Czechia Backyard Ultra Run

17.11.2023 - 20.11.2023

Následující ročník - Czechia Backyard Ultra Run 2024 2024

První ročník ultra běžeckého závodu s motivem: "Běž, dokud můžeš"

Milí ultra maratonci a vytrvalci. S radostí oznamujeme, že jsme spustili registraci prvního ročníku unikátního vytrvalostního závodu Backyard Ultra. Autorem tohoto principu závodu je Garry "Lazarus Lake" Cantrell z amerického Tennessee. V České republice půjde o první závod tohoto typu a věříme, že u nás zakoření a budeme moci uspořádat další ročníky. Závod jsme umístili do krásného prostředí zámeckého parku v Holešově. Průběh akce budeme živě streamovat, aby mohli úspěchy našich běžců a běžkyň sledovat blízcí, kamarádi a sám Lazarus Lake.

Termín: 17. - 20. 11. 2023
Start: v pátek 17. listopadu v 10 hodin
Prezence: 8:30 - 9:30hodin
Rozprava před startem: 9:50

On-line výsledky

Novinky související se závodem

Czechia Backyard Ultra Run: Jaroslav Kopřiva v holešovském zámeckém parku naběhal 241 kilometrů

24.11.2023

Vytrvalec z Pacetluk Jaroslav Kopřiva (Rohálov Bike Team) zvítězil v 1. ročníku unikátního závodu Czechia Backyard Ultra Run, který se konal v Holešově. Kopřiva v holešovském zámeckém parku uběhl 36 okruhů a naběhal tam celkem 241,42 kilometrů. Druhé místo obsadil Michal Činčiala (Norseman Endurance Team, 234,71 kilometru), bronzovou pozici vybojoval Ondřej Velička z Bystřice pod Hostýnem (www.ultramaratonec.cz, 207,89 kilometru).