Kovářská pětka

11.11.2023

Předešlý ročník - Kovářská pětka 2022

Následující ročník - Kovářská pětka 2024

9. Kovářská pětka - běh bývalým Baťovským areálem

  • Pořadatel: Kovárna VIVA a.s. + Běhy Zlín, z.s.
  • Datum: 11. 11. 2023
  • Místo: start a cíl na ulici Vavrečkova před budovou č. 72
  • Kategorie dle pravidel Běhy Zlín
  • Občerstvení zajištěno

Výsledky ke stažení

Všechny fotky

O závodu

Závod pořádaný Kovárnou VIVA je součástí seriálu od roku 2015. Start je přímo před Kovárnou a rovinatý okruh, který závodníci absolvují 3x, vede továrním areálem.

Z důvodu koronaviru v roce 2020 byl 7. ročník závodu zrušen.

Novinky související se závodem

V Kovářské pětce v Baťovském areálu obhájili prvenství Filip Vabroušek a Eva Kučerová

13.11.2023

Skvělá konkurence se sešla na startu 9. ročníku městského běhu Kovářská pětka ve Zlíně. V závodu nakonec triumfoval Filip Vabroušek. Člen týmu Sykora running na 5 kilometrové trati v bývalém Baťovském areálu dosáhl času 15:41. Stříbrnou příčku vybojoval Jiří Petr z Kovalovic u Brna (Salomon), který byl pomalejší o 16 sekund, třetí byl v čase 16:09 zlínský vytrvalec Andrej Višněvský, čtvrtý skončil malenovický Matěj Beníček (KESBUK, 16:22), páté místo obsadil Fryštáčan Radoslav Šíbl (Ekodrill Zlín, 17:10).

Fotogalerie - 9. Kovářská pětka 2023 / František a Zbyněk Raškovi

Výsledky Kovářská pětka 2023 - 5 km

Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 1 310 Filip VABROUŠEK (1999) Sykora running 00:15:41 200
2 3 304 Andrej Višněvský (1991) 00:16:09 197.0244
3 4 408 Matěj BENÍČEK (1994) KESBUK 00:16:22 195.6429
4 6 409 Jiří ČERVENKA (1986) SP Malenovice 00:17:18 189.6918
5 7 374 Filip BUKOVJAN (1990) KESBUK 00:17:24 189.0542
6 9 329 Jakub VODÁREK (1988) Vseproakci.cz 00:17:35 187.8852
7 12 372 Jan BEČICA (1993) Valachbajk team 00:17:44 186.9288
8 16 353 Daniel KOGLER (1998) Valachbajk team 00:18:10 184.1658
9 19 336 Radek STŘALKA (1995) Lokomotiva Trojanovice/VIVA 00:18:15 183.6344
10 20 355 Vlastimil ČERNÍČEK (1985) NAPARIDERS 00:18:28 182.2529
11 21 389 Ondřej MINAŘÍK (1992) Valachbajk team 00:18:34 181.6153
12 24 330 Petr BEČICA (1990) Valachbajk team 00:18:58 179.0648
13 25 488 Stanislav RAK (1990) STG Brumov - Bylnice 00:19:20 176.7269
14 26 354 Ondřej DVORSKÝ (1988) Mattoni FreeRun Zlín 00:19:21 176.6206
15 30 343 Stanislav CHADIM (1991) TJ Jiskra Otrokovice 00:19:33 175.3454
16 37 473 Robert KADLÍK (1996) Milda Sprintteam 00:19:51 173.4325
17 38 407 Martin HALAŠKA (1987) 00:19:56 172.9012
18 43 364 Roman JANKŮ (1986) Zvonek Sport Valašské Klobouky 00:20:29 169.3943
19 44 296 Dominik VRBA (1995) SK Jaroslavice 00:20:32 169.0755
20 47 496 Petr LOPRAIS (1989) MK Tlapky v Tahu 00:20:43 167.9065
21 51 398 Radomír NAVRÁTIL (1989) 00:20:51 167.0563
22 53 318 Petr KADLČÍK (1985) 00:20:55 166.6312
23 57 326 Ivo HORKÝ (1984) Zlín 00:21:08 165.2497
24 58 479 Jan ŠKRABANA (1992) 00:21:11 164.9309
25 61 289 Matěj LUTZ (2004) Milda Sprintteam 00:21:20 163.9745
26 73 400 Tomáš DOSPÍŠIL (1985) STG Zlín 00:21:52 160.5739
27 76 260 Radek BURIETA (1985) Mattoni FreeRun Zlín 00:21:57 160.0425
28 82 339 Martin HRÁČEK (2000) 00:22:04 159.2986
29 85 266 Filip KOUBA (1992) 00:22:13 158.3422
30 87 337 Mojmír NOVÁK (1987) 00:22:26 156.9607
31 88 490 Milda TĚŠÍK (2000) Sykora running 00:22:29 156.6419
32 89 348 Jakub BRUCK (2001) Milda Sprintteam 00:22:34 156.1105
33 108 344 David ŠKABRAHA (1991) 00:23:55 147.5027
34 112 383 Pavel VLČEK (1996) 00:24:04 146.5462
35 113 380 Eduard JULINA (1984) 00:24:07 146.2274
36 114 349 Pavel SKALICKÝ (2001) Milda Sprintteam 00:24:07 146.2274
37 115 279 Adam BELOŠ (1998) Milda Sprintteam 00:24:19 144.9522
38 117 378 Radomír PRAVDA (1988) 00:24:22 144.6334
39 119 352 Filip HORÁK (2003) Milda Sprintteam 00:24:28 143.9957
40 124 319 Josef GRESL (1985) 00:24:41 142.6142
41 127 498 Jakub ROLINC (1985) Micáčci 00:24:46 142.0829
42 140 350 Vojtech WERBITZKÝ (1999) Milda Sprintteam 00:25:41 136.238
43 141 309 Martin MALINA (2000) 00:25:46 135.7067
44 149 346 Jakub NOŽIČKA (1997) Milda Sprintteam 00:26:19 132.1998
45 171 274 Jaroslav ŠMOTEK (1986) Milda Sprintteam 00:27:29 124.7609
46 199 291 Martin UNGER (2000) 00:30:46 103.8257
47 201 321 Ondřej BARTOŠEK (1990) Milda Sprintteam 00:32:10 94.899
48 203 492 Ondřej SVITKO (1997) Milda Sprintteam 00:33:53 83.9532
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 2 466 Jiří PETR (1979) SALOMON 00:15:57 198.2997
2 5 410 Radoslav ŠÍBL (1980) Ekodrill Zlín 00:17:10 190.542
3 8 317 Jan KÁBELA (1978) SP Malenovice 00:17:30 188.4166
4 10 453 František Klofáč (1982) KESBUK 00:17:37 187.6727
5 13 406 Přema ŽALUDEK (1977) Cyklogat 00:17:54 185.8661
6 18 252 Libor REICH (1979) Mattoni FreeRun Zlín 00:18:13 183.847
7 27 322 Marek CHMELA (1974) Valachbajk team 00:19:23 176.4081
8 28 497 Jakub SPOREK (1982) Atletika Holešov 00:19:31 175.5579
9 32 385 Oldřich CHOLEČEK (1979) FORCE TEAM 00:19:43 174.2827
10 34 366 Lukáš BIČAN (1983) Hasiči Topolná 00:19:46 173.9639
11 39 381 Jan PROCHÁZKA (1981) 00:19:57 172.7949
12 42 388 Bohuslav KOMÍN (1976) Mattoni FreeRun Zlín 00:20:22 170.1382
13 48 360 Zdeněk VLÁČILÍK (1977) SP Malenovice 00:20:49 167.2689
14 49 373 Miroslav PAPEŽÍK (1979) KKZ VIVA 00:20:49 167.2689
15 50 281 Pavel KUČERA (1983) Asterion 00:20:50 167.1626
16 54 365 Miroslav ZAPLETAL (1976) Devils team 00:20:58 166.3124
17 55 382 Jiří GARGULÁK (1977) SP Malenovice 00:21:03 165.7811
18 56 342 Pavel GABRHEL (1974) STG Zlín 00:21:06 165.4623
19 59 323 Josef HÁJEK (1980) 00:21:13 164.7184
20 63 259 Ondřej SOUKENÍK (1983) Gauneři Zlín 00:21:24 163.5494
21 65 397 Jiří ŠILBERSKÝ (1974) 00:21:32 162.6993
22 66 391 Karel MACHŮ (1975) SP Malenovice 00:21:36 162.2742
23 69 280 Patrik HETMER (1983) Český paralympijský tým 00:21:39 161.9554
24 70 362 Zbyněk RAŠKA (1975) SK ZaFaR Frenštát p. R. 00:21:41 161.7428
25 72 286 Jiří NESVADBA (1976) 00:21:51 160.6801
26 75 341 Pavol VAJCÍK (1981) ASPOT Hulín 00:21:56 160.1488
27 81 470 Petr KOLŮCH (1977) Sporting Farmers 00:22:04 159.2986
28 83 377 Martin RES (1977) Mattoni FreeRun Zlín 00:22:07 158.9798
29 90 478 Radek ČERNÝ (1978) Biatlon Prostějov 00:22:35 156.0043
30 91 491 Kamil HAMAN (1975) Sri Chinmoy Marathon Team 00:22:37 155.7917
31 93 338 Filip ZEMAN (1978) Mattoni FreeRun Zlín 00:22:47 154.729
32 95 275 Pavel ŽÍLA (1976) 00:22:51 154.3039
33 99 359 Miroslav DŘÍMAL (1976) Sykora running 00:23:14 151.8597
34 101 306 Michal JAKŠÍK (1980) Bushido gym team 00:23:21 151.1158
35 110 396 Ondřej HÁJEK (1978) 00:23:57 147.2901
36 111 264 Jan KREJČIŘÍK (1982) 00:24:01 146.865
37 116 270 Viktor POLÁCH (1983) Mattoni FreeRun Zlín 00:24:21 144.7396
38 125 254 Richard KUDĚLKA (1976) STG Zlín 00:24:43 142.4017
39 128 495 Daniel HRADIL (1978) 00:24:54 141.2327
40 130 333 Jaroslav KŘIŽKA (1980) 00:25:02 140.3826
41 155 485 Aleš SVOBODA (1983) Craft 00:26:32 130.8183
42 169 292 Zbynek ROZSYPAL (1977) KKZ VIVA 00:27:28 124.8672
43 173 351 Radek Langer (1975) 00:27:44 123.1668
44 190 412 David PAVLÍK (1980) The Pavlix 00:29:46 110.2019
45 194 393 Lukáš REPKA (1981) Bee Run 00:29:59 108.8204
46 195 282 Zdeněk OVESNÝ (1978) 00:30:02 108.5016
47 197 375 Martin NEVAŘIL (1975) KKZ VIVA 00:30:26 105.9511
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 15 405 Svatopluk JANEČKA (1972) Ski Turist Velké Karlovice 00:18:01 185.1222
2 17 272 František DOSOUDIL (1970) Solario team 00:18:12 183.9532
3 22 300 Pavel ČERVENKA (1969) SP Malenovice 00:18:43 180.6589
4 31 340 David LAVIČKA (1973) Ghost Team 00:19:37 174.9203
5 35 267 Bronislav MATOUCH (1965) Titan Trilife 00:19:47 173.8576
6 41 303 Petr VABROUŠEK (1973) Titan Trilife 00:20:17 170.6695
7 45 328 Roman BUBLÁK (1971) NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 00:20:35 168.7566
8 60 335 David PROCHÁZKA (1970) AC BUGGER 00:21:16 164.3996
9 94 502 Jaroslav PODHAJSKÝ (1972) JISVA Zlín 00:22:51 154.3039
10 100 369 Petr CHOLASTA (1972) 00:23:18 151.4346
11 105 493 Martiin KOZEL (1971) Zlín 00:23:36 149.5218
12 121 265 Vlastimil KACHTÍK (1968) eSVS.CZ Team 00:24:30 143.7832
13 139 356 Pavel PROKOP (1966) 00:25:37 136.6631
14 142 347 Robert BÝČEK (1968) Tiger club 00:25:53 134.9628
15 148 302 Vladislav PAVLÍK (1973) Milda Sprintteam 00:26:13 132.8374
16 161 376 Zdeněk MALÉŘ (1967) 00:27:00 127.8427
17 163 402 Milan KRIŠTOF (1971) 1KD 00:27:08 126.9926
18 175 345 Stanislav JURČA (1967) 00:27:46 122.9543
19 179 403 Petr TLUSTÁK (1971) Zlín 00:28:00 121.4665
20 188 454 Libor PALAS (1969) PAVLIX 00:29:27 112.221
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 106 332 Jiří PETR (1954) Zlín - Kudlov 00:23:53 147.7152
2 118 285 Ivo JURYGÁČEK (1959) SP Malenovice 00:24:23 144.5271
3 143 284 Jiří PROKOP (1956) Běhy Zlín 00:25:54 134.8565
4 158 290 Leopold POLANSKÝ (1963) Valachbajk team 00:26:53 128.5866
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 11 469 Max MATYÁŠTÍK (2008) TITAN TRILIFE 00:17:39 187.4601
2 14 419 Martin Křížka (2008) AK Zlín 00:17:55 185.7598
3 23 427 Tobiáš TLUSTÁK (2007) GYMZL 00:18:49 180.0213
4 29 450 Jiří KOUŘIL (2006) KKZ VIVA 00:19:31 175.5579
5 33 423 Ondřej TRŇÁČEK (2009) 00:19:45 174.0701
6 52 425 Vojtěch TISCHER (2008) KANOISTIKA ONV 00:20:53 166.8438
7 68 501 Martin HORÁK (2007) Milda Sprintteam 00:21:36 162.2742
8 71 500 David HRBÁČEK (2006) Milda Sprintteam 00:21:48 160.9989
9 74 461 Ondřej MERAVÝ (2010) Tj Jiskra Otrokovice 00:21:54 160.3613
10 78 421 Lukáš TYLŠAR (2006) Milda Sprintteam 00:21:58 159.9362
11 84 414 Petr SOLAŘ (2006) Solario team 00:22:12 158.4485
12 102 462 Šimon MERAVÝ (2012) TJ Jiskra Otrokovice 00:23:22 151.0096
13 137 420 Adam MALÍK (2007) SSK Vítkovice 00:25:27 137.7258
14 159 482 Jakub JASIOK (2005) Milda Sprintteam 00:26:57 128.1615
15 177 415 Lukáš PAVELÁK (2008) STG Zlín 00:28:00 121.4665
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 36 268 Eva KUČEROVÁ (1984) Mattoni FreeRun Zlín 00:19:47 173.8576
2 46 358 Markéta LACIKOVÁ (2003) TJ Slezan Frýdek-Místek 00:20:39 168.3316
3 96 394 Ludmila POMPOVÁ (1998) Canicross Zlín 00:22:59 153.4538
4 97 262 Veronika SMYČKOVÁ (1986) NAPARIDERS 00:23:05 152.8162
5 109 395 Petra HÁJKOVÁ (1993) 00:23:57 147.2901
6 122 384 Vanda DOSPÍŠILOVÁ (1995) Nabombíme to! 00:24:34 143.3581
7 129 258 Radka MIKULOVÁ (2004) 00:24:57 140.9139
8 131 459 Jana SPORKOVÁ (1986) Sporáci 00:25:04 140.17
9 135 313 Alena HOLBOVÁ (1986) 00:25:21 138.3634
10 136 392 Jana KLEIBERTOVÁ (2004) Milda Sprintteam 00:25:27 137.7258
11 150 386 Tereza ONDRÁČKOVÁ (1997) 00:26:23 131.7747
12 153 404 Lucie REPKOVÁ (1987) Beerun 00:26:31 130.9245
13 160 299 Martina POCHYLÁ (1992) 00:26:58 128.0553
14 172 499 Lenka KLÍČOVÁ (1987) Micáčci 00:27:33 124.3358
15 174 314 Lea UHERKOVÁ (1990) STG Zlín 00:27:45 123.0606
16 182 370 Lucie CHARVÁTOVÁ (1984) I love run 00:28:30 118.2784
17 183 315 Gabriela ŠVRČKOVÁ (1990) 00:28:31 118.1722
18 187 489 Veronika DUŠKOVÁ (1996) Milda Sprintteam 00:29:19 113.0712
19 191 411 Michaela PAVLIK (1986) The Pavlix 00:29:46 110.2019
20 202 448 Patricie ŠODKOVÁ (2004) Milda Sprintteam 00:32:46 91.0733
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 98 277 Šárka HAVLÍKOVÁ (1974) Mattoni FreeRun Zlín 00:23:14 151.8597
2 104 390 Marcela SKLENÁŘOVÁ (1977) Mattoni FreeRun Zlín 00:23:34 149.7343
3 107 271 Jana MORAVCOVÁ (1981) 00:23:54 147.6089
4 126 467 Veronika MIKULOVÁ (1982) SKÁJ Team 00:24:44 142.2954
5 132 316 Marcela PAVELÁKOVÁ (1977) STG Zlín 00:25:05 140.0638
6 133 293 Sonia WITTEN (1982) 00:25:09 139.6387
7 134 325 Linda Luisa RADECKÁ (1978) SKP Zlín 00:25:14 139.1073
8 138 295 Petra Tereza KREJSOVÁ (1974) 00:25:30 137.407
9 144 251 Zuzana MĚŘIČKOVÁ (1981) 00:25:56 134.644
10 145 257 Tamar Hovorková JANUŠKOVÁ (1980) 00:26:02 134.0064
11 146 379 Alice KOVÁŘOVÁ (1980) Poradenské a krizové centrum 00:26:04 133.7938
13 152 278 Žaneta FOLTÝNOVÁ (1980) STG Zlín 00:26:30 131.0308
12 151 367 Andrea Zábojníková (1979) 00:26:30 131.0308
14 156 297 Daniela SCHLOSSEROVÁ (1975) 00:26:42 129.7556
15 164 368 Zdenka FRANKOVIČOVÁ (1975) Listoprdak.cz 00:27:08 126.9926
16 166 334 Renáta HŘIBOVÁ (1977) 00:27:10 126.78
17 170 312 Lucie DORAZILOVÁ (1977) Milda Sprintteam 00:27:29 124.7609
18 178 363 Zuzana ŠIMOVÁ (1983) SKÁJ team 00:28:00 121.4665
19 181 399 Pavlína MATUŠKOVÁ (1977) STG Zlín 00:28:08 120.6164
20 184 308 Kateřina MALINOVÁ (1976) 00:28:43 116.8969
21 185 471 Eliška KOLŮCHOVÁ (1977) 00:28:49 116.2593
22 186 311 Martina PRAVDOVÁ (1982) 00:29:16 113.39
23 189 276 Michaela KOJECKÁ (1975) Solario team 00:29:31 111.796
24 192 361 Bronislava VÁJOVÁ (1981) STG Zlín 00:29:57 109.0329
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 67 357 Hana LACIKOVÁ (1973) Staříč 00:21:36 162.2742
2 86 387 Petra MACKOVÁ (1973) STG Zlín 00:22:16 158.0234
3 147 288 Marie TOMANOVÁ (1966) X-Trail Orlová 00:26:06 133.5813
4 162 474 Sylva HRABALOVÁ (1970) 00:27:06 127.2051
5 165 255 Marianna FELTRINELLI (1969) 00:27:09 126.8863
6 167 486 Michaela MORYSOVÁ (1973) The Best 00:27:14 126.3549
7 168 298 Romana HRDINOVÁ (1971) Fyzio Step 00:27:18 125.9299
8 176 261 Taťána MARKOVA (1966) Běhy Lipani 00:27:49 122.6355
9 180 283 Eva SOLAŘOVÁ (1970) Solario team 00:28:06 120.8289
10 193 273 Libuše DOSOUDILOVÁ (1972) Solario team 00:29:58 108.9267
11 196 327 Jarmila FILIPPOVOVÁ (1973) Orel Pitín 00:30:12 107.4389
12 198 331 Jitka PAVLÍKOVÁ (1971) Milda Sprintteam 00:30:36 104.8884
13 200 301 Martina ČERVENKOVÁ (1971) SP Malenovice 00:31:33 98.831
Pořadí kategorie Celkové pořadí Startovní číslo Závodník Tým Čas Body
1 40 426 Linda ŠILBERSKÁ (2011) Titan Trilife 00:20:13 171.0946
2 62 487 Karolína VAŇKOVÁ (2006) 00:21:24 163.5494
3 64 428 Barča ŽALUDKOVÁ (2007) 00:21:26 163.3369
4 77 429 Terka ŽALUDKOVÁ (2009) 00:21:57 160.0425
5 79 422 Lucie JEDKOVÁ (2008) 00:21:58 159.9362
6 80 413 Eliška BŘEZÍKOVÁ (2009) 00:21:59 159.83
7 92 477 Viktorie ERVANOVÁ (2010) Atletika Uh. Hradiště 00:22:41 155.3666
8 103 463 Tereza MERAVÁ (2008) TJ Jiskra Otrokovice 00:23:27 150.4782
9 120 418 Kateřina ČUŘÍKOVÁ (2009) AK Zlín 00:24:28 143.9957
10 123 494 Lucie ČERNÁ (2009) Tufo CZ Otrokovice 00:24:37 143.0393
11 154 484 Aneta SVOBODOVÁ (2011) Craft junior 00:26:31 130.9245
12 157 416 Valerie MULLEROVÁ (2012) Valachbajk team 00:26:46 129.3305