Následující ročník - Noční běh Rusava 2024

Trasa: 12 hodinový běh a nově 1 okruh 5 km

Detailní info na webu Nočních běhů

Výsledky ke stažení

Novinky související se závodem

Noční běh na Rusavě: Tomáš Štverák ve 12 hodinovém závodu držel strojové tempo a nezpomaloval

20.7.2023

Tomáš Štverák (Sportovna) zvítězil v 7. ročníku Franz Josef Kaiser Nočním běhu na Rusavě. Reprezentant Zubří zdolal ve 12 hodinovém závodu v okolí rusavského SKI areálu, který startoval v sobotu 15. července ve 20 hodin a skončil v neděli 16. července ráno v 8 hodin, 20 okruhů. Štverák v Hostýnských vrších uběhl 96,4 kilometru a zdolal 4700 výškových metrů. Druhé místo obsadil Marek Chmela z Prakšic (Valachbajk Team), který uběhl 19 okruhů, bronzovou příčku vybojoval ultra běžec z Beskyd Radek Hrnčíř (18 okruhů), čtvrtý skončil Jakub Plhoň (Mattoni FreeRun Zlín, 18 okruhů), pátý byl Michal Petreň (Dlouhá Loučka, 17 okruhů).

Fotogalerie - Noční Rusava 2023 / Lidka Polišenská (Foto Polida)