6206
18 57 61 Filip ZEMAN (1978) Mattoni FreeRun Zlín 01:10:48 147.7965
19 65 57 Radek MACKA (1981) TARA-RUN Nedašov 01:13:39 141.6697
20 69 1 Richard KUDĚLKA (1976) STG Zlín 01:15:34 137.5493
21 74 71 Jaroslav PANČOCHA (1976) Mattoni FreeRun Zlín 01:18:29 131.2791
22 85 31 Jiří NESVADBA (1976) 01:49:08 65.3887
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 6 51 Svatopluk JANEČKA (1972) Ski Turist Velké Karlovice 00:49:51 192.8341
2 26 88 David LAVIČKA (1973) Ghost Team 00:56:09 179.2906
3 27 45 Pavel ČERVENKA (1969) SP Malenovice 00:57:20 176.7467
4 51 43 Roman ŠNAJDAR (1969) Eleven head CST Cyklolive 01:08:00 153.8158
5 59 54 Marek NESÁZAL (1973) Radun 01:11:42 145.8617
6 76 62 Petr TLUSTÁK (1971) Zlín 01:24:33 118.2372
7 84 41 David PROCHÁZKA (1970) AC BUGGER 01:48:07 67.5743
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 46 2 Aleš VRÁNA (1963) Team 2012 01:07:22 155.1774
2 66 49 Jiří PROKOP (1956) Běhy Zlín 01:14:17 140.3081
3 68 5 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk team 01:15:28 137.7642
4 78 13 Leoš ERNEST (1962) Titan Meniskus Lukov 01:33:49 98.316
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 4 87 Šimon SLÁMA (2005) OOB TJ Slovan Luhačovice 00:47:21 198.2085
2 5 81 Tobias PEKÁREK (2005) SKOB Zlín 00:49:44 193.0849
3 9 85 Tomáš VLČEK (2007) OB Vizovice 00:51:06 190.1469
4 18 84 Štěpán VESELÝ (2007) OB Vizovice 00:53:59 183.9484
5 28 83 Tobiáš TLUSTÁK (2007) GYMZL 00:58:04 175.1702
6 83 82 Sebastian MACKA (2011) TARA-RUN Nedašov 01:48:05 67.646
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 32 59 Markéta LACIKOVÁ (2003) TJ Slezan Frýdek-Místek 01:00:00 171.014
2 48 24 Veronika SMYČKOVÁ (1986) NAPARIDERS 01:07:46 154.3174
3 53 39 Lenka GAJDŮŠKOVÁ (1987) VO-HU-bu team 01:08:18 153.1709
4 54 48 Petra MACKOVÁ (1985) TARA-RUN Nedatov 01:09:08 151.3794
5 63 21 Kateřina PEMPUŠOVÁ (1995) 01:12:38 143.8552
6 71 29 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 01:16:31 135.507
7 73 65 Alena HOLBOVÁ (1986) 01:17:01 134.4321
8 86 68 Lucie CHARVÁTOVÁ (1984) I love run 01:51:04 61.2325
9 87 72 Martina VAVERKOVÁ (1986) 01:52:30 58.1512
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 43 76 Olga VALERIÁNOVÁ (1979) VO-HU-bu team 01:07:03 155.8581
2 47 17 Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) Mattoni FreeRun Zlín 01:07:31 154.8549
3 58 32 Jana MORAVCOVÁ (1981) 01:11:18 146.7216
4 60 9 Veronika MIKULOVÁ (1982) SKÁJ team 01:11:59 145.2526
5 61 55 Marie SVÍZELOVÁ (1983) VO-HU-bu team 01:12:04 145.0735
6 62 34 Kateřina MIKEŠOVÁ (1978) VO-HU-bu team 01:12:34 143.9986
7 67 22 Daniela SCHLOSSEROVÁ (1975) 01:14:41 139.4482
8 72 35 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) STG Zlín 01:16:38 135.2562
9 82 38 Zuzana ŠIMOVÁ (1983) SKÁJ team 01:46:09 71.8022
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 40 58 Hana LACIKOVÁ (1973) Staříč 01:06:15 157.5779
2 75 10 Marie TOMANOVÁ (1966) X-Trail Orlová 01:19:09 129.8459
3 77 70 Petra MACKOVÁ (1973) STG Zlín 01:33:38 98.7101
4 80 63 Dana TRČKOVA (1972) Holešov 01:39:21 86.4206
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 21 79 Valentina BATANI (2005) 00:54:51 182.0853
2 64 90 Sofie LYSÁČKOVÁ (2009) SDH Hostětín 01:13:37 141.7413