Následující ročník - Noční běh Zlín - Malenovice 2023

Lokalita: Zlín - Malenovice, hrad Malenovice
Povrch: terén, asfalt

Detailní info na webu Nočních běhů

Výsledky ke stažení

Novinky související se závodem

V Nočním běhu v Malenovicích byli nejrychlejší Václav Waloczek z Havířova a vytrvalkyně z Buchlovic Kateřina Mikulíková

30.9.2022

Václav Waloczek (Atletika Havířov 1965) zvítězil v 1. ročníku Franz Josef Kaiser Nočního běhu ve Zlíně – Malenovicích. V závodu dlouhém 6,2 kilometru, dosáhl času 21:46. Druhý v cíli byl s 55 sekundovou ztrátou domácí malenovický vytrvalec Filip Vabroušek (Sykora running), třetí místo bral za čas 24:19 Jiří Červenka (SP Malenovice).

Poslední letošní Noční běh se poběží okolo Malenovického hradu

16.9.2022

Seriál letošních Franz Josef Kaiser Nočních běhů ve Zlínském kraji zakončí v úterý 27. září 1. ročník Nočního běhu ve Zlíně – Malenovicích. Start hlavního 6,2 kilometru dlouhého závodu je u malenovického hradu v 19 hodin. Na stejném místě je také cíl. Prezentace probíhá od 16 do 18.30 hodin. Odprezentovat se bude možné i během dne v běžecké prodejně sportovního vybavení AD Sport ve Zlíně, která na akci oslavuje svoje 5. narozeniny a účastníci se tak mohou těšit na sportovní dárek.