Běžecký kemp v Beskydech

Kemp v letošním roce 2022 již proběhl ve Frýdlantu nad Ostravicí. Na rok 2023 připravujeme další.

Zažijete dny plné běhu s partou aktivních lidí. Pojeďte si s námi zaběhat v Beskydech, objevit místní traily a odpočinout si pohybem a pobytem v přírodě.

Čekají vás 3 noci, 6 tréninkových jednotek, plná penze, a regenerace ve wellness centru.

Kemp je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí zlepšit svou běžeckou techniku a objevit krásu běhu v přírodě. Pokud to bude trénink vyžadovat, rozdělíme se do skupin dle výkonnosti.

Program

  • Nácvik správné běžecké techniky, běžecká ABC.
  • Společné výběhy po cestách i v terénu, rozvoj silových, rychlostních i vytrvalostních schopností, kompenzační posilování svalů, o kterých jste možná doteď netušili, že je máte, strečink.
  • Běh s holemi.
  • Povídání o tréninku, specifikách trailového běhu, závodech, jídle, pití, oblčení … A možná přijde i běžecký host ;).
  • Videorozbor vašeho běžeckého stylu.
  • Testování běžeckého vybavení z běžecké speciálky Best4Run z Přerova.
  • Regenerace ve wellness centru (sauny, vířivka).
  • Masáže - individuální, platí se na místě, není v ceně kempu. V případě zájmu je potřeba je objednat dopředu v přihlášce.
  • A kdo bude chtít, může zdolat i Lysou Horu ;)

Kemp začíná ve čtvrtek v 16 hodin prvním společným výběhem a večeří. V pátek a v sobotu jsou dvě tréninkové jednotky, večer pak pokračuje teoretickou částí a regenerací. Závěr kempu je v neděli společným dopoledním výběhem a obědem.

 

Kdo se vám bude na kempech věnovat

BOB KOMÍN, trenér kondičního běhu a chůze Běžecké školy Zlín, kouč Mattoni Freerun Zlín, dlouholetý běžec na vytrvalostních tratích, organizátor běžeckého seriálu Běhy Zlín a spoluzakladatel a hlavní pořadatel Festivalového půlmaratonu Zlín a seriálu Valachy tour.

www.bobkomin.run

MARKÉTA FUSSOVÁ, koučka Mattoni FreeRun Zlín, trenérka kondičního běhu, atletická trenérka 3.třídy. Běhá od 14 let a doufá, že ještě dlouho bude.

www.facebook.com/groups/Freerun.Zlin.TlustaHora

VĚRKA VYSTRČILOVÁ, fyzioterapeutka a běžkyně, která se v poslední době věnuje ultratrailovému běhu. Vede fyziotréninky a rekondiční služby pro děti, mládež, dospělé začátečníky, pokročilé i vrcholové sportovce, věnuje se tejpingu a metodice běhu.

www.fyziomovement.cz/mgr-vera-vystrcilova-fyzio-specialist