Mikulášský běh

2.12.2023

Předešlý ročník - Mikulášský běh 2022

Následující ročník - Mikulášský běh 2024

36. Mikulášský běh s Cyrilem pro Krtka

Charitativní běžecký závod seriálu Běhy Zlín na 10 a 5 kilometrů ve Zlíně-Loukách s doprovodným programem určeným pro širokou veřejnost. Pro běžce i příchozí je připravena bohatá tombola, mikulášský doprovodný program pro děti i dospělé a teplé občerstvení. Závodníci se mohou těšít na hezký závod se super atmosférou, bohatý startovní balíček a krásné pamětní medaile v ceně startovného. Výtěžek z akce putuje pro Nadační fond Krtek při dětské onkologii v Brně.

Výsledky ke stažení

Všechny fotky

O závodu

Běh pořádaný Jirkou Prokopem a jeho kamarády se koná každoročně v sobotu, která je nejblíže k tomuto svátku. V roce 2017 se uskutečnil jubilejní 30. ročník. Závod byl založen v roce 1988 na Januštici ve Zlíně, kde se běhával na trati v okolí střelnice až do roku 1994. V roce 1995 se přemístil na Burešov a odtud v roce 2008 do Příluk na obrátkový rovinatý okruh dlouhý 3,33 km, který se běžel 3x. Trasa vedla od fotbalového stadionu po asfaltových cestách v průmyslové zóně a podél zahrádkářské kolonie.

Od roku 2018 se závod přemístil do Louk u Zlína a do jeho organizace a podpory se významně zapojila společnost Krajči plus – výrobcem Cyrilových brambůrek. S tím souvisela další novinka a to, že závod se koná současně jako charitativní akce ve prospěch Nadačního fondu dětské onkologie Krtek v Brně. Účastníci tak jako poděkování dostali při prezentaci čelenku s logem nadace, další rok ponožky a v roce 2020 multifunkční šátek, který doplnil kolekci sportovních doplňků v jednotném designu.

Zázemí závodu je u fotbalového stadionu a trasa 5 km okruhu vede po cyklostezce podél Dřevnice k Malenovicím a zpět pěšinou po druhém břehu. Součástí doprovodného programu se staly hry a běhy pro děti pod dozorem Mikuláše a dalších světských bytostí.

Novinky související se závodem

Prvenství ve zlínském Mikulášském běhu vybojovali Matěj Beníček a Jitka Špičáková

6.12.2023

Matěj Beníček (KESBUK) zvítězil ve 36. ročníku Mikulášského běhu s Cyrilem pro Krtka ve Zlíně. Malenovický vytrvalec zaběhl v sobotním 10kilometrovém závodu, čas 34:33. Druhý skončil se ztrátou 24 sekund Andrej Višněvský ze Zlína, bronzovou příčku vybojoval Filip Vabroušek (Sykora running, 36:48), čtvrtou pozici bral Radoslav Šíbl z Fryštáku (Ekodrill Zlín, 37:25), pátý byl Jiří Červenka (SP Malenovice, 37:34). 

Fotogalerie - 36. Mikulášský běh / Zbyněk Raška

Výsledky Mikulášský běh 2023 - 5 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 206 Šimon KOBLIŽEK (1999) TITAN TRILIFE 00:18:14 100
2 6 193 Jakub GREGŮREK (1985) TITAN TRILIFE 00:21:32 81.9013
3 9 197 Stanislav CHADIM (1991) TJ Jiskra Otrokovice 00:21:56 79.7075
4 10 248 Pavel ŠTĚPÁN (1984) Fyzio Step 00:21:58 79.5247
5 13 219 Tomáš MÁLEK (1997) Otrokovická Honírna 00:22:31 76.5082
6 15 217 Petr LOPRAIS (1989) MK Tlapky v Tahu 00:22:43 75.4113
7 25 202 Ondřej KLHŮFEK (1986) zodreva.cz 00:23:48 69.4698
8 29 186 Tomáš BELANT (1993) 00:24:02 68.1901
9 34 189 Stanislav DOVRTĚL (1986) 00:25:01 62.7971
10 36 249 Ondrej ŠTETINA (1987) 00:25:17 61.3346
11 51 250 Pavel VLČEK (1996) 00:28:04 46.0695
12 53 198 Josef JÍLEK (1989) 00:28:08 45.7038
13 58 203 Lukáš KNEBL (1985) Citibank Europe 00:28:46 42.2303
14 69 275 Ondřej SZOLONY (1986) Kolokroužek Zlín 00:30:22 33.4552
15 78 251 Martin ZLÁMAL (2000) label production 00:30:57 30.2559
16 91 191 Vojtěch FLASAR (1991) PSG 00:31:35 26.7824
17 93 221 Matěj MAZÁČ (2000) 00:31:54 25.0457
18 109 243 Petr STEHLÍK (1997) Raw Workout 00:37:00 1
19 115 236 Marcel REGMUND (1986) 00:41:00 1
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 4 239 Libor REICH (1979) Mattoni FreeRun Zlín 00:20:38 86.8373
2 8 244 Libor SVIEČKA (1981) SKÁJ team 00:21:52 80.0731
3 14 220 Filip MALOTA (1983) Mattoni FreeRun Zlín 00:22:31 76.5082
4 17 192 Jiří GARGULÁK (1977) SP Malenovice 00:23:01 73.766
5 21 225 Petr MYNAŘÍK (1980) Běžci Ratiboř 00:23:36 70.5667
6 27 280 Martin KAŠÍK (1978) BESYS 00:23:59 68.4644
7 43 268 Daniel TKÁČ (1979) TITAN TRILIFE 00:26:33 54.3876
8 44 252 Petr ZUBÍČEK (1977) Běžci Ratiboř 00:27:19 50.1828
9 45 281 Ondřej ŠKÝVARA (1978) Zlín 00:27:22 49.9086
10 49 247 Rostislav ŠRETR (1975) 00:27:53 47.075
11 67 207 Martin KODEŠ (1982) 00:30:15 34.0951
12 68 213 Radek LANGER (1975) 00:30:17 33.9122
13 71 255 Karel KOVÁŘ (1978) 66 Aronico 00:30:31 32.6325
14 73 240 Miroslav ROSÍK (1977) PSG 00:30:34 32.3583
15 77 201 Pavel KEPRT (1974) Šneci v běhu 00:30:57 30.2559
16 89 195 Richard HOLÝ (1976) Mattoni FreeRun Zlín 00:31:32 27.0567
17 97 208 Petr KOPP (1977) Crossfit Zlín 00:32:46 20.2925
18 101 224 David MIKALA (1980) 00:33:37 15.6307
19 108 265 Zdeněk OVESNÝ (1978) 00:34:37 10.1463
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 32 231 Michal PELÍŠEK (1970) Mattoni FreeRun Zlín 00:24:49 63.894
2 57 209 Michal KOZÁK (1973) PSG 00:28:24 44.2413
3 83 199 Stanislav JURČA (1967) 00:31:12 28.8848
4 95 227 Václav NEPRAŠ (1970) SKP Zlín 00:32:44 20.4753
5 98 230 Michal PAVLÍK (1971) 00:33:01 18.9214
6 111 261 Mario VÁCLAVEK (1966) 00:39:38 1
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 40 200 Ivo JURYGÁČEK (1959) SP Malenovice 00:26:06 56.8556
2 52 214 Petr LINEK (1959) TITAN TRILIFE 00:28:06 45.8867
3 99 228 Miroslav PAULĎURO (1958) Triatlon Vladko 00:33:07 18.3729
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 2 190 Tomáš DVOŘÁK (2008) TITAN TRILIFE 00:19:55 90.7678
2 3 196 Ondřej HUBÁČEK (2007) KESBUK 00:20:25 88.0256
3 5 235 Václav PUMPRLA (2008) ROHÁLOV bike team 00:20:48 85.9232
4 7 194 Adam HALUZÍK (2007) 00:21:45 80.713
5 11 232 Vít PEPRNÍČEK (2007) TITAN TRILIFE 00:22:17 77.7879
6 18 226 Petr MYNAŘÍK (2009) Běžci Ratiboř 00:23:18 72.2121
7 19 215 Max LINEK (2011) TITAN TRILIFE 00:23:27 71.3894
8 20 211 Alexander KUČERA (2009) TITAN TRILIFE 00:23:28 71.298
9 22 246 Jan ŠKUBAL (2007) TITAN TRILIFE 00:23:39 70.2925
10 24 253 Vojtěch ZÁPECA (2008) Velké Karlovice 00:23:46 69.6527
11 26 242 Petr SOLAŘ (2006) Solario team 00:23:54 68.9214
12 33 223 Šimon MERAVÝ (2012) TJ Jiskra Otrokovice 00:24:56 63.2541
13 35 222 Ondřej MERAVÝ (2010) TJ Jiskra Otrokovice 00:25:15 61.5174
14 38 276 Kryštof JANDÍK (2009) 00:25:50 58.3181
15 39 204 Matouš L. KNEBL (2011) SK Hanácká Slavia Kroměříž 00:26:00 57.404
16 42 233 Štěpán Pešl (2009) TITAN TRILIFE 00:26:32 54.479
17 47 245 Václav ŠÍBL (2012) Cyklokroužek Fryšták - 4E 00:27:33 48.9031
18 48 205 Michael Jan KNEBL (2014) SK Hanácká Slavia Kroměříž 00:27:36 48.6289
19 64 229 Lukáš PAVELÁK (2008) STG Zlín 00:30:08 34.7349
20 65 272 Vadim RUBEŠ (2011) Cyklokroužek Fryšták - 4E 00:30:11 34.4607
21 66 212 Vojtěch KUČERA (2010) Cyklokroužek Fryšták - 4E 00:30:11 34.4607
22 79 241 Adam SMYČEK (2014) NAPARIDERS 00:31:03 29.7075
23 94 238 Marek REGMUND (2011) 00:32:36 21.2066
24 114 237 Michal REGMUND (2014) 00:40:59 1
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 12 176 Barbora STUPKOVÁ (2002) TITAN TRILIFE 00:22:20 77.5137
2 31 154 Bára KOLMANOVÁ (2002) 00:24:48 63.9854
3 37 271 Kristýna KOČENDOVÁ (1986) Kryjo Team 00:25:37 59.5064
4 46 173 Michaela SICHÁLKOVÁ (1998) 00:27:23 49.8172
5 50 143 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 00:28:04 46.0695
6 60 279 Marcela ADAMÍKOVÁ (1984) 00:28:57 41.2249
7 62 172 Lucie REPKOVÁ (1987) Beerun 00:29:25 38.6654
8 70 169 Martina POCHYLÁ (1992) 00:30:23 33.3638
9 74 136 Veronika BENSCHOVÁ (1989) 00:30:38 31.9927
10 87 285 Žaneta SZOCOVÁ (1994) 00:31:31 27.1481
11 90 168 Barbora PETŘKOVSKÁ (1988) 00:31:33 26.9653
12 96 286 Irena KRAHULCOVÁ (1984) 00:32:45 20.3839
13 102 274 Karolína SZOLONY (1986) Kolokroužek Zlin 00:33:47 14.7166
14 103 106 Lucie CHARVÁTOVÁ (1984) I love run 00:33:57 13.8026
15 110 182 Michaela TOMANOVÁ (1991) 00:38:43 1
16 112 167 Kateřina PETRŮJOVÁ (1995) 00:40:31 1
17 113 139 Daniela BUREŠOVÁ (1995) Do Spartana daleko 00:40:56 1
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 55 134 Petra BALÍČKOVÁ (1980) 00:28:10 45.521
2 59 145 Žaneta FOLTÝNOVÁ (1980) STG Zlín 00:28:54 41.4991
3 63 171 Linda Luisa RADECKÁ (1978) SKP Zlín 00:29:53 36.106
4 76 138 Magda BRAVENÁ (1976) Holky v pohybu 00:30:55 30.4388
5 81 166 Kateřina NAZAREJ (1976) NFDO KRTEK 00:31:08 29.2505
6 82 277 Renata HÁLOVÁ (1974) 00:31:11 28.9762
7 85 175 Marcela SKLENÁŘOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 00:31:29 27.3309
8 86 140 Lenka DOLEŽALOVÁ (1975) Mattoni FreeRun Zlín 00:31:29 27.3309
9 88 150 Jana KLIKOVÁ (1978) Mattoni FreeRun Zlín 00:31:32 27.0567
10 92 179 Veronika ŠRETROVÁ (1976) 00:31:40 26.3254
11 100 160 Jana MACHÁČKOVÁ (1976) 00:33:07 18.3729
12 104 162 Lucia MIKALOVÁ (1982) 00:34:06 12.9799
13 105 146 Bohumila HANAČÍKOVÁ (1977) 00:34:12 12.4314
14 106 153 Michaela KOJECKÁ (1975) Solario team 00:34:25 11.2431
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 41 185 Jitka ZAPLETALOVÁ (1973) Mattoni FreeRun Zlín 00:26:10 56.4899
2 56 278 Jitka KLUSALOVÁ (1973) 00:28:21 44.5155
3 61 144 Marianna FELTRINELLI (1969) 00:29:06 40.4022
4 72 181 Iveta ŠVAJDOVÁ (1972) 00:30:34 32.3583
5 75 147 Romana HRDINOVÁ (1971) Fyzio Step 00:30:51 30.8044
6 84 156 Božena KOUTNÁ (1965) RUN magazine Team 00:31:19 28.245
7 107 142 Libuše DOSOUDILOVÁ (1972) Solario team 00:34:36 10.2377
8 118 159 Mária LOCHMANOVÁ (1951) Babi v běhu 00:46:40 1
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 16 178 Linda ŠILBERSKÁ (2011) TITAN TRILIFE 00:22:55 74.3144
2 23 155 Amálie Komínová (2009) TITAN TRILIFE 00:23:40 70.2011
3 28 270 Lucie JUROŠOVÁ (2007) TJ Slezan Frýdek-Místek 00:24:01 68.2815
4 30 269 Sabinka JUROŠOVÁ (2011) TJ Slezan Frýdek-Místek 00:24:30 65.6307
5 54 135 Tereza Balíčková (2011) BALDATEAM 00:28:10 45.521
6 80 141 MARKÉTA DOLEŽALOVÁ (2007) NFDO KRTEK 00:31:06 29.4333
7 116 183 Jana VRÁŽELOVÁ (2008) 00:42:33 1
8 117 165 Alžběta MYNAŘÍKOVÁ (2008) 00:42:33 1

Výsledky Mikulášský běh 2023 - 10 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 7 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 00:34:33 200
2 2 91 Andrej VIŠNĚVSKÝ (1991) 00:34:57 198.8423
3 3 87 Filip VABROUŠEK (1999) Sykora running 00:36:48 193.4877
4 5 13 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 00:37:34 191.2687
5 6 69 David RÉMOND (1999) Team Pleins Phares 00:37:38 191.0757
6 7 6 Václav BEDNARSKÝ (2001) TITAN TRILIFE 00:37:50 190.4969
7 8 262 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 00:38:08 189.6286
8 10 36 Daniel KOGLER (1998) Valachbajk team 00:39:21 186.1071
9 11 15 Radim DERKA (1991) Přerov 00:39:32 185.5765
10 14 264 Petr BEČICA (1990) Valachbajk team 00:39:47 184.8529
11 17 60 Daniel PAVLÍK (1994) 00:40:10 183.7434
12 25 22 Petr GAJA (1994) 00:42:16 177.6652
13 28 29 Filip HRIC (1993) 00:43:03 175.398
14 30 24 Martin HALAŠKA (1987) 00:43:30 174.0955
15 33 27 Martin HEČKO (1987) Valachbajk team 00:43:57 172.7931
16 35 40 Radek KOZÁK (1992) 00:44:46 170.4293
17 36 79 Roman ŠPIČÁK (1993) TITAN TRILIFE 00:45:22 168.6927
18 40 78 Jan ŠKRABANA (1992) 00:46:12 166.2808
19 45 9 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 00:47:36 162.2287
20 46 72 Radim SKŘIVÁNEK (1989) STG Zlín 00:47:42 161.9392
21 48 28 Ivo HORKÝ (1984) Zlín 00:47:52 161.4568
22 53 19 Tomáš DOSPÍŠIL (1985) STG Zlín 00:48:05 160.8297
23 59 85 Jozef URBANČOK (1987) Mattoni FreeRun Zlín 00:49:01 158.1283
24 61 58 Mojmír NOVÁK (1987) 00:49:21 157.1635
25 66 50 Karel LIŠKA (1988) 00:50:36 153.5456
26 72 39 Filip KOUBA (1992) 00:51:21 151.3748
27 90 273 Daněk VOJTĚCH (1984) LK Zlin 00:53:24 145.4414
28 97 11 Petr ČERMÁK (1996) Otrokovická Honírna 00:54:58 140.9069
29 104 49 Ondřej LEHEČKA (1994) PSG 00:56:07 137.5784
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 4 76 Radoslav ŠÍBL (1980) Ekodrill Zlín 00:37:25 191.7028
2 12 33 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 00:39:43 185.0458
3 16 3 Ivan BALÍČEK (1981) 00:40:07 183.8881
4 26 55 Tomáš MINAŘÍK (1981) Valachbajk team 00:42:43 176.3628
5 31 21 Pavel GABRHEL (1974) STG Zlín 00:43:46 173.3237
6 32 94 Aleš WINKLER (1980) 00:43:52 173.0342
7 37 2 Zbyněk BAJTEK (1980) Zbynovar 00:45:50 167.342
8 38 8 Lukáš BIČAN (1983) Hasiči Topolná 00:46:07 166.5219
9 41 92 Zbyněk VOJTĚŠEK (1977) BudEx 00:46:27 165.5572
10 42 16 Jaroslav DOLANSKÝ (1974) 00:46:55 164.2065
11 43 20 Radek ERBEN (1977) 00:47:18 163.097
12 44 68 Zbyněk RAŠKA (1975) SK ZaFaR Frenštát p. R. 00:47:29 162.5663
13 47 88 Radim Valerián (1975) Triteam Zlín 00:47:47 161.698
14 49 26 Mojmír HAVRLANT (1977) TITAN TRILIFE 00:47:55 161.3121
15 50 71 Rostislav RYŠKA (1981) 00:47:55 161.3121
16 51 30 Stanislav HRNČÍŘ (1977) 00:47:57 161.2156
17 54 70 Martin RES (1977) Mattoni FreeRun Zlín 00:48:08 160.685
18 60 35 Jiří KAPUCIÁN (1975) SP Malenovice 00:49:15 157.453
19 62 259 Radim MIKAČ (1974) SK Louky 00:49:34 156.5364
20 67 57 Jiří NESVADBA (1976) 00:50:45 153.1114
21 69 38 David KOPEČEK (1979) 00:50:56 152.5808
22 70 59 Petr OTRUBA (1981) 00:51:10 151.9055
23 71 75 Martin SVĚTINSKÝ (1979) TITAN TRILIFE 00:51:18 151.5195
24 74 254 Miroslav ZÁPECA (1978) Leskové 00:51:46 150.1688
25 75 95 Filip ZEMAN (1978) Mattoni FreeRun Zlín 00:51:47 150.1206
26 80 25 Kamil HAMAN (1975) Sri Chinmoy Marathon Team 00:52:21 148.4805
27 84 10 Vilém BYSTROŇ (1974) STS Chvojkovice Brod 00:52:43 147.4192
28 89 73 Roman SLUNEČKO (1982) BeeRun 00:53:23 145.4896
29 92 47 Richard KUDĚLKA (1976) STG Zlín 00:53:49 144.2354
30 95 77 Petr ŠKOLOUDÍK (1980) Nabombíme to! 00:54:19 142.7882
31 100 42 Jan KREJČIŘÍK (1982) 00:55:29 139.4115
32 101 257 Pavel MAMULA (1980) 00:55:34 139.1703
33 102 282 Martin MIKULA (1981) 00:55:40 138.8808
34 106 63 Viktor POLÁCH (1983) Mattoni FreeRun Zlín 00:56:49 135.5523
35 107 266 Lukáš ANDREJ (1980) 00:57:04 134.8288
36 108 43 Jaroslav KŘIŽKA (1980) 00:57:11 134.4911
37 111 32 Radim JAROŠ (1975) Mattoni FreeRun Zlín 00:57:44 132.8992
38 116 31 Marek CHMELA (1974) Valachbajk team 01:00:02 126.2422
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 15 86 Petr VABROUŠEK (1973) TITAN TRILIFE 00:39:57 184.3705
2 18 18 František DOSOUDIL (1970) Solario team 00:40:34 182.5856
3 19 12 Pavel ČERVENKA (1969) SP Malenovice 00:40:51 181.7656
4 23 48 David LAVIČKA (1973) Ghost Team 00:42:10 177.9547
5 34 53 Bronislav MATOUCH (1965) TITAN TRILIFE 00:44:12 172.0695
6 55 81 Jiří ŠTEC (1966) 00:48:12 160.492
7 65 54 Marek MIČKA (1970) TSO 00:50:02 155.1857
8 76 64 Michal POLÁCH (1972) TITAN TRILIFE 00:52:02 149.397
9 81 96 Luděk ZLÁMAL (1971) 00:52:28 148.1428
10 98 34 Vlastimil KACHTÍK (1968) eSVS.CZ Team 00:54:59 140.8587
11 117 267 Daniel HILL (1971) 01:00:42 124.3126
12 120 83 Petr TLUSTÁK (1971) Zlín 01:01:34 121.8041
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 39 23 Josef GARGULÁK (1962) Sykora running 00:46:10 166.3772
2 56 90 Jiří VINKLÁREK (1961) TJ Rožnov pod Radhoštěm 00:48:31 159.5755
3 73 61 Jiří PETR (1954) Zlín - Kudlov 00:51:38 150.5548
4 86 65 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk team 00:52:57 146.7438
5 88 4 Eduard BAUMGARTNER (1957) Radošovce 00:53:14 145.9238
6 110 67 Jiří PROKOP (1956) Běhy Zlín 00:57:35 133.3333
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 9 44 Martin Křížka (2008) AK Zlín 00:38:42 187.9884
2 13 1 Vojtěch BAJER (2008) TITAN TRILIFE 00:39:45 184.9493
3 21 89 Štěpán VESELÝ (2007) OB Vizovice 00:41:19 180.4149
4 27 84 Tobiáš TLUSTÁK (2007) Zlín 00:42:49 176.0733
5 122 284 Vilém KAŇKA (2014) 01:02:59 117.7038
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 20 256 Jitka ŠPIČÁKOVÁ (1987) AD Sport 00:41:05 181.0902
2 22 258 Petra JENYŠOVÁ (1991) KESBUK 00:41:27 180.0289
3 24 101 Jana DUBCOVÁ (1988) TITAN TRILIFE 00:42:14 177.7617
4 29 109 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 00:43:28 174.192
5 52 121 Ludmila POMPOVÁ (1998) Canicross Zlín 00:48:02 160.9744
6 58 124 Veronika SMYČKOVÁ (1986) NAPARIDERS 00:48:33 159.479
7 64 110 Karolína LEČBYCHOVÁ (1991) 00:49:56 155.4752
8 68 129 Jana TORALOVÁ (1986) Kruháč team UB 00:50:50 152.8702
9 93 122 Lenka RÉMOND (2001) Team Pleins Phares 00:54:14 143.0294
10 96 99 Lucie BARTOŠÍKOVÁ (1984) 00:54:26 142.4506
11 105 105 Alena HOLBOVÁ (1986) 00:56:30 136.4689
12 112 123 Šárka SLUNEČKOVÁ (1986) BeeRun 00:58:14 131.452
13 113 126 Nicola STAROVÁ (2002) STG Zlín 00:58:15 131.4038
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 57 104 Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) Mattoni FreeRun Zlín 00:48:31 159.5755
2 77 132 Jana VESELÁ (1976) OB Vizovice 00:52:04 149.3005
3 82 117 Jana MORAVCOVÁ (1981) 00:52:30 148.0463
4 83 102 Jana GOLÁŇOVÁ (1978) 00:52:32 147.9498
5 85 98 Gabriela BAJTEKOVÁ (1981) Zbyňovar 00:52:50 147.0815
6 87 112 Eva MALKOVÁ (1982) Slawex runners 00:52:59 146.6474
7 91 116 Veronika MIKULOVÁ (1982) SKÁJ Team 00:53:28 145.2484
8 94 120 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) STG Zlín 00:54:15 142.9812
9 109 113 Pavlína MATUŠKOVÁ (1977) STG Zlín 00:57:27 133.7192
10 114 133 Jana WACHTL (1980) NapaBaby 00:58:30 130.6802
11 121 283 Helena KAŇKOVÁ (1976) 01:02:59 117.7038
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 63 111 Petra MACKOVÁ (1973) STG Zlín 00:49:45 156.0058
2 103 128 Marie TOMANOVÁ (1966) X-Trail Orlová 00:55:48 138.4949
3 118 130 Lenka TORALOVÁ (1968) 01:01:08 123.0584
4 119 125 Eva SOLAŘOVÁ (1970) Solario team 01:01:14 122.7689
5 123 114 Dagmar MERAŠICKÁ (1959) Barum Continental 01:32:19 32.8027
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 78 260 Viktorie ERBANOVÁ (2010) Atletika UH 00:52:07 149.1558
2 79 115 Tereza MERAVÁ (2008) TJ Jiskra Otrokovice 00:52:20 148.5287
3 99 263 Sofie LYSÁČKOVÁ (2009) SOH Hostětín 00:55:17 139.9904
4 115 118 Valerie MULLEROVÁ (2012) Valachbajk team 01:00:02 126.2422