miomoveRUN Slavičín

4.6.2022

Předešlý ročník - miomoveRUN Slavičín 2021

Vypsané závody

miomoveRUN Slavičín 2022 - 5 km

Datum konání : 4.6.2022

miomoveRUN Slavičín 2022 - 5 km - junioři

Datum konání : 4.6.2022

miomoveRUN Slavičín 2022 - 10 km

Datum konání : 4.6.2022

miomoveRUN Slavičín 2022 - 10 km - junioři

Datum konání : 4.6.2022

miomoveRUN Slavičín 2022 - 21 km

Datum konání : 4.6.2022

miomoveRUN Slavičín 2022 - 21 km - junioři

Datum konání : 4.6.2022

VI. ročník Slavičínský miomoveRUN

Termín a místo konání: Slavičín, Sobota 4. června 2022

  • Prezence na místě od 7:30 hodin.
  • START 20 km 9:00
  • START 10 km 9:05
  • START 5 km 9:10

Registrace: 300 Kč online do 4.6.2022 16:00 hodin, 400 Kč na místě

Kompletní propozice na webu pořadatele

O závodu

Závod se poprvé běžel pod názvem Kopanický půlmaraton v roce 2017 terénem Bílých Karpat v okolí obce Žítková. Do zlínského běžeckého seriálu je zařazen od roku 2018, kdy se závod přemístil do Slavičína na 5 km krosový okruh s převýšením 134 m. Od roku 2019 si ve Slavičíně můžete zaběhat kromě hlavní půlmaratónové trati ještě závody na 10 a 5 km. 

Po startu se běží kolem zámku a areálu koupalistě k rybníku, oklikou k ZŠ a zpět, podél rybníku, dál se stoupá loukou a lesem k nejvýše položenému bodu u vodojemu. Za ním je občerstvovala a hned les, kterým se sbíhá pěšinou k Lipovskému potoku a podél něj k menšímu rybníku. Za zahrádkářkou kolonií následuje výběh loukou nad kolonii a zvlněným terénem se loukou pokračuje ke hřbitovu, odkud se sbíhá do cíle.

Fotogalerie - 5. ročník miomoveRUN Slavičín / Milan Mikšík

Startovní listina

Startovní číslo Závodník Tým
1 Radek MILIČKA (2000) Slawex runners
2 Radek Mrlík (1971) Líní šneci
3 Pavel BRÁZDIL (1961) Líní šneci
4 Miroslav Kostka (1977)
5 Ondřej SOUKENÍK (1983) Gauneři Zlín
6 Tomáš Hanáček (1992)
7 Andrea Prachařová (1973)
8 Markéta ŠŤUKAVCOVÁ (1989) ---
9 Kamila Macků (1977)
10 Petr Veselý (1971) veseláči
11 Viktor Polách (1983) Mattoni FreeRun Zlín
12 Marcela Sklenářová (1977) Mattoni FreeRun Zlín
13 Michal BARTOŠ (1977)
Startovní číslo Závodník Tým
1 Jaroslav Pančocha (1976) Mattoni FreeRun Zlín
2 Stanislav Rak (1990) STG Brumov - Bylnice
3 Richard Pohan (1981) Nejsem v žádném klubu
4 Eva Malkova (1982) Slawex runners
5 Jana Toralová (1986)
6 Lubomír RAK (1992) Petrovjan
7 Ilona Karlikova (1971) Slawex runners
8 Lukas Foltyn (1994) STG Zlín
Startovní číslo Závodník Tým
1 František Machů (1980)
2 Lukáš BRADA (1978) Skaštice
3 Václav PETRÁSEK (1976)
4 Richard KUDĚLKA (1976) 1KD
5 Petr MARTINEC (1975) Veselan
6 Jaroslav Buček (1975) SYKORA run
7 Josef Gargulák (1962) SYKORA run
8 Vlastimil ČERNÍČEK (1985)
9 Marek Nesázal (1973) Radun
10 Iveta VICENÍKOVÁ (1968) Asi dobrý oddíl...
11 Marie TOMANOVÁ (1966) X-trail Orlová
12 Dana TRČKOVA (1972) Holešov
13 Zuzana ŠIMOVÁ (1983) SKÁJ team
Startovní číslo Závodník Tým
1 Martin Kocourek (2010) Běhatlon Valašské Klobouk
2 Mariana Bothová (2006) Slavičín
3 Richard Macků (2007)
4 Pavel Macků (2010)
5 Valerie MULLEROVÁ (2012) Valachbajk team
6 Ondřej Bartoš (2008)