miomoveRUN Slavičín

5.6.2021

Výsledky miomoveRUN Slavičín 2021 - 5 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 2 184 Josef VESELÝ (1991) 00:24:07 0
2 3 196 Lukáš BIČAN (1983) 00:25:13 0
3 5 162 Ondřej SOUKENÍK (1983) 00:26:05 0
4 7 178 Radek MILIČKA (2000) 00:26:24 0
5 8 203 Jaroslav RUDOLF (1990) 00:26:52 0
6 10 198 Petr HOLOUBEK (1982) 00:28:35 0
7 11 172 Viktor POLÁCH (1983) 00:28:58 0
8 14 202 Tomáš KUKUČKA (1991) 00:29:42 0
9 17 204 Pavel MAJÍČEK (1986) 00:30:16 0
10 25 191 Jakub JURČÁK (1995) 00:33:12 0
11 29 211 Lukáš RUMPLÍK (1984) 00:33:37 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 1 200 Miroslav BĚTÍK (1972) 00:24:00 0
2 4 207 Stanislav TLACH (1979) 00:25:34 0
3 6 201 David CAHEL (1977) 00:26:07 0
4 12 212 Dalibor SALVET (1980) 00:29:07 0
5 19 192 Petr MASARIK (1979) 00:30:37 0
6 24 171 Anton BONKO (1973) 00:33:05 0
7 26 183 David ZEMEK (1981) 00:33:19 0
8 28 209 Jarda ŠKRÁBANA (1979) 00:33:20 0
9 31 166 Michal BARTOŠ (1977) 00:34:01 0
10 34 189 Miroslav ŠMOTEK (1976) 00:34:42 0
11 39 190 Jiří PETRKA (1981) 00:36:14 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 16 187 Ivo JURYGÁČEK (1959) 00:30:10 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 9 164 Martin KOCOUREK (2010) 00:27:33 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 13 197 Jana TLACHOVÁ (1985) 00:29:39 0
2 15 186 Markéta FUSSOVÁ (1988) 00:29:57 0
3 18 188 Alena ZAPLETALOVÁ (1988) 00:30:32 0
4 21 181 Nela BUREŠOVÁ (1995) 00:30:55 0
5 23 168 Jana OTAVOVÁ (1985) 00:31:38 0
6 30 122 Marie JANÁČKOVÁ (1988) 00:33:49 0
7 36 175 Pavla SOJOVÁ (1988) 00:35:06 0
8 37 174 Lenka MATUŠINCOVÁ (1984) 00:35:06 0
9 40 163 Jana FUSKOVA (1985) 00:36:36 0
10 41 213 Lenka SALVETOVÁ (1984) 00:36:44 0
11 42 179 Veronika MIKELOVÁ (1990) 00:36:51 0
12 43 194 Michaela KADLČÍKOVÁ (1995) 00:37:54 0
13 45 205 Monika STRNADOVÁ (2002) 00:39:31 0
14 47 185 Miroslava PŘÍHODOVÁ (1982) 00:46:05 0
15 49 161 Veronika KREJČOVÁ (1988) 00:46:38 0
16 50 169 Lenka LIŠKOVÁ (1984) 00:46:38 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 20 177 Marcela SKLENÁŘOVÁ (1977) 00:30:41 0
2 27 193 Eva MASARIKOVÁ (1980) 00:33:20 0
3 32 182 Jana GOTTFRIEDOVÁ (1977) 00:34:14 0
4 33 180 Jarmila ROŽNÍKOVÁ (1972) 00:34:34 0
5 35 206 Jana PLÁŠKOVÁ (1981) 00:34:58 0
6 44 176 Dana ZACHOVÁ (1975) 00:38:27 0
7 46 167 Andrea PRACHAŘOVÁ (1973) 00:44:01 0
8 48 195 Jana HÁJKOVÁ (1978) 00:46:05 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 38 208 Marie TOMANOVÁ (1966) 00:35:27 0
2 51 199 Leona HAMADOVÁ (1968) 00:47:28 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 22 210 Vendula VALERIÁNOVÁ (2006) 00:31:29 0

Výsledky miomoveRUN Slavičín 2021 - 21 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 1 37 Ondřej MINAŘÍK (1992) 01:37:32 0
2 2 48 Jan SEDLÁČEK (1987) 01:40:56 0
3 4 28 Tomáš FRÝDL (1983) 01:44:48 0
4 5 45 Roman KAŠPAR (1983) 01:45:06 0
5 6 32 Jan BEČICA (1993) 01:45:15 0
6 7 51 Petr MAŇAS (1992) 01:47:07 0
7 15 43 Jan KUČERA (1983) 01:57:13 0
8 29 26 Lukáš MACHŮ (1995) 02:06:55 0
9 31 9 Vlastimil PROCHÁZKA (1987) 02:08:56 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 3 16 Jan KÁBELA (1978) 01:42:22 0
11 26 17 Petr MARTINEC (1975) 02:03:22 0
17 43 55 František KOVAŘÍK (1973) 02:28:57 0
16 41 2 Vlastimil KOUTNÍK (1978) 02:22:28 0
15 38 10 Richard KUDĚLKA (1976) 02:15:40 0
14 37 25 Václav ZBRANEK (1981) 02:14:57 0
13 30 36 Jiří KAPUCIÁN (1975) 02:07:55 0
12 28 3 David POLNAR (1978) 02:05:19 0
10 25 31 Vlastimil MARTINÁT (1977) 02:03:11 0
2 8 12 Tomáš HANÁČEK (1974) 01:48:28 0
9 24 33 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) 02:03:03 0
8 20 11 František MACHŮ (1980) 02:01:15 0
7 19 5 Bohuslav KOMÍN (1976) 02:01:09 0
6 17 24 Pavel MACEK (1979) 01:59:08 0
5 14 15 Juraj RIEČIČIAR (1975) 01:55:52 0
4 13 34 Jakub PLHOŇ (1978) 01:54:06 0
3 9 47 Tomáš MINAŘÍK (1981) 01:49:27 0
18 45 27 Filip ZEMAN (1978) 02:33:12 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 11 22 Pavel ČERVENKA (1969) 01:51:28 0
2 22 6 Yuriy SHVED (1964) 02:02:34 0
3 33 29 Petr FOJTÍK (1964) 02:10:01 0
4 42 40 Radomír ŠNEVAJS (1963) 02:27:05 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 32 53 Arnošt MUCK (1959) 02:09:02 0
2 34 49 Miroslav ŠVIHEL (1958) 02:11:07 0
3 39 52 Štefan GROŠ (1961) 02:16:40 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 12 50 Petra TUNYSOVÁ (1982) 01:53:17 0
2 16 42 Eva KUČEROVÁ (1984) 01:57:59 0
3 18 18 Vendula MAŇASOVÁ (1994) 01:59:47 0
4 21 39 Gabriela DUNAJSKÁ (1997) 02:01:33 0
5 27 35 Kateřina JANIČKOVÁ (1986) 02:03:43 0
6 36 44 Vendula SKOUPÁ (1985) 02:14:09 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 10 38 Jana ŽALUDKOVÁ (1975) 01:51:28 0
2 23 4 Lada STRAKOVÁ (1973) 02:02:53 0
3 35 54 Dagmar VRAJÍKOVÁ (1973) 02:11:25 0
4 40 21 Lucie ŠKROBÁKOVÁ (1977) 02:18:37 0
5 44 41 Iveta GRAJOVÁ (1978) 02:32:11 0
6 46 46 Simona KNOTKOVÁ (1976) 02:39:22 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 47 1 Iveta VICENÍKOVÁ (1968) 03:06:41 0
2 48 20 Eva SOLAŘOVÁ (1970) 03:12:54 0

Výsledky miomoveRUN Slavičín 2021 - 10 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 1 138 Filip TOMANEC (1987) 00:48:02 0
11 31 128 Jáchym PLÁŠEK (1992) 01:02:12 0
18 62 114 David KOPŘIVA (1990) 01:16:48 0
17 49 121 Martin ŠERÝ (1984) 01:09:45 0
16 44 109 Josef SÁBA (1986) 01:05:49 0
15 42 99 Stanislav RAK (1990) 01:04:57 0
14 40 135 Martin KODEŠ (1982) 01:04:29 0
13 38 134 Marek MIKLÁŠ (1984) 01:04:12 0
12 35 123 Šimon ŠVACH (1998) 01:03:23 0
10 26 132 Aleš LUTONSKÝ (1985) 01:01:26 0
2 2 130 Dalibor JEDLIČKA (1991) 00:48:08 0
9 24 126 Luděk KOVAŘÍK (1997) 01:00:39 0
8 19 141 Jan KADLEC (1983) 00:59:55 0
7 11 120 Lukas FOLTYN (1994) 00:56:09 0
6 10 110 Roman JANKŮ (1986) 00:56:03 0
5 5 92 František KRÁČALÍK (1998) 00:53:01 0
4 4 89 Vlastimil ČERNÍČEK (1985) 00:52:41 0
3 3 88 Michal VACULIK (1982) 00:50:33 0
19 65 115 Lukáš JURČA (1992) 01:19:37 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 6 102 Pavel LYSÁČEK (1980) 00:53:14 0
2 7 105 Petr PANČOCHA (1972) 00:55:03 0
3 8 127 Richard HOLÝ (1976) 00:55:35 0
4 9 137 Vít POSPÍŠIL (1978) 00:55:54 0
5 15 125 Vojtěch TARABUS (1975) 00:58:44 0
6 18 131 Jan ŠPAČEK (1977) 00:59:29 0
7 21 79 Richard POHAN (1981) 01:00:02 0
8 22 83 Jiri MANA (1975) 01:00:21 0
9 23 19 Marek NESÁZAL (1973) 01:00:33 0
10 27 85 Petr ŠKOLOUDÍK (1980) 01:01:34 0
11 32 90 Lukas SLEZAK (1979) 01:02:12 0
12 39 100 Libor SLOVAK (1976) 01:04:14 0
13 46 113 Jaroslav URBÁNEK (1973) 01:07:39 0
14 52 70 Jaroslav PANČOCHA (1976) 01:13:21 0
15 58 93 Josef REPATÝ (1973) 01:14:42 0
16 60 80 Pavel KEPRT (1974) 01:15:51 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 13 101 Libor ROŽNÍK (1971) 00:57:51 0
2 20 103 Pavel FOJTŮ (1969) 00:59:55 0
3 28 112 Martin KOZEL (1971) 01:01:48 0
4 33 87 Vlastimil KACHTÍK (1968) 01:03:04 0
5 34 71 Karel THOMAYER (1967) 01:03:19 0
6 37 73 Miroslav MIČÍK (1971) 01:04:01 0
7 43 97 Radek OTRUBA (1968) 01:05:12 0
8 53 118 Leoš ERNEST (1962) 01:13:54 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 61 78 Michal ŠPAČEK (1956) 01:16:29 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 12 133 Veronika DOLEŽELOVÁ (1986) 00:56:44 0
2 14 107 Helena CHROMEKOVÁ (1986) 00:58:13 0
3 29 86 Eva ELSIKOVA (1986) 01:01:50 0
4 41 72 Eva MALKOVA (1982) 01:04:39 0
5 45 74 Anna GREGUŠIAKOVÁ (1994) 01:06:01 0
6 47 84 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) 01:07:57 0
7 54 104 Zuzana DUDOVÁ (1982) 01:14:02 0
8 55 106 Marcela ZEMKOVÁ (1985) 01:14:02 0
9 64 116 Kristýna JURČOVÁ (1992) 01:19:36 0
10 66 81 Adéla MIKLOVÁ (1994) 01:19:40 0
11 67 98 Aneta OVESNÁ (1997) 01:19:58 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 16 140 Olga VALERIANOVA (1979) 00:58:55 0
2 17 117 Dita RYŠKOVÁ (1979) 00:59:25 0
3 25 96 Mirka ZICHOVÁ (1981) 01:00:55 0
4 36 108 Kateřina MIKEŠOVÁ (1978) 01:03:24 0
5 48 91 Hana HANÁČKOVÁ (1977) 01:09:13 0
6 50 136 Petra ŠANDOVÁ (1973) 01:11:26 0
7 51 139 Monika SLOVÁČKOVÁ (1978) 01:11:30 0
8 56 111 Andrea ZÁBOJNÍKOVÁ (1979) 01:14:03 0
9 57 82 Lenka JAŠKOVÁ (1975) 01:14:19 0
10 59 94 Bronislava VÁJOVÁ (1981) 01:15:41 0
11 63 119 Lenka HASNÍKOVÁ (1973) 01:18:59 0
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Čas Body
1 30 95 Ilona KARLIKOVA (1971) 01:02:05 0

Novinky související se závodem

V trailovém miomoveRun ve Slavičíně se z prvenství radovali Ondřej Minařík a Jana Žaludková

8.6.2021

Ondřej Minařík z Držkové (Valachbajk Team) a Jana Žaludková ze Zlína vyhráli 5. ročník trailového běhu miomoveRun. Ten se konal v sobotu 5. června ve Slavičíně. Minařík na Valašsku dosáhl v hlavním závodu dlouhém 20 kilometrů rozloženém do čtyř okruhů s celkovým převýšením 536 metrů, času 1:37:32. Zbývající medailové pozice obsadili reprezentanti týmu SP Malenovice. Jan Sedláček vybojoval za čas 1:40:56 stříbrnou příčku, třetí místo získal Jan Kábela (1:42:22). Tomáš Frýdl ze Vsetína skončil čtvrtý (1:44:48), Roman Kašpar z Uherského brodu byl pátý (1:45:06).

Fotogalerie - 5. ročník miomoveRUN Slavičín / Milan Mikšík

Všechny fotky na Facebooku

Výsledky ke stažení

O závodu

Závod se poprvé běžel pod názvem Kopanický půlmaraton v roce 2017 terénem Bílých Karpat v okolí obce Žítková. Do zlínského běžeckého seriálu je zařazen od roku 2018, kdy se závod přemístil do Slavičína na 5 km krosový okruh s převýšením 134 m. Od roku 2019 si ve Slavičíně můžete zaběhat kromě hlavní půlmaratónové trati ještě závody na 10 a 5 km. 

Po startu se běží kolem zámku a areálu koupalistě k rybníku, oklikou k ZŠ a zpět, podél rybníku, dál se stoupá loukou a lesem k nejvýše položenému bodu u vodojemu. Za ním je občerstvovala a hned les, kterým se sbíhá pěšinou k Lipovskému potoku a podél něj k menšímu rybníku. Za zahrádkářkou kolonií následuje výběh loukou nad kolonii a zvlněným terénem se loukou pokračuje ke hřbitovu, odkud se sbíhá do cíle.