Štěpánský běh

26.12.2023

Předešlý ročník - Štěpánský běh 2022

Následující ročník - Štěpánský běh 2024

34. Štěpánský běh ve Zlíně

Kdy: 26. 12. 2023
Místo: Zlín Příluky - fotbalové hřiště, ulice U Tescomy - https://mapy.cz/s/bogomocome

Výsledky ke stažení

Všechny fotky

O závodu

Závod pořádaný Jirkou Prokopem a jeho kamarády, jak napovídá název, startuje na Štěpána a v roce 2019 se konal jubilejní 30. ročník. Závod vznikl v Karlovicích u Malenovic a na 6 km trase se zde běhalo do roku 1989.  V roce  1990 byl závod přesunut na Januštici ve Zlíně na trať v okolí střelnice a začalo se zde znovu 1. ročníkem. V roce 1995 se nejdříve přesunul na Burešov a v roce 2008 do Příluk.

V roce 2020 musel být závod díky zhoršující se koronavirové situaci zrušen.

Novinky související se závodem

Jiří Petr bral zlínský Štěpánský běh jako tempový trénink, Evu Kučerovou potěšil výsledný čas

28.12.2023

Jiří Petr (Salomon) vyhrál 34. ročník Štěpánského běhu ve Zlíně. Vytrvalec z Kovalovic u Brna v Přílukách, na trati rozdělené do tří okruhů, doběhl na prvním místě do cíle v čase 32:36. Druhou pozici obsadil Matěj Beníček z Malenovic (KESBUK), který byl pomalejší o 5 sekund, bronzovou příčku vybojoval další malenovický atlet Filip Vabroušek (Sykora running, 33:09), čtvrtý byl díky času 33:18 Andrej Višněvský ze Zlína, pátý skončil Pavel Hradil (Titan Trilife Zlín, 34:52).

Fotogalerie - 34. Štěpánský běh / Zbyněk Raška

Výsledky Štěpánský běh 2023 - 3,3 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 5 134 Jakub GREGŮREK (1985) TITAN TRILIFE 00:12:56 90.2405
2 10 149 Tomáš DOSPÍŠIL (1985) STG Zlín 00:14:20 78.3593
3 14 140 Pavel VLČEK (1996) 00:15:39 67.1853
4 18 139 Ondřej VLČEK (1997) 00:16:10 62.8006
5 22 171 Petr WEINERT (1987) Bivoj 00:16:38 58.8402
6 23 150 Josef JÍLEK (1989) 00:16:39 58.6987
7 25 132 Petr STEHLÍK (1997) Raw Workout 00:16:49 57.2843
8 30 172 Matouš WORM (1984) 00:17:48 48.9392
9 33 179 Michal KONŠEL (1986) 00:18:06 46.3932
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 17 135 Richard KUDĚLKA (1976) STG Zlín 00:15:58 64.4979
2 29 176 Petr HRUŠKA (1976) 00:17:39 50.2122
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 37 148 David DOSPÍŠIL (1968) Nabombíme to! 00:18:21 44.2716
2 38 147 František KOJECKÝ (1972) Solario team 00:18:40 41.5842
3 39 174 Pavel BŘEZINA (1966) Mattoni FreeRun Zlín 00:18:48 40.4526
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 44 136 Jiří VIDOMUS (1953) 00:21:25 18.2461
2 45 137 Vladislav KNEBL (1935) TOMA Otrokovice 00:26:34 1
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 166 Jonáš JURÁŇ (2009) AK Holešov 00:11:47 100
2 2 163 Václav PUMPRLA (2008) ROHÁLOV bike team 00:11:49 99.7171
3 3 178 Maxim STRANGMULLER (2011) Road2Kona 00:11:51 99.4342
4 4 158 Jakub LINHART (2008) AK Zlín 00:12:28 94.2008
5 6 153 Miroslav Vavruša (2010) Biatlon Halenkovice 00:13:08 88.5431
6 8 160 Petr SOLAŘ (2006) Solario team 00:13:54 82.0368
7 11 169 Ondřej MERAVÝ (2010) TJ Jiskra Otrokovice 00:14:21 78.2178
8 12 165 Matěj PUMPRLA (2005) Rohálov biketeam 00:14:35 76.2376
9 19 184 Dominik JANDÍK (2011) 00:16:12 62.5177
10 21 162 Vojtěch KUČERA (2010) Cyklokroužek Fryšták - 4E 00:16:28 60.2546
11 24 170 Šimon MERAVÝ (2012) TJ Jiskra Otrokovice 00:16:46 57.7086
12 26 155 Kristian WORM (2010) 00:16:52 56.86
13 28 177 Jan VAŠÍŘ (2011) TITAN TRILIFE 00:17:02 55.4455
14 31 156 Natanael WORM (2013) 00:17:49 48.7977
15 32 167 Jan KAŇKA (2012) Kaňky 00:17:52 48.3734
16 36 151 Lukáš PAVELÁK (2008) STG Zlín 00:18:15 45.1202
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 34 133 Martina POCHYLÁ (1992) 00:18:07 46.2518
2 35 141 katerina POLANSKA (1986) Valachbajk team 00:18:07 46.2518
3 40 185 Natálie KRIŠTOFOVÁ (1998) 1KD 00:18:59 38.8967
4 41 138 Adriana VRÁNOVÁ (1995) Solario team 00:19:22 35.6436
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 20 145 Petra BALÍČKOVÁ (1980) 00:16:28 60.2546
2 43 146 Michaela KOJECKÁ (1975) Solario team 00:19:32 34.2291
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 42 142 Libuše DOSOUDILOVÁ (1972) Solario team 00:19:29 34.6535
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 7 152 Amálie Komínová (2009) TITAN TRILIFE 00:13:45 83.3098
2 9 161 Tereza MIKLÍKOVÁ (2005) AK Zlín 00:13:56 81.7539
3 13 175 Viktorie ERBANOVÁ (2010) Atletika UH 00:14:45 74.8232
4 15 168 Julie FÚSIKOVÁ (2008) AK Zlín 00:15:52 65.3465
5 16 164 Agáta MLČÁKOVÁ (2009) Rohálov biketeam 00:15:54 65.0636
6 27 157 Tereza BALÍČKOVÁ (2011) BALDATEAM 00:16:55 56.4356

Výsledky Štěpánský běh 2023 - 10 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 2 72 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 00:32:41 199.7444
2 3 5 Filip VABROUŠEK (1999) Sykora running 00:33:09 198.3129
3 4 40 Andrej Višněvský (1991) 00:33:18 197.8528
4 5 100 Pavel HRADIL (1998) TITAN TRILIFE 00:34:52 193.047
5 7 46 Jakub VODÁREK (1988) Vseproakci.cz 00:35:10 192.1268
6 8 55 Jiří Klement (1988) DRESSME.CZ 00:36:14 188.8548
7 9 65 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 00:36:41 187.4744
8 12 86 Daniel KOGLER (1998) Valachbajk team 00:37:46 184.1513
9 13 96 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 00:38:06 183.1288
10 16 180 Petr VESELSKÝ (1994) ASPOT Hulín 00:38:37 181.544
11 17 199 Ondřej MINAŘÍK (1992) Valachbajk team 00:38:41 181.3395
12 19 69 Vlastimil ČERNÍČEK (1985) NAPARIDERS 00:39:00 180.3681
13 22 21 Martin HEČKO (1987) Valachbajk team 00:39:26 179.0389
14 25 2 Jiří KOZUBÍK (1988) AKEZ Kopřivnice 00:39:33 178.681
15 29 34 Martin OČADLÍK (1991) 00:40:20 176.2781
16 30 114 Emanuel BUZEK (1987) Pundenteam 00:40:20 176.2781
17 35 101 Petr BEČICA (1990) Valachbajk team 00:40:56 174.4376
18 36 117 David MACHALA (1992) Road2Kona 00:40:58 174.3354
19 41 110 Jakub KADLČÁK (1986) ICC 00:41:54 171.4724
20 43 122 Jakub VAŠUT (1987) TJ Liga 100 Olomouc 00:42:09 170.7055
21 52 183 Pavel ŠTĚPÁN (1984) Fyzio Step 00:42:59 168.1493
22 53 131 Martin PĚČEK (1993) Ooči Cycling team 00:43:15 167.3313
23 54 111 Jan KADLČÁK (1988) ICC 00:43:18 167.1779
24 56 112 Zdeněk STRUŠKA (1992) 00:44:02 164.9284
25 62 129 Pavel HANAČÍK (1997) Střechy92 s.r.o. 00:45:13 161.2986
26 66 27 Adam SROVNAL (2001) 00:46:19 157.9243
27 71 1 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 00:47:15 155.0613
28 75 70 Lubomír RAK (1992) Petrovjan 00:48:44 150.5112
29 86 83 Radim DANĚK (1999) 00:51:27 142.1779
30 88 113 Ondřej STODŮLKA (1991) 00:51:54 140.7975
31 98 130 Vojtěch DANĚK (1984) LK Zlín 00:54:22 133.2311
32 99 64 Jan SCHAFER (1993) SKOB Zlín 00:54:28 132.9243
33 120 41 Michal VARNAVČIN (1992) 01:03:50 104.1922
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 106 Jiří PETR (1979) Salomon 00:32:36 200
2 6 37 Petr KUČERA (1975) Grymov 00:35:09 192.1779
3 11 124 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 00:37:01 186.4519
4 18 3 Libor REICH (1979) Mattoni FreeRun Zlín 00:38:42 181.2883
5 21 9 Lukáš SMYČEK (1983) NAPARIDERS 00:39:15 179.6012
6 23 78 Marek CHMELA (1974) Valachbajk team 00:39:32 178.7321
7 24 115 Martin FRYDRYCH (1983) Líšná 00:39:33 178.681
8 27 63 Ivan BALÍČEK (1981) 00:39:48 177.9141
9 34 25 Tomáš MINAŘÍK (1981) Valachbajk team 00:40:52 174.6421
10 38 47 Roman COL (1979) RUBIC / MORAVIAMAN 00:41:12 173.6196
11 39 26 Václav PETRÁSEK (1976) 00:41:28 172.8016
12 40 17 Zdeněk Vaculík (1976) ASPOT Hulín 00:41:31 172.6483
13 42 95 Tomáš JURÁŇ (1976) AK Holešov 00:42:03 171.0123
14 44 181 Oldřich ČEVORA (1977) BROD GYM 00:42:12 170.5521
15 45 108 Tomáš PĚČEK (1979) VP Bechyně 00:42:25 169.8875
16 46 116 Peter SADLOŇ (1974) Cominfo 00:42:35 169.3763
17 48 118 František NEČEKAL (1983) SKP Zlín 00:42:42 169.0184
18 50 12 Pavel GABRHEL (1974) STG Zlín 00:42:50 168.6094
19 55 198 Martin CHALUPA (1980) PSG Mechanika 00:43:47 165.6953
20 60 61 Zbyněk RAŠKA (1975) SK ZaFaR Frenštát p. R. 00:44:23 163.8548
21 61 71 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 00:44:46 162.6789
22 63 125 Kamil KOZUB (1976) 00:45:23 160.7873
23 64 59 Radek ERBEN (1977) 00:45:47 159.5603
24 65 97 Jaroslav Buček (1975) Sykora running 00:45:50 159.407
25 70 48 Pavel RŮŽIČKA (1976) KOLOKROUŽEK Zlín 00:46:49 156.3906
26 73 45 Josef HRUBOŠ (1982) 00:47:45 153.5276
27 76 62 Kamil HAMAN (1975) Sri Chinmoy Marathon Team 00:48:49 150.2556
28 77 87 Jiří KAPUCIÁN (1975) SP Malenovice 00:49:05 149.4376
29 78 35 Ondřej SOUKENÍK (1983) Gauneři Zlín 00:49:06 149.3865
30 107 20 Michael SOLAŘ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 00:56:56 125.3579
31 108 80 Libor PUMPRLA (1975) Rohálov biketeam 00:57:20 124.1309
32 114 102 Jan KAŇKA (1974) Kaňky 00:59:11 118.456
33 125 197 Zdeněk OVESNÝ (1978) 01:05:33 98.9264
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 10 182 Svatopluk JANEČKA (1972) Ski Turist Velké Karlovice 00:36:46 187.2188
2 15 51 František DOSOUDIL (1970) Solario team 00:38:28 182.0041
3 20 18 Petr VABROUŠEK (1973) TITAN TRILIFE 00:39:02 180.2658
4 26 53 Bronislav MATOUCH (1965) TITAN TRILIFE 00:39:40 178.3231
5 31 66 Josef HUBÁČEK (1973) KESBUK 00:40:32 175.6646
6 32 19 Pavel ČERVENKA (1969) SP Malenovice 00:40:44 175.0511
7 37 39 David LAVIČKA (1973) Ghost Team 00:41:08 173.8241
8 49 77 Petr BENÍČEK (1971) STG Zlín 00:42:49 168.6605
9 57 33 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 00:44:07 164.6728
10 89 85 Stefan Goeij (1973) 00:52:01 140.4397
11 101 74 Jaroslav PODHAJSKÝ (1972) JISVA Zlín 00:55:30 129.7546
12 113 84 Nico KORLAAR (1971) 00:58:54 119.3252
13 117 127 Petr VIDLÁŘ (1971) SP Malenovice 01:00:28 114.5194
14 118 79 Petr TLUSTÁK (1971) 01:00:51 113.3436
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 58 98 Josef GARGULÁK (1962) Sykora running 00:44:12 164.4172
2 79 56 Jiří VINKLÁREK (1961) TJ Rožnov pod Radhoštěm 00:49:07 149.3354
3 90 58 Jiří PETR (1954) Zlín - Kudlov 00:52:15 139.7239
4 104 23 Jiří PROKOP (1956) Běhy Zlín 00:56:13 127.5562
5 106 15 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk team 00:56:43 126.0225
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 14 93 Ondřej HUBÁČEK (2007) KESBUK 00:38:18 182.5153
2 28 94 Tobiáš TLUSTÁK (2007) 00:40:02 177.1984
3 51 200 Tobiáš PĚČEK (2011) KOB Směr Kroměříž 00:42:58 168.2004
4 80 89 Jan SOLAŘ (2010) Plavecký Klub Zlín 00:49:25 148.4151
5 102 104 Vilém KAŇKA (2014) Kaňky 00:55:35 129.499
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 33 57 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 00:40:46 174.9489
2 47 54 Kateřina Pospíšilová (1995) Hostýn trail 00:42:36 169.3252
3 59 29 Markéta LACIKOVÁ (2003) TJ Slezan Frýdek-Místek 00:44:14 164.3149
4 67 75 Ludmila POMPOVÁ (1998) Canicross Zlín 00:46:21 157.8221
5 72 32 Karolína LEČBYCHOVÁ (1991) 00:47:39 153.8344
6 74 8 Veronika SMYČKOVÁ (1986) NAPARIDERS 00:48:31 151.1759
7 91 126 Lucie DOPITOVÁ (1992) Přáslavice 00:52:18 139.5706
8 92 49 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 00:52:39 138.4969
9 93 128 Pavlína KOLÍNKOVÁ (1993) 00:52:45 138.1902
10 94 76 Kateřina PEMPUŠOVÁ (1995) 00:53:20 136.4008
11 95 123 Alena HOLBOVÁ (1986) 00:53:38 135.4806
12 109 121 Nicola STAROVÁ (2002) STG Zlín 00:57:32 123.5174
13 112 43 Kateřina LINGOVÁ (1994) 00:58:24 120.8589
14 116 4 Monika BAŽANTOVÁ (1995) 00:59:58 116.0532
15 121 42 Tereza VÁCLAVIČOVÁ (2000) 01:03:50 104.1922
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 82 24 Marcela SKLENÁŘOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 00:50:04 146.4213
2 84 16 Jana MORAVCOVÁ (1981) TJ Sokol Vizovice 00:51:04 143.3538
3 85 103 Helena KAŇKOVÁ (1976) Kaňky 00:51:06 143.2515
4 97 13 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) STG Zlín 00:54:16 133.5378
5 100 120 Žaneta FOLTÝNOVÁ (1980) STG Zlín 00:54:40 132.3108
6 103 52 Daniela SCHLOSSEROVÁ (1975) 00:55:56 128.4254
7 110 119 Pavlína MATUŠKOVÁ (1977) STG Zlín 00:57:49 122.6483
8 119 50 Bronislava VÁJOVÁ (1981) STG Zlín 01:02:35 108.0266
9 122 36 Zuzana ŠIMOVÁ (1983) SKÁJ team 01:03:52 104.09
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 68 107 Petra MACKOVÁ (1973) STG Zlín 00:46:23 157.7198
2 69 28 Hana LACIKOVÁ (1973) Staříč 00:46:43 156.6973
3 96 81 Marie TOMANOVÁ (1966) X-Trail Orlová 00:54:04 134.1513
4 111 73 Tamara SICHÁLKOVÁ (1973) Mattoni FreeRun Zlín 00:58:07 121.728
5 115 7 Eva SOLAŘOVÁ (1970) Solario team 00:59:51 116.411
6 123 60 Miroslava KYLIÁNOVÁ (1964) 01:04:18 102.7607
7 124 22 Hana VIDOMUSOVÁ (1955) 01:04:26 102.3517
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 81 109 Sofie LYSÁČKOVÁ (2009) SDH Hostětín 00:49:32 148.0573
2 83 91 Eliška BŘEZÍKOVÁ (2009) 00:50:27 145.2454
3 87 105 Tereza MERAVÁ (2008) TJ Jiskra Otrokovice 00:51:35 141.7689
4 105 92 Valerie MULLEROVÁ (2012) Valachbajk team 00:56:30 126.6871