Štěpánský běh

26.12.2021

Následující ročník - Štěpánský běh 2022

Výsledky ke stažení

O závodu

Závod pořádaný Jirkou Prokopem a jeho kamarády, jak napovídá název, startuje na Štěpána a v roce 2019 se konal jubilejní 30. ročník. Závod vznikl v Karlovicích u Malenovic a na 6 km trase se zde běhalo do roku 1989.  V roce  1990 byl závod přesunut na Januštici ve Zlíně na trať v okolí střelnice a začalo se zde znovu 1. ročníkem. V roce 1995 se stejně jako Mikulášský běh nejdříve přesunul na Burešov a v roce 2008 do Příluk.

V roce 2020 musel být závod díky zhoršující se koronavirové situaci zrušen.

Novinky související se závodem

Štěpánský běh ve Zlíně bude! Pravděpodobně se ale poběží intervalově

20.12.2021

Štěpánský běh ve Zlíně se letos poběží. Uskuteční se v tradičním termínu na druhý svátek vánoční v neděli 26. prosince. Start desetikilometrového závodu rozloženého do tří okruhů, je na fotbalovém hřišti v Přílukách, v 10 hodin. Kromě toho pořadatelé ze Spolku Běhy Zlín připravili i 3,3 kilometru dlouhý závod a od 11.15 hodin budou mít možnost si na zkrácených tratích zazávodit také děti. V Přílukách však letos nebude žádný doprovodný program. 

Informace k 32. Štěpánskému běhu ve Zlíně

7.12.2021

Seriál Běhy Zlín 2021 bude pokračovat letošní předposlední akcí Štěpánským během. Ten se koná v neděli 26. prosince. Zázemí a start je u fotbalového hřiště ve Zlíně Přílukách. Prezentace na místě je od 8:30 hodin. Start je naplánován na 10 hodin.

Fotogalerie - 32. Štěpánský běh / Milan Mikšík

Výsledky Štěpánský běh 2021 - 3,3 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 5 128 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 00:13:13 87.5177
2 8 177 Ondřej Soukeník (1983) Gauneři Zlín 00:13:32 84.8227
3 34 160 Jan HORÁK (1985) STG Holešov 00:19:33 33.617
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 4 133 Petr Pančocha (1972) StatsPerform 00:13:12 87.6596
2 15 186 Jiří ADAMÍK (1981) 00:15:25 68.7943
3 16 159 Libor KAMENÁŘ (1978) 00:15:31 67.9433
4 22 174 Petr BLUDSKÝ (1976) TITAN TRILIFE 00:17:36 50.2128
5 24 132 Michal BARTOŠ (1977) 00:18:07 45.8156
6 25 130 František KOJECKÝ (1972) Solario team 00:18:38 41.4184
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 27 149 Milan FARÁŘ (1969) 00:18:51 39.5745
2 28 184 Michal ŽÁČEK (1970) TITAN TRILIFE 00:18:55 39.0071
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 38 124 Vladislav KNEBL (1935) TOMA Otrokovice 00:24:38 1
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 147 Mikis KOTOPULOS (2006) TITAN TRILIFE 00:11:45 100
2 2 142 Ondřej Hubáček (2007) Bílovice 00:12:37 92.6241
3 3 173 Tomáš DVOŘÁK (2008) TITAN TRILIFE 00:12:47 91.2057
4 7 140 Jonáš JURÁŇ (2009) AK Holešov 00:13:15 87.234
5 9 146 Nikos KOTOPULOS (2010) TITAN TRILIFE 00:13:38 83.9716
6 11 141 Petr Solař (2006) Solario Team 00:14:35 75.8865
7 14 168 Lukáš VOJTĚŠEK (2008) TITAN TRILIFE 00:15:23 69.078
8 18 143 Miroslav Vavruša (2010) 00:16:14 61.844
9 20 136 Petr ŠÁRA (2010) AC Praha 1890 00:16:47 57.1631
10 21 178 Vojtěch LANGER (2003) 00:17:12 53.617
11 33 161 Pavel SEIFER (2013) STG Holešov 00:19:29 34.1844
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 36 134 Andrea KAPUCIÁNOVÁ (2000) 00:20:07 28.7943
2 37 127 Ludmila DOBEŠOVÁ (1999) 00:22:06 11.9149
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 26 125 Libuše Dosoudilová (1972) Solario team 00:18:47 40.1418
2 29 183 Martina ŽÁČKOVÁ (1973) 00:18:55 39.0071
3 30 126 Petra ŠÁROVÁ (1981) AC Praha 1890 00:18:57 38.7234
4 32 129 Michaela KOJECKÁ (1975) Solario team 00:19:21 35.3191
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 6 131 Monika ŽELEZNÍKOVÁ (2008) Babice 00:13:13 87.5177
2 10 172 Dorota ŠTRAMBERSKÁ (2007) TITAN TRILIFE 00:14:26 77.1631
3 12 167 Barbora VOJTĚŠKOVÁ (2004) TITAN TRILIFE 00:14:58 72.6241
4 13 157 Lenka JANDOVÁ (2010) Atletika UH 00:15:20 69.5035
5 17 148 Lucie KRHOVSKÁ (2006) 00:16:12 62.1277
6 19 138 Ema Magdalena JAKLOVÁ (2005) PS Kroměříž 00:16:19 61.1348
7 23 137 Ema ŠÁROVÁ (2008) SK Jeseniova Praha 00:17:59 46.9504
8 31 145 Valerie Mullerová (2012) Valachbajk Team 00:19:09 37.0213
9 35 135 Amálie Komínová (2009) TITAN TRILIFE 00:19:36 33.1915

Výsledky Štěpánský běh 2021 - 10 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 118 Filip VÁCLAVÍK (1995) TITAN TRILIFE 00:33:16 200
2 2 104 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 00:33:30 199.2986
3 3 154 Pavel HRADIL (1998) TITAN TRILIFE 00:33:52 198.1964
4 4 71 Jaroslav VICHER (1987) KESBUK 00:34:54 195.0902
5 5 108 Filip VABROUŠEK (1999) Sykora running 00:34:59 194.8397
6 7 40 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 00:35:13 194.1383
7 8 68 Jiří Klement (1988) DRESSME.CZ 00:35:57 191.9339
8 9 93 Andrej Višněvský (1991) Sri Chinmoy Marathon Team 00:36:03 191.6333
9 10 72 Vojtěch ŠANDA (2001) TITAN TRILIFE 00:36:07 191.4329
10 13 181 Ondřej MINAŘÍK (1992) Valachbajk Team 00:38:03 185.6212
11 15 180 Martin PĚČEK (1993) KOB Kroměříž 00:38:39 183.8176
12 17 109 Jiří KOZUBÍK (1988) JuraZub Zlín 00:38:52 183.1663
13 18 41 František KRÁČALÍK (1998) SK Újezd 00:38:52 183.1663
14 20 182 Jan MARCANÍK (1984) SKOB Zlín 00:39:12 182.1643
15 26 155 Radek STŘEDULINSKÝ (1982) VYCHER 00:39:50 180.2605
16 31 62 Radim DERKA (1991) 00:40:18 178.8577
17 32 89 Filip Malota (1983) Mattoni FreeRun Zlín 00:40:33 178.1062
18 33 83 Radim ŠULÁK (1992) STG Zlin 00:40:36 177.9559
19 38 49 Roman Janků (1986) Zvonek Sport Valašské Klo 00:41:46 174.4489
20 39 170 David VALA (1982) 00:41:51 174.1984
21 44 39 Stanislav DALAJKA (1998) Decathlon Zlín 00:42:19 172.7956
22 53 23 Ondřej GAJDŮŠEK (1990) 00:43:38 168.8377
23 57 8 Ivo HORKÝ (1984) Zlín 00:44:10 167.2345
24 62 25 Petr URUBEK (1996) 00:44:37 165.8818
25 65 26 Lubomír RAK (1992) Petrovjan 00:45:10 164.2285
26 69 165 Tomáš KOZEL (1992) Zlín 00:45:34 163.0261
27 78 13 Jan Kučera (1983) Mattoni FreeRun Zlín 00:46:45 159.4689
28 102 88 Martin OMELKA (1988) 00:49:25 151.4529
29 103 82 Martin PITRUN (1985) 00:49:29 151.2525
30 106 169 Vojtěch DANĚK (1984) Vodadesign 00:50:11 149.1483
31 108 96 Stanislav ČERNOBILA (1984) Generali Česká pojišťovna 00:50:25 148.4469
32 115 188 Dan JURČA (1993) Rožnov p. Radhoštěm 00:52:04 143.487
33 127 81 Martin Kodeš (1982) STG Holešov 00:54:02 137.5752
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 6 117 Svatopluk Janečka (1972) TJ SKI TURIST Velké Karlo 00:35:07 194.4389
2 11 32 Pavel ŠÁRA (1974) AC Praha 1890 00:37:11 188.2265
3 14 92 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 00:38:34 184.0681
4 16 185 Petr Vabroušek (1973) TITAN TRILIFE 00:38:51 183.2164
5 21 34 Jan Bláha (1978) BTT Libochovice 00:39:15 182.014
6 22 86 Marek CHMELA (1974) Prakšice 00:39:29 181.3126
7 24 175 Jan STRANGMULLER (1976) Road2Kona 00:39:37 180.9118
8 25 58 Jan PRAŽAN (1978) TITAN TRILIFE 00:39:49 180.3106
9 28 3 Libor REICH (1979) Mattoni FreeRun Zlín 00:40:08 179.3587
10 29 156 Bohuslav KOMÍN (1976) Mattoni FreeRun Zlín 00:40:14 179.0581
11 30 99 Zdeněk OHNŮTEK (1975) Lucoklimarunning 00:40:17 178.9078
12 34 179 Peter SADLOŇ (1974) 00:41:04 176.5531
13 35 4 Tomáš MINAŘÍK (1981) Valachbajk team 00:41:23 175.6012
14 41 14 Oldřich ČEVORA (1977) 00:41:57 173.8978
15 43 114 Svatopluk NERADIL (1980) 00:42:00 173.7475
16 45 42 Jakub PLHOŇ (1978) Mattoni FreeRun Zlín 00:42:20 172.7455
17 46 55 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 00:42:37 171.8938
18 49 54 Tomáš JURÁŇ (1976) Devils team 00:42:55 170.992
19 51 52 Mojmír HAVRLANT (1977) TITAN TRILIFE 00:43:06 170.4409
20 52 73 Pavel GABRHEL (1974) --- 00:43:23 169.5892
21 54 63 Zbyněk RAŠKA (1975) SP Malenovice 00:43:45 168.487
22 55 16 Petr MARTINEC (1975) Veselá 00:43:57 167.8858
23 56 187 Kamil KOZUB (1976) SCMT 00:44:02 167.6353
24 59 60 Miroslav DŘÍMAL (1976) Sykora running 00:44:16 166.9339
25 60 113 Jiří JAKEŠ (1977) ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEA 00:44:20 166.7335
26 66 46 Jiří NESVADBA (1976) --- 00:45:19 163.7776
27 67 119 Karel MACHŮ (1975) SP Malenovice 00:45:24 163.5271
28 68 10 Pavel RŮŽIČKA (1976) Kolokroužek Zlín 00:45:29 163.2766
29 70 59 Vladimír MIKLÁŠ (1981) MTB Javořina 00:45:41 162.6754
30 72 103 Robert STAVINOHA (1973) 00:45:55 161.9739
31 73 35 Stanislav Vičánek (1976) Splašená tkanička Zlín 00:46:04 161.523
32 74 87 Miloslav JURAN (1976) 00:46:14 161.022
33 75 116 Zbyněk VOJTĚŠEK (1977) BudEx 00:46:17 160.8717
34 76 100 Filip ZEMAN (1978) Mattoni FreeRun Zlín 00:46:22 160.6212
35 79 28 Petr ŠKOLOUDÍK (1980) Nabombíme to! 00:46:59 158.7675
36 80 6 Jiří KAPUCIÁN (1975) SP Malenovice 00:47:03 158.5671
37 82 120 Radek SVĚTINSKÝ (1977) TITAN TRILIFE 00:47:20 157.7154
38 84 44 Vlastimil KOUTNÍK (1978) 00:47:28 157.3146
39 85 171 Martin CÍCHA (1973) SP Malenovice 00:47:43 156.5631
40 86 164 Michael SOLAŘ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 00:47:46 156.4128
41 88 36 Martin RES (1977) Mattoni FreeRun Zlín 00:47:50 156.2124
42 89 95 Jaroslav PODHAJSKÝ (1972) JISVA Zlín 00:47:57 155.8617
43 90 162 Kamil HASTÍK (1977) Force 00:48:02 155.6112
44 94 47 Radim Valerián (1975) Líní Panteři 00:48:18 154.8096
45 95 158 Martin SVĚTINSKÝ (1979) 00:48:22 154.6092
46 119 76 Michal POLÁCH (1972) STS Chvojkovice-Brod 00:52:32 142.0842
47 121 43 Richard KUDĚLKA (1976) 1KD 00:53:08 140.2806
48 125 153 Tomáš ŠURANSKÝ (1973) DK Mont 00:53:38 138.7776
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 12 31 František DOSOUDIL (1970) Fénix sport 00:37:33 187.1242
2 19 7 Pavel ČERVENKA (1969) SP Malenovice 00:39:06 182.4649
3 27 30 Bronislav MATOUCH (1965) JISVA ZLÍN 00:39:53 180.1102
4 37 48 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 00:41:35 175
5 58 75 David PROCHÁZKA (1970) AC BUGGER 00:44:11 167.1844
6 71 45 Milan MIKA (1970) Vonica 80 00:45:48 162.3246
7 83 66 Pavel KALIVODA (1971) STG Zlín 00:47:26 157.4148
8 91 77 Leoš ERNEST (1962) Titan Meniskus Lukov 00:48:09 155.2605
9 97 1 Marek MIČKA (1970) Vonica 80 00:48:36 153.9078
10 110 50 Roman ŠNAJDAR (1969) ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEA 00:50:50 147.1944
11 116 2 David DOSPÍŠIL (1968) Nabombíme to! 00:52:07 143.3367
12 120 11 Vlastimil KACHTÍK (1968) eSVS.CZ Team 00:52:42 141.5832
13 122 27 Stanislav JURČA (1967) --- 00:53:18 139.7796
14 129 110 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk Team 00:54:33 136.022
15 131 33 Pavel NOSEK (1970) 00:54:54 134.9699
16 135 85 Milan KRIŠTOF (1971) 1KD 00:57:34 126.9539
17 138 21 Ladislav VIŠNĚVSKÝ (1962) Quort Team Zlín 00:59:05 122.3948
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 92 80 Miroslav ŠVIHEL (1958) BS Slopné 00:48:11 155.1603
2 98 57 Ivo JURYGÁČEK (1959) Malenovické podhradí 00:49:00 152.7054
3 99 65 Jiří PETR (1954) Zlín - Kudlov 00:49:07 152.3547
4 104 64 Štefan GROŠ (1961) ZaFaR Frenštát p.R 00:50:03 149.5491
5 109 94 Jan SCHAFER (1993) SKOB Zlín 00:50:42 147.5952
6 114 20 Jiří Prokop (1956) Běhy Zlín 00:52:02 143.5872
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 42 122 Adam JANAS (2004) SK Praga 00:41:59 173.7976
2 77 152 Josef ŠURANSKÝ (2011) DK Mont 00:46:30 160.2204
3 96 151 Martin ŘEZNÍČEK (2003) 00:48:27 154.3587
4 113 121 Vojtěch KACHTÍK (2006) eSVS.CZ Team 00:51:51 144.1383
5 128 166 Tobiáš TLUSTÁK (2007) školaSlovenskaZL 00:54:17 136.8236
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 36 74 Lucie MIKLIŠOVÁ (2002) TITAN TRILIFE 00:41:28 175.3507
2 40 12 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 00:41:53 174.0982
3 50 84 Gabriela DUNAJSKÁ (1997) ELJAM Run 00:43:02 170.6413
4 63 102 Adéla STAVINOHOVÁ (1998) AK Zlín 00:44:40 165.7315
5 64 56 Martina Doleželová (1985) supp-store.cz 00:44:47 165.3808
6 93 17 Barbora GAJDŮŠKOVÁ (1998) 00:48:14 155.01
7 100 15 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 00:49:11 152.1543
8 101 97 Lucie JUROŠOVÁ (1997) 00:49:18 151.8036
9 111 98 Tereza HROMADNÍKOVÁ (1999) AK OLYMP BRNO 00:51:06 146.3928
10 117 19 Michaela GAJDŮŠKOVÁ (1990) 00:52:09 143.2365
11 124 107 Denisa ŠVECOVÁ (1994) --- 00:53:29 139.2285
12 134 105 Adéla ERNESTOVÁ (2001) Titan Meniskus Lukov 00:57:05 128.4068
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 23 111 Helena KOTOPULU (1980) 00:39:36 180.9619
2 47 163 Jarmila HASTÍKOVÁ (1980) Force Zlín 00:42:42 171.6433
3 61 101 Hana LACIKOVÁ (1973) 00:44:26 166.4329
4 81 106 Jitka ZAPLETALOVÁ (1973) 00:47:19 157.7655
5 87 53 Iva Karafiátová (1980) Mattoni Freerun Zlín 00:47:50 156.2124
6 105 67 Petra MACKOVÁ (1973) STG Zlín 00:50:07 149.3487
7 107 115 Eva BLAŽKOVÁ (1979) Mattoni FreeRun Zlín 00:50:13 149.0481
8 112 51 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) --- 00:51:11 146.1423
9 118 37 Petra VIČÁNKOVÁ (1976) Splašená tkanička Zlín 00:52:09 143.2365
10 126 69 Andrea Zábojníková (1979) STG Holešov 00:54:02 137.5752
11 130 112 Anna Balážová (1974) 00:54:43 135.521
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 123 29 Marie TOMANOVÁ (1966) X-trail Orlová 00:53:27 139.3287
2 132 79 Jitka PACHULOVA (1967) Mattoni FreeRun Ostrava 00:55:06 134.3687
3 133 150 Marie DRHOVÁ (1970) ZaFaR Frenštát p.R 00:55:21 133.6172
4 136 22 Pavla VIŠNĚVSKÁ (1963) Quort Team Zlín 00:58:28 124.2485
5 137 9 Iveta VICENÍKOVÁ (1968) Asi dobrý oddíl... 00:59:04 122.4449
6 139 78 Eva SOLAŘOVÁ (1970) Solario team 00:59:29 121.1924
7 140 5 Hana VIDOMUSOVÁ (1955) 01:01:58 113.7275
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 48 123 Markéta LACIKOVÁ (2003) 00:42:54 171.0421